Мій Родовід

Це Родовід Сімї Колесників

Це як ви вже зрозуміли я!

Це моя фотографія в Карпатах, де я займаюся Зиплайном! Мені 12 і звати мене...

Колесник Ростислав Олександрович. Навчаюся у 7 - Г, а от живу я в котеджному містечку "Золоче" на вулиці Золочівська, 24 разом зі своїми батьками. :)

Це мій батько

Це фотографія мого батька. Його звати Олександр. Він працював помічником депутата. Йому 37 років. За освітою він електрик, але він ним не став. Служив в Національній Гвардії ,потім працював в міліції. І ось він вже 9 років працює з однією і тою ж людиною!

Це моя мама

Це фотографія моєї матері. Її звати Ліна. Вона працює вчителем української мови в ліцеї "Наукова зміна" .Колишня школа - Подільський район, спеціалізована школа №3. Їй 34 роки. За освітою вона педагог і так вона і працює! І вже 8 років працює в сфері освіти.

Це моя бабуся Валентина

Це фотографія моєї бабусі Валентини Костюк. Вона працює вчителем української мови в загальноосвітній сільській школі в селі Червона Волока. Їй 61 рік. За освітою вона педагог і працює ним усе життя. І ось вже 35 років вона вчитель української мови.

Це мій дідусь Дмитро

Це фото мого діда Дмитра Костюк, але ми називали його Митею. Працював він вчителем української мови в загальноосвітній сільській школі в селі Червона Волока. Роки життя 1951-2005 рік. На тей час мені було лише 2 роки :(. За освітою він педагог і працював ним усе життя.

Це мій дідусь Іван

Це фотографія мого діда. Його звати Іван. Він працював водієм у колгоспі 35 років, але зараз він на пенсії. Йому 61 рік. В нього 3 дітей: мій батько, дядько Миша та тітка Наташа.У нього було дуже цікаве життя.

Це моя бабуся Любов

Це фотографія моєї баби. Її звати Любов. Її 54 роки. Вона працює помічником стоматолога в місцевій лікарні вона вже на пенсії. Зараз вона живе спокійним життям на пенсії та нянчить внуків.

Це Моя пра бабуся Євдокія

Це фотографія моєї пра бабусі. Її звати Євдокія Костюк. Мати - героїня, у неї 8 дітей більшість з них вже ,на жаль, не живі. Вона вміє читати, але погано та повільно і писати теж саме. Вона воювала, витягувала поранених та мертвих прямо з поля бою і дійшла аж до Берліна і бачила Берлінську стіну! У неї було дуже складне життя! І зараз їй 93 роки.