שמשון הגיבור-האיש והאגדה!

עבודה בתנך-גיא שניידר וגיא לוי

בלוג חדש-אני שמשון ,נעים להכיר!

זה אני חברים, שמשון, וזהו הבלוג החדש שלי!!

בבלוג זה אני הולך לספר לכם את מעללי הגבורה שלי ואת משך תפקידי כשופט...

לאבי קוראים מנוח ואמי אשת מנוח ואנחנו ואנחנו גרים בעיר צרעה שבנחלת שבט דן, אני נזיר אלוהים, כלומר אסור לי לגלח את שערי ולשתות יין ושיכר, אבל בזכות זה אני מקבל מאלוהים כוח על טבעי, כמו סופרמן של התנך!

אני חיסלתי אריה שלם לבדי ואחר כך שעמם לי אז לקחתי את עורו והכנתי לי בגד, איזה צחוקים!...

הפלשתים הארורים שרפו את בני ואת אשתי הראשונה אז נשבעתי להכות בפלשתים עד חורמה!

בפוסטים הבאים אספר לכם עוד על מעללי.

שמשון כותב!

או או או!

שכחתי להזכיר שאחרי שהחטא של בני ישראל וזעקתם לה', ה' בחר בי כמושיע! זה מאתגר.... עכשיו אני צריך להלחם בפלשתים ולמנוע מהם לכבוש את הארץ!!

ובאותה הזדמנות, הפלישתים לא ידעו מה מצפה להם חחח... תפסתי 300 שועלים וקשרתי לפידים לזנבותיהם עכשיו אני משחרר את השועלים בשדות הפלישתים....

שמשון כותב...

האישה השנייה שלי הייתה אישה זונה פלישתית מעזה. כשנודע לפלישתים כי נמצאתי עמה בביתה, באו ללוכדי, אלא שחמקתי מביתה באמצע הלילה, ופרצתי מהעיר המסוגרת תוך שניתקתי את שערי העיר עזה ממקומם, ונשאתי אותם עד ראש ההר בפאתי חברון!

שמשון כותב....

האישה השלישית שלי הייתה נערה פלישתית מנחל שורק ששמה דלילה. הפלישתים, שפחדו מכוחי הרב, הפצירו בדלילה לפתות אותי כדי שאגלה מהו סוד כוחי, ותמורת מידע זה הציעו לה אלף ומאה כסף. התלתי בה מספר פעמים עד שלבסוף, משגברו הצקותיה, גיליתי לה שכוחי טמון בשיער ראשי שלא גולח מעולם, וכך נלכדתי . דלילה גזזה את שערי, והפלישתים ניקרו את שתי עיניי ושמו אותי כטוחן בבית האסורים.... יום חסר מזל!!

שמשון מנסה לכתוב..

טיפה קשה לכתוב בלי עיניים... אבל מסדרים...הפלשתים מעבירים אותי למקדש דגון כדי שיוכלו להתפאר בתפיסתי, עלובים, הם לא יזכו לכך! אני אפיל אליהם את המקדש והם יראו מזה!

שמשון מוסר ד''ש מגן עדן....

טוב אז הפלתי את המקדש, הכנסתי להם.... אבל די מתתי ועכשיו אני משחק פוקר עם אלוהים....אבל לפני שמתתי צעקתי "תמות נפשי עם פלישתים!!!" וזהו עכשיו אני כאן.... לפחות יש להם אחלה לימונדה!
ביבליוגרפיה של הבלוג

הביבליוגרפיה הזו היא רק של הבלוג, בשלב א' יש ביבליוגרפיה נפרדת.. הנה שאר הלינקים: http://www.daat.ac.il/encyclopedia/value.asp?id1=3632 http://www.daat.ac.il/daat/tanach/melech/21.htm