ליאור הומן (דיראג')

חניכה במסע


שלום, שמי ליאור -
וכבר מעל לעשור, אני שותף למאות גברים ונשים בדרך הביתה לעצמם .


כאן תוכל לקרוא על תהליכים איתי, מה מיוחד בהם, מה מספרים אלו שעברו אותם וגם קישורים למאמרים ואיך לפגוש אותי.

ליאור מראה לך איפה הבולשיט-בלי שתרגיש רע עם זה

"לליאור יש את מתנת הפוקוס, הוא יודע להוציא את המוץ מהתבן את העיקר מהטפל.ספרו לו את הסיפור שלכם והקשיבו לפידבק – יש סיכוי שהוא יראה לכם שם משהו שלא ראיתם קודם.
בהתחלה לא היה לי קל להתמסר ולהוריד את המסכה של "אני יודע הכל" - אבל לזכותו של ליאור יאמר שהוא מראה לך איפה אתה "מבלשט" (מלשון בולשיט) בלי שתרגיש רע עם זה."
רפיק, מורה רוחני.

אני עוזר לא.נשים להיזכר בכוח שלהם ולהתחבר אליו במלאות

באים אלי גם לקטנה וגם לעמוקה.
גם כשרוצים הרפתקה חדשה וגם כשמייחלים לשינוי מסיבי
גם כשרוצים רק טיפול עשרת אלפים לנפש וגם כששוקלים להחליף את המנוע

כך או כך, מי שיגיע למרחב שאחזיק בשבילו

בין אם בקבוצה עם חברים לדרך או בתהליך אישי -

מקבל אהבה, דאגה והעצמה במרחב ברור.


לאורך השנים אספתי לצידי צוות של גברים ונשים -

שכל אחד מהם מטפל מצוין מסוג אחר - כך שתמיד יש לי גב ולאן להפנות אותך הלאה אם צריך.


אני פה לעזור לך להתחבר לכוח שלך,

שתהיו ביחד תמיד בדרכך.

   אני מאמין שהתפתחות אישית יכולה להיות מסע שהוא גם אינטנסיבי ומאתגר, גם מלא לב ורגישות - וגם מעניין, מענג ומשחרר.

חשבתי שזמני עבר - היום מקבל מחמאות על העוצמה שאני מקרין

"ליאור, אתה בטח זוכר איך הייתי כשנפגשנו לפני שנה וחצי...? מערכת יחסים בת שנים ארוכות קרסה ואני בעיני רוחי ראיתי את עצמי כמי שזמנו עבר, גרוש בן 38 פלוס 2 ילדים שלא ימצא אהבה לעולם. אחד חנון כזה שנראה לא משהו, חי עם חתול ושני עציצים. בקיצור הייתי "על הקרשים".

אחרי התהליך איתך, יש לי ביטחון ביחסים עם נשים. יותר מזה, אני מודע להתניות וההתנהגויות שהביאו אותי מלכתחילה למערכות היחסים הכושלות בעבר. חיי המין שלי במצב יותר טוב ממה שהיה לי לפני הנישואין, ועוד היד נטויה :)... חברים שלא ראו אותי מזה שנתיים אומרים לי שאני נראה צעיר וחתיך, שאני גברי ומקרין שקט נפשי - ואלה רק כמה מהמחמאות שאני מקבל.

תודה רבה לך על הכל, ובעיקר על זה שגם במקומות שאני ויתרתי לעצמי, אתה לא ויתרת לי."

מרק קפלן, איש הייטק, ראשון לציון

אשמח להיות השותף שלך למסע הזה.

ליאור הומן – דיראז'.


לפרטים על הסדנאות ולפגישת פוקוס אישית בהנחה וללא התחייבות צור קשר:

0525050650 :טלפון | lior@rebelz.co.il | Facebook: http://facebook.com/circleofmen

מעבר לתוצאות "תוצר הלוואי" הוא הבנה, קבלה ושלמות פנימית

"הגעתי לליאור לאחר שהרגשתי תקוע ביחסים עם נשים ולא מרוצה מהחיים; וליאור עזר להבחין ולנסח במדוייק את האמונות המגבילות שיצרו את חיי בלי ששמתי לב. מצאתי את העוצמה להוריד את המסכות ליד המין השני. זה הביא לסיפוק גדול יותר אצלי ויצירת חיבור עם נשים!

בעיני ליאור הוא גם מודל לגבריות, בנוכחות שלו, ברגישות, דיוק בדיבור וחוסר הפשרות מול כל הבולשיט שניסיתי למכור לו ולעצמי בהתחלה. מאמן שמטפח יכולות אמיתיות ולא את האגו של המתאמן. השראה לאומץ ואותנטיות."

יאן מ., דוקטורנט.

זהו תהליך שלם - שכלי, רגשי, גופני, מיני ורוחני

התהליך איתי מיוחד בכך שהוא עובר בין כל רמות המודעות.

 • שכלית - שיטות אימון מוכחות ממדעי ההתנהגות, ניתוח ומשוב מדויק המבוסס על הגיון בריא .
 • רגשית - לימוד מודעות רגשית, טכניקות המעירות ומעצימות רגשות מודחקים ומביאות שחרור, ריפוי, הכלה ואישור פנימי; ומתן מקום לשיתוף והקשבה.
 • גופנית - באמצעות תרגילים פיזיים רכים או עוצמתיים ניתן להגיע לרמות עמוקות מעבר למילים וגם להשפיע לטובה על השכל והרגש. בין השיטות בהם נשתמש בלימוד: מדיטציות שונות, תרגילי נשימה, תרגילים הלקוחים מאמנויות לחימה, טנטרה ועוד.
 • מינית - מיניות היא המפתח לכח החיים שלנו, לתשוקות ולאנרגיות החזקות ביותר, היא האש שמניעה אותנו. אש היא כוח עצום לאלו שמשכילים לנצל אותה בלי לפחד ממנה - ומיניות היא אש החיים.
 • רוחנית - רוחניות היא ההבנה שהסינתזה בין הרמות הקודמות יוצרת רמה נוספת גבוהה יותר המחברת בין כולם. מושגים כמו נשמה, הגשמה, איזון, ייעוד, שכינה וחיבור לאלוהי שייכים לרמה הרוחנית. בעזרת התכווננות וטקסים מיסטיים - חוכמה אשר קיימת אלפי שנים בכל התרבויות - ניתן להשיג פריצת דרך והתקדמות גם ברובד הזה; שנאמר בקבלה "מחבר עליונים ותחתונים".

  רוב המורים והמאמנים מתמקדים ברובד אחד או שניים ולכן בשלב מסוים התהליך נתקע.מי שנשאר בשכל בסוף חופר ללא טעם, מי שנשאר ברגש משתגע בדרמה של עצמו, גוף בלבד זה אוטיזם, מיניות ותו לא זו בהמיות ורוחניות מנותקת זה להיות מעופף ותלוש.
  לכן, חשוב לבחור במורה שיידע לעבוד ברובד המתאים בכל פעם.

מעודד אותי לחצות פחדים ולהציב גבולות בטריטוריות חדשות

"ליאור, כל מפגש איתך, הוא תמיד מאתגר ומעורר מחשבה, מעודד אותי לבחון מחדש דעות, לחצות פחדים ולהציב גבולות בתוך טריטוריות חדשות. אני מעריכה את הכנות והנחישות שבה אתה מביא את הקול שלך את האמת שלך ובעיקר את הראיה הבהירה והאומץ שלך מקווה ליצור איתך עוד הרבה מרחבים מעצימים."


זהר נוי-מאיר מנחת מעגלים ומדיטציות מפיקת התכנסויות האוהל האדום בישראל.

למה אפשר לצפות מהתהליך?

חניכים מדווחים על:
• הסרה וריכוך של "שיריון הלב"
• הבנה יותר גבוהה של המין השני.
• אומץ - יכולת להכיל פחד ולפעול מתוך אהבה - במקום שבעבר היתה אהבה אך פעלו מתוך פחד.
* תשוקה גבוהה, הצלחה ושיתוף פעולה במערכות היחסים והקריירה שלהם
• חיבור חזק יותר לחוויה של חייהם
• תחושה עמוקה של ייעוד ורוחניות.
• גידול בהכנסות וביציבות הכלכלית
• מודעות גבוהה יותר בכל התחומים.

עדות תלמיד: יצאתי מהמעגל מחויב לדרך שלי ועם בסיס לחברויות אמיתיות

"לפני כחצי שנה הצטרפתי למעגל הגברים של שמעון וליאור; שם חשפתי דרך שרציתי ללכת בה עם המיניות והתשוקות שלי. לאחר שהעליתי את הנושא, במקום להרגיש נפרד מהקבוצה (כפי שדמיינתי שיקרה), הרגשתי הרבה יותר שייך, תחושה שהלכה והתחזקה וממפגש למפגש הדרך שלי הלאה הפכה להיות יותר ויותר ברורה. החברים במעגל, ובייחוד ליאור, לא ויתרו לי, גם כשרציתי לוותר חרף הקשיים שבדרך. למדתי במעגל שכשאני אמיתי עם עצמי ועם אחרים, אז יש בסיס לחברות אמת ולקבלה אמיתית. בעזרתם של ליאור ושמעון, למדתי לקחת אחריות על עצמי ולהיות מחוייב לדרך שלי, גם היא לא תמיד קלה. וזו מתנה שאני לוקח אתי הלאה לחיים. אני ממליץ בחום.

מ.א, בוגר מעגל הגברים.

שאלות נפוצות שקיבלתי

 • האם יש פגישת ניסיון איתך? יש אפשרות "לטעום" מהתהליכים האלו?
כן, יש פגישת פוקוס - פגישה ללא התחייבות לתהליך המשך, בה אני מקשיב לסיפור שלך ומציע כיוון ובהירות חדשים. בסוף הפגישה נדע שנינו האם יש התאמה לתהליך איתי, ובכל מקרה יהיה לך שיעורי בית לדרך ותובנות חדשות. בדף זה יש מידע לתאום פגישה שכזו - מומלץ מאוד.
  • האם למדת בצורה מסודרת איפשהוא? יש לך תעודות?
 • לפני התעודות ראוי להזכיר את מוריי הרבים - הייתי שותף למעגלים עם המאסטרים אוהד אזרחי ורפיק בעבודה רוחנית ורגשית, הוכשרתי על ידי וירש באמנות המפגש האנושי, על ידי באבא דז במיניות שמאנית, על ידי ברוס ליון בעבודה ארכיטיפית, חבר במועצת הצ'יפים של אתגרי שיווה. (יש לי גם שני תארים ותעודת מדריך כושר מוסמך, אבל באקדמיה לא לומדים את מה שלומדים בחיים).
 • מה זה השם המוזר הזה, " דיראג' ?
  זהו שם שניתן לי על ידי המאסטר וירש ומשמעותו "אורך רוח". אתה יכול לקרוא לי דיראג' או ליאור.
 • טקסי חניכה נשמע מעניין, מה זה?
  חניכה פרושה להתחבר לעוצמה. טקסי חניכה הם מרחבים מקודשים בהם אדם מתחבר לעוצמה שלו וחונך אותה - עוצמת המאהב, הלוחם, הקוסם והמלך.
 • שמעתי שאתה עושה סדנאות "פייט קלאב"! אפשר לדעת עוד?
 • תוקפנות היא נושא טאבו בחברה שלנו כמו שמיניות היתה פעם. אבל לרקוד מסביב לחיה לא מלמד אותנו לרתום, להנות, להכיר ולהגן על עצמנו מפניה. דרושים לנו מרחבים של חניכה לשימוש בריא בתוקפנות שלנו - לרקוד עם החיה
  • איפה אפשר לשמוע עוד על הנושאים האלו?
  אפשר להרשם לרשימת תפוצה - אני שולח לעיתים מפרי עטי בנושאים של פיתוח עוצמה, עבודה רגשית, מערכות יחסים ועוד. כרגע נרשמים בדף הפייסבוק שלי, הכי טוב לפנות אלי בטלפון ובמייל, גם רק כדי להגיד, עניינת ותהיה בקשר כשיש משהו חדש שאתה כותב.

צור קשר ומאמרים

כדי לשמוע עוד, לספר ולדעת מה מתאים לך, אפשר ליצור קשר במייל או בטלפון. ניתן לקבוע פגישת פוקוס חד פעמית ללא התחייבות לתהליך ארוך כדי לברר התאמה ולקבל מייד בהירות וכיוון חדשים לחייך; ניתן לדבר בטלפון עם אלו שעברו תהליך מנטורינג - אין כמו לשמוע על החוויה.

טלפון: 0525050650

מייל: lior@rebelz.co.il


שלך,

ליאור (דיראג')


רשימת תפוצה: ניתן להצטרף כרגע לקבוצת הפייסבוק facebook.com/circleofmen אבל הכי רצוי לשלוח מייל עם בקשה להצטרך לרשימת התפוצה.


מאמרים פרי עטי אפשר לקרוא כאן:
http://www.smore.com/u/opentopower


כל הזכויות שמורות לטקסט ולתמונות רבלז 2007-2013 (C)

Loading form...