Мій родовід

Історія моєї родини

Моє родинне дерево

Big image

Іван Краснюк

Іван Краснюк - мій дідусь. Він працював в керівних органах пов'язаних з торгівлею. В свій час був керівником районного відділення. За свою діяльність неодноразово отримував ордени. Він був офіцером запасу.
Також мій дідусь чудово грав у волейбол. В армії він був капітаном команди.

Галина Полюхович

Галина Полюхович - це моя бабуся. Вона працювала провідним бугалтером. Моя бабуся за сумлінну працю отримала три грамоти. Також ЇЇ нагородили медаллю "Відмінний працівник" в ощадбанку.

Олександр Краснюк

Олександр Краснюк - мій тато. Один з авторів електронних карт компанії Візіком. Над цим проектом тато працює понад 15 років і являється керівником відділу з розробки програмного забезпечення. Візіком являється провідною українською компанією з розробки геоінформаційних систем. Входить в десятку компаній світу по створенню трьохмірних моделей місцевості. Послугами компанії Візіком користуються такі відомі бренди,як Facebook, Google, Ericson, МТС, Київстар та багато інших.
http://maps.visicom.ua/

Моя родинна історія

Мама і гуси

Найбільше мене вразила історія про мою маму. Коли вона була такого віку, як я зараз, моя бабуся купила їй нове плаття.
Одного разу бабуся попросила мою маму сходити у магазин і купити торт. А мама якраз була одягнена в нове плаття. Коли вона поверталася з магазину, з тортом, то на вулиці паслися гуси. А мама дуже боялася гусей!Коли вона повернула на нашу вулицю, то один гусак побіг за нею. Мама перелякалася і вилізла на сусідський паркан з тортом. Вона зачіпилася платтям і порвала його. Коли мама прийшла до дому, то заховала плаття в комод щоб бабуся не дізналася.
Одного разу вся сім'я збиралася в гості і бабуся сказала моїй мамі надягнути те нове плаття.

Історія мого села

Зарічне

Історія виникнення

Зарі́чне (до 1946 року — Погост, Погост Зарічний) — селище міського типу (з 1959 року), центр селищної та районної рад, центр Зарічненського району Рівненської області України.

Перша згадка про поселення датується 27 вересня 1480 року в грамоті короля Казиміра про дозвіл мінському купцеві Терешковичу вести в містечку Погост «торгівлю водою і сушею» без сплати мита. Спочатку він входив до складу великого Литовського князівства, а з 1569 року після утворення Речі Посполитої Українські землі передано Литвою в управління Польщі.
Після 1795 року Волинське Полісся було анексоване Росією, а Погост Зарічний включено до складу Пінського повіту Мінської губернії.
17 вересня 1939 року у Погост Зарічний входить до складу колишньої УРСР.
Після Другої світової війни Погост Зарічний перейменований на селище Зарічне, а Морочнівський район — у Зарічненський, райцентр із Морочного перенесений до Зарічного.
Населення — 7325 осіб
Big image

Особливість

У селищі є станція вузькоколійної залізниці, яка є найдовшою в Європі, автовокзал з рейсами по району, області та до Києва.

В радянські часи функціонував аеровокзал для прийому гелікоптерів та літаків малої авіації, в тому числі сільскогосподарської.

Були такі рейси: Рівне-Зарічне, Рівне-Володимирець-Зарічне, Рівне-Зарічне-Пінськ, поштові рейси. Аеродром використовували для сільскогосподарської, санавіації та інше. Аеродром перестав функціонувати після розпаду СРСР.
Big image

Мої батьки

Проживали мої батьки у селищі Зарічне. Жили по сусідству і знали один одного з дитинства.
Мій тато навчався у Національному Університеті "Львівська Політехніка".Здобув диплом спеціаліста за фахом інженер - програміст.
Моя мама закінчила Рівненський Державний Гомунітарний Універсиьтет за спеціальністю
вчитель молодших класів та української мови.
Одружились мої батьки у 2001 році.У той самий час татові запропонували роботу у Києві і вони переїхали.

Мій родинний рецепт

Кекси з ізюмом

200грам цукру,150 грам вершкового,200 грам ізюму,3 яйця,160грам борошна, 1 столова ложка коньяку, 1чайна ложка розпушувачу, пудра для посипання.
Збити яйця з цукром та розтопленним маслом.Додатит коньяк, борошно, розпушувач. Все добре вимішати. Всипати ізюм, перемішати.Вилити тісто у змащенну олією форму. Випікати при +=200градусів.Готовність перевіряється дерев'яною паличкою. Готовий кекс посипати пудрою.

Я презентую себе...

Мої інтереси

Моя улюблена книга "Гаррі Поттер і таємна кімната".
Мій улюблений фільм - "Поліцейська академія 2". За жанром це кінокомедія.
Мій улюблений предмет - інформатика.
Я обожнюю грати в футбол. Це моє хоббі.

Мої мрії

Я мрію про життя без домашнього завдання.Ще я мрію про машину марки шкода або кіа. Я дуже хочу квартиру, для якої придумала б дизайн сама. Я мрію влаштуватись у компанію в якій за роботу мені платили б непогані гроші. Ще я мрію, щоб жіночий футбол став популярніший за чоловічий.

Ким я хочу стати?

Взагалі я дуже хочу стати футболісткою, але оскільки жіночий футбол не є популярним і я не зможу багато заробляти на життя, я мрію стати програмістом.