Ela, et võidelda Võitle, et elada

Milline ma olen nii enda kui ka teiste arvates?

Oskan hästi laulda, klaverit- ja viiulit mängida. Ajalugu mulle meeldib ja ma olen selles päris hea. Aastaarve meeldib mulle ka õppida, kuna need jäävad kergelt meelde. Olen sõbralik, abivalmis, hooliv, rõõmsameelne ning heatahtlik.

Dolores

Saturday, Dec. 13th, 10pm

Buffalo Pub, Tallinn, Tallinna linn, Estonia

Ansambel Dolores Buffalo pubis 13.12.2014, algusega kell 22.00. Olete kõik oodatud!
Feel So Right - Imposs ft. Konshens (Lyrics)

Tulevik???

Tulevikuplaanideks on töötada eraõpetajana viiuli või klaveri erialal. Lapsena tahtsin saada juuksuriks, aga siiski arvan, et juuksuri eriala mulle ei sobi.

Kuna mulle meeldib ainult muusikaga tegeleda, siis arvan, et mul oleks mõtekas edasi minna kas Viljandi Kultuuriakadeemiasse või siis Tallinna Ülikooli muusikaosakonda. Kui ma põrun solfedžo eksamitel, mis on hetkel mu nõrgaks kohaks, siis lähen õppima ajalugu Tartu Ülikooli. Paljud mu sõbrad ning vanemad näevad mind samuti tulevikus töötamas kas muusikaõpetajana, viiuldajana, lauljana või klaverdajana. Suur pluss on ka see, et laulan juba praegu bändis. Sellega on kadunud mu lavahirm ning olen saanud väga palju sellest juurde.

Eraõpetaja

Muidugi tahaks kunagi olla ise eraõpetaja. Ei viitsi küll muusikat anda lastele, kes tunnis olla ei taha ega tee midagi kaasa. Eratunnis käivadki need, kes tahavad seda pilli või mida iganes õppida. Praegu käin ise eratunnis ning me oleme õpetajaga vägagi head sõbrad. Ta on ise nii rahulik ja rõõmsameelne alati.


Õpetaja vajab head närvi.. aga ma ei tea kas ma sellega toime tulen kuna ma ärritun väga kergelt. Muidugi oleneb inimesest, kelle peale ma ärritun.


Haridus?? Kindlasti on vaja kõrgharidust, kuna üheksanda klassi tasemega eraõpetajaid vist ei võeta.. Selleks lähengi kas Viljandi Kultuuriakadeemiasse või siis Tallinna Ülikooli muusikaosakonda, et saavutada see, mida ma tahan. Minu eraõpetaja on käinud Viljandi Kultuuriakadeemias. Ta oskab mängida kitarri, mandoliini, viiulit, klaverit akordionit. Arvan, et mu vanemad oleksid mu üle uhked, kui ma ka ükspäev selline olen ja ma annan endast kõik, et selliseks saada.

Täna õhtul teile Vol.1

Mida mulle teha meeldib?

Kindlasti meeldib mulle laulda.

Andke mulle üks suvaline lugu ette ja ma mängin selle viiulil või klaveril maha.

Ei suuda elada ilma muusikata. Muusika mängib 24/7 ja kui koolis ei saa kuulata muusikat tunni ajal, siis ikkagi peas mingi viis ümiseb.

Joonistada meeldib ka hullult, ise peast ei oska joonistada, aga kui mul pilt ees siis tuleb vahel ikka päris hästi välja

Ema rahakotis meeldib käia aeg-ajalt. Eriti, kui olen bändiga ära esinenud ja siis oma tasu vaja võtta.

Süüa meeldib ka vägagi palju

Aeroobikas meeldib käia, et oma keha trimmi saada, aga ei mõju eriti kuna söök olulisem.

Magada meeldib kohe kindlasti ka

Dolores

Olen vist päris õnnelik tüdruk.. Töötan ju oma ema ja isa bändis, mitte kuskil võõrastega. Alustasin bänditööga 16-aastaselt. Või oli see 15 ega ma ka täpselt ei mäleta, aga minus on kadunud lavahirm ning olen kuidagi julgemaks saanud. Huvitav on ka igakord sattuda kuhugi huvitavale üritusele, kus on palju naljakaid mänge ning mis on oluline, seal on hea söök. Sünnipäevadel ja pulmades on väga-väga head toidud ning me emaga alati mõtleme, miks me kaalust alla ei saa aga nohjah..


Ma ei tea kui kaua ma seal vastu veel pean, aga väga ei tahaks nagu ära tulla. Ikkagi olen ju koos ema ja isaga. Ja kindlasti uhke olen ma veel selle üle, et saime esimest korda plaadile. Natuke ülevalpool see kogumik ongi.

Curriculum Vitae


ISIKLIK INFORMATSIOON

Nimi Elise Lehismets

Sünniaeg 16.10.1996

Aadress Tagajaõe küla, Tudulinna vald, Ida-Virumaa

Telefon 58276627

E-mail elise.lehismets@gmail.com

HARIDUS

2012-2015 Avinurme Gümnaasium

2003-2012 Tudulinna Põhikool

TÄIENDKOOLITUS

2013 Esmaabi koolitus

TÖÖKOGEMUS

2011-2014 Ansambel Dolores

KEELEOSKUS

Eesti Emakeel

Inglise Kõnes halb, kirjas keskmine

ARVUTI

Windows Windows Live Movie Maker

MS Office MS Word, MS PowerPoint, MS Excel

MS Word Keskmine

MS PowerPoint Väga hea

MS Excel Keskmine

MUUD HUVID JA LISAINFO

Hobid: viiul, klaver, laulmine ja joonistamine

B-kategooria load

Kus võiks olla mu esimene töökoht?

http://www.cv.ee/toopakkumine/jarva-tarbijate-uhistu-tooriistamarket/klienditeenindaja-d386919.html


Kuna ma praegu kuskile kõrgele kohale tööle ei saa, siis arvan, et alustada tööd klienditeenindajana oleks päris väärt mõte. Seal on ainult vaja head eesti keele oskust ning head suhtlemis oskust, aga seda mul peaks jätkuma. Ja kuna kasuks tuleb soome ja vene keele oskus, siis läheb mul seda kindlasti vaja.