SUCOOL Tanıtımı &

Girişimci Nasıl Olunur Çalıştayı - Sabanci Tuzla

Girişimci Nasıl Olunur? SUCOOL Nedir?

Girişimci olmanın bir kaç yolu var. Ya fikriniz, ya teknolojiniz ya da tutkunuz var. Peki nereden başlayacaksınız? Nasıl Hayata Geçireceksiniz? Veya fikriniz yoksa nasıl bulacaksınız? Bu workshopta bu konuları işleyeceğiz.

Ayrıca üniversite kampüsünde yer alan, öğrenci, araştırmacı ve girişimcilerin inovasyon bazlı girişimcilik projelerine mentorluk, iş geliştirme ve ofis desteği verecek, en iyi ekipleri MIT ve Singapur üniversitesi girişimcilik programlarına gönderecek SUCOOL önkuluçka merkezini duyuruyor ve tanıtıyor olacağız.

Eğitim Kutlu Kazancı tarafından verilecektir. Kutlu, Stanford Üniversitesi’nde mühendislik okuduktan sonra 2000-2005 yılları arasında JPMorgan ve BCP Securities New York ofislerinde yatırım bankacılığı yaptı. Endeavor Türkiye’nin kurucu ekibinde 2006-2008 arasında çalıştı. 2009 yılında Endogen isimli bir inovasyon, yalın dönüşüm, verimlilik danışmanlık firması kurdu. 2010 yılında Danimarka Türk grup inovasyon ve karar verme platformu firması WeDecide’ı kurucu ortak olarak kurdu. 2011 yılında Galata Melek Yatırım ağında koordinatörlük yaptı. 2012 yılında dünyanın en büyük fikir aşaması teknoloji hızlandırıcısı olan Founder Institute Istanbul Chapter’ını başlattı. 2013 Eylül itibariyle Sabancı Universitesi Girişimcilik Kurulu’na inkubasyon ve girişimcilik aktivitelerini koordine etmek üzere direktör olarak katıldı. Ayrıca Optimist Dergisi’nde aylık köşe yazmakta ve inovasyontr.com adresinde de blog tutmaktadır.

Sabancı Üniversitesi SUCOOL Tanıtımı & Girişimci Nasıl Olunur Çalıştayı

Tuesday, Nov. 19th 2013 at 6:30-9:30pm

Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü Mühendislik Binası Auditorium

Register here: visit the event page on Eventbrite.