Моя родина

Виконала Єфімова Дар'я

Big image

Моя родина

У мене достатньо велика родина. І майже всі мої родичі - українці! Я почну з бабусь і дідусів.


Батька мого татка звати Анатолій Якович Єфімов. У нього є три брати: Григорій, Микола та Леонід (мій дідусь наймолодший) і три сини: Анатолій, Сергій (мій тато) та Віктор. Дідусь народився у селі Виноградове, що на Херсонщині, у 1951 році. Дідусь працює вчителем трудового навчання у хлопчиків і є спеціалістом вищої категорії. Його дружину (мою бабусю) звуть Людмила Григорівна. Вона також народилася у цьому ж селі у 1952 році. Бабуся все життя працювала у колгоспі у відділу обліку та відділу приймання молока від населення, а також доглядала за хлопцями-синами, старенькою бабунькою та хатою. Зараз у них є кури, гуси, качки, багато кролів та нутрій.


Батька моєї мами звати Микола Васильович Гаган. У нього була сестра - Катерина, але вона вже померла. Мій дідусь народився в Києві у 1951 році і зараз працює модельмейкером (вручну виготовляє моделі металевих речей, які потім будуть використовуватись у масштабному виробництві). Раніше дідусь працював ювеліром на Київському ювелірному заводі, де і познайомився с моєю бабусею - Людмилою Михайлівною. Вона також народилася у Києві у 1954 році. На ювелірному заводі бабуся вела облік золота і прикрас з нього. А ще вона була майстринею петриковського розпису на Київській сувенірній фабриці і розписувала різні сувеніри в українському стилі. У них є лише одна дочка - моя мати Юлія.


Моя мама народилася 15 лютого 1977 року, а мій батько - 15 квітня 1977 року. Вони зустрілися в університеті, коли здобували кожен свою другу вищу освіту - юридичну. Після навчання мій тато влаштувався в юридичну фірму помічником, а зараз він адвокат з податкового права і аудитор. А мама після університету пропрацювала на посаді юриста декілька років і пішла з роботи, тому що народилася я, а через 6 років, 2 серпня 2009 року, у мене з'явився молодший брат Ілля. Моя мама - творча людина і зараз розвиває своє виробництво з виготовлення натуральних пальмових свічок. В Україні - це перше таке виробництво!

Big image

Мої корені

Гадаю, всі ви знаєте історію Києва. Але історію села Виноградове, у якому жила половина моєї родини (по татовій лінії), не знають навіть деякі її члени.

Село Виноградове знаходиться в Цюрупинському районі Херсонської області, до 1946 року носило назву Чалбаси. Але коли голова сільської ради обходив село, він побачив як багато у кожному дворі росте винограду і вирішив перейменувати село на Виноградове.

Село, хоч і невелике, але красиве і насичене. У центрі знаходиться ринок, супермаркет, безліч магазинів, будинок культури, школа, дитячий садок, церква, лікарня, каштанова алея з фонтаном і пам'ятник Леніну. Так само в селі є братська могила, іменована «Парком слави», в свою чергу, теж дуже красива, виконана у вигляді алеї троянд з пам'ятником Солдату і Вічним вогнем у центрі.

Раніше, на одній з вулиць розташовувався столітній млин, заворожуючи своєю таємничістю і похмурістю. Але, на жаль, з необережності в 2000 році був спалений.

В даний момент село славиться своїми солодкими кавунами, соковитими динями і виноградом.

Big image

Сімейні історії

Поїздка до Австрії

Три роки тому ми двома сім'ями (наша і мого хрещеного) поїхали до Австрії. Вирушили у подорож також двома машинами, а так як дорога була незнайома, користувались GPS-навігатором. І от, ми вже в Австрії, залишилося ще трішечки - і ми в готелі! Але навігатор виводить нас у широке поле, обводить по ньому два рази, перезавантажується і показує їхати в ліс. Так і зробили. А через декілька хвилин ми опинились на доволі просторій лісовій галявині, посеред якої стояла маленька покинута хатинка, а навігатор показує, що ми прибули до кінцевого місця призначення. ПРИЇХАЛИ! З тих пір ми завжди беремо з собою у подорожі ще й паперові карти.


Снігова королева

Коли я була маленькою, ми з батьками жили у бабусі і дідуся. Тоді у них був маленький телевізор і відеомагнітофон. Я дуже любила дивитись мультфільми на касетах, а особливо "Снігову королеву". І коли починався мультик, я брала свій іграшковий пістолет, ставала за напіввідкриті двері і через щілину спостерігала за подіями. Коли з'являлась Снігова королева, я вистрибувала із-за дверей і стріляла зі свого "дробовика" у королеву. А потім стрімголов мчала на кухню, злету падала на колінки, ховаючись під столом. І так протягом всього мультфільму! А бабуся дуже хвилювалася за мої коліночки.

Родинний рецепт

Запіканка для сніданку

Інгерієнти:

- Яйця

-Сир

-Сир кисломолочний

-Цукор

-Сода погашена отцом

-Ванілін

-Манна крупа

-Яблука

Спосіб приготування: а це - сімейна таємниця )))

Трішки про себе:

Мене звуть Єфімова Дар'я. Мені 12 років і я навчаюся в ліцеї "Наукова зміна", а також займаюсь великим тенісом. Раніше ходила до Будинку мистецтв і відвідувала художній гурток.


У цій роботі я коротко розповіла про мою улюблену родину. Сподіваюся, вам сподобається моя презентація.

Приємного ознайомлення!