רפלקציה גילי

הפקת יא'- מועדון האלמנות העליזות

1. מה אני למדתי מעצמי על התהליך של הפקת יא'?

למדתי מעצמי שההתנהגות שלי מאוד תלויה בסביבה שאני נמצאת בה. אני יודעת שאם במהלך ההפקה הייתי עובדת עם החברים הקרובים שלי מהתנועת נוער הייתי תחת לחץ היסטרי , כי הם יותר רגועים ממני והם היו מרגיעים אותי ולכן הייתי מרשה לעצמי.
אבל דווקא בגלל שהקבוצה שעבדתי היו לחוצות מאוד זה מיתן אותי, הרגיש לי שאני הייתי זאת שהרגעתי אותם וזה הפך אותי מהבחינה הזו.

ולמרות שחשבתי שאני פרפקציוניסטית ועל כל דבר שלא יילך כמתוכנן אני אקח קשה, ראיתי שדווקא ידעתי להסתדר עם בלת"מים ושידעתי לזרום עם שינויים והערות שצריך.

2. מה אני לוקחת איתי לחיים מהפקת יא'?

בעיקר את החוויה, ובנוסף גם חברויות חדשות שהתחזקו לי במהלך התהליך עם בנות המגמה. אני לוקחת גם במובן הטכני ידע נוסף על איך לעבוד עם טקסט ולהתחבר לדמות, שאני רואה את זה כחשוב להפקה שנה הבאה ולחיים בכללי. וכמובן- למדתי ונחשפתי יותר לשאלת חקר שלנו, ולכל השאלות המתעוררות מהקטע שלנו.

3. למה חשוב לי לעלות על במה?

חשוב לי להעלות על במה ממספר סיבות:

1.אין תאטרון אם אין קהל, ואם אתה מעוניין שהמסרים שלך בקטע שבנית יעבור הלאה אתה צריך לעלות על במה ולהראות את מה שעבדת ועמלת עליו.

2.לכיף האישי שלי, אני נהנית ממשחק ושמחתי לצאת מהמסגרת של כיתה ולהראות את המשחק שלי כלפי חוץ. 3.בשביל הקהל- למטרות בידור...

4. מסקנות להפקת יב'?

בגלל שאנחנו קבוצה קשה יחסית אני חושבת שצריך לעשות תיאום ציפיות לפני שמתחילים לעבוד.