Інформація про 3 групу

Веб-проект "Побут українського народу у творах Т.Шевченка"

Тарас Григорович Шевченко

Любітеся, брати мої, Украйну любіте, і за неї, безталанну, Господа моліте.

«Згадайте, братія моя…»; 1849-1850, Оренбург

А тепер трохи інформації про кожного учасника групи!

Ви зможете дізнатися більше про кожного з нас

Анна Мельник

Учениця 6-г класу завжди весела та активна. Залюбки займається бально-спортивними танцями та обожнює малювати. Вона каже, що за цим заняттям може просидіти годинами! Аня обожнює уроки географії, біології, математики та української мови.

Вона обрала роль мистецтвознавця. Її роль полягає у тому, аби створити віртуальну дошку і розмістити на ній картини Тараса Григоровича Шевченка (написати до кожної з них коментар)

Учні класу та учасники групи завжди можуть розраховувати на її допомогу!


Олексій Загуменнов

Цей хлопець дуже творча особистість! Часто нам доводилося слухати його вірші, які він складає сам!

У вільний час займається програмуванням або читає книжки. Залюбки ходить на уроки історії, інформатики та української літератури. Напевно, тому він обрав роль історика! Олексій створив чудовий комікс, у якому ми спостерігаємо розмову між вчителем та учнем.

Як добре, що у нашій групі є такі творчі особистості!Єлизавета Фролькіс

Ліза дуже весела, активна та творча. Найулюбленіші предмети в неї всі, окрім математики. Каже, що вагається між економічним та філологічним факультетами. Вільний час може провести на танцях, малюванні або просто із друзями. Вона вважає, що друзів треба заводити усюди, так життя людини не буде нудним, а навпаки, стане набагато яскравішим.
Ліза обрала роль письменника. Напевно, через те, що в неї дуже добре виходить створювати різні оповідання, історії або казки. От і знову: вона створила чудову казку, яку ви повинні прочитати!Коноваленко Богдан

Його найулюбленіші предмети-це трудові навчання та українська література.
У вільний час він полбляє робити орігамі. Колі він приносить деякі з них до школи, усі дуже дивуються, бо виглядають вони дуже гарно та химерно, а робити це, напевно, дуже складно!
Богдан обрав роль .  • Аудіозапис: Тарас Григорович Шевченко ''Думи мої...'' https://clyp.it/lhwnoxgm
  • Медіа-об'єкт:

Валерія Пономаренко

Валерія займається художньою гімнастикою. Не раз ми дивувалися, коли на фізкультурі вона показує різні шпагати, стрибки, тощо.
Найбільше вона полюбляє біологію, бо дізнається багато нового про навколишнє середовище. Математику, за те, що любить розв'язувати логічні задачі, а українську літературу, бо дізнається багато чого про українських письменників!
Валерія обрала роль літературознавця і завдання вже успішно виконала.  • Аудіозапис: Тарас Григорович Шевченко "Катерина" (уривок) https://clyp.it/4uirpuk3
  • Медіа-об'єкт:

Максим Закрасняний

Залюбки займається спортом, катається на велосипеді та скейтборді. Також, каже, що любить створювати різні вироби з конструктору. У вільний час займається танцями та плаванням.
З радістю відвідує уроки географії, математики, інформатики та літератури.
Обрав Максим роль .

Хоча Максим почав виконувати завдання пізніше ніж інші, я думаю, що скоро він усіх наздожене!  • Аудіозапис:
  • Медіа-об'єкт:

Масленченко Олександра

Цю листівку пишу саме я! Я обрала роль видавця бо мені дуже подобається створювати різні газети, листівки, тощо.
Найулюбленіші предмети: біологія, англійська та німецька мови. На біології я дізнаюся багато про природу, що мене оточує, а іноземні мови необхідно знати кожному! У вільний час займаюся танцями, іноді-малюю.

Я дуже обожнюю собак! На мою думку-це одні з найрозумніших тварин у світі.  • Аудіозапис: Тарас Григорович Шевченко Тополя (уривок) https://clyp.it/jbwszg20
  • Медіа-об'єкт (і є моя листівка)