חדשות העולם יום שלישי 22.7

מאת : אינט חנטיס

חדשות

חדשות :

אנחנו בתחילת השבוע ועדיין נמשך מבצע צוק איתן שכל העולם מפנה את הפנים למזרח התיכון העימות שנמשך כבר שבועיים ויום . ישראל נכנסה קרקעית ויש 27 חיילים הרוגים :( יהי זכרם ברוך ובעזה יש כ 400 הרוגים שהם : נשים ילדים תינוקות וגברים :( כמובן שהאו''ם מנסה להשיג הפסקת אש ארוכת טווח השאלה שנשאלת ומסקרנת אותי ובטח גם אתכם היא : האם שני הצדדים יסכימו להפסקת אש ? ומתי יגמר המבצע ? את זה אף אחד לא יודע העדכונים נמשכים כל הזמן .

סלבס

סלבס :

היום 22.7 השחקנית סלינה גומז חוגגת יומהולדת אז מזל טוב ! אך אצלנו בארץ הישראלים ל\לא מאחלים לה מזל טוב אלא דברים רעים מפני שהיא בצד של עזה אבל המעריצות שלה כמובן שהן יאחלו לה מזל טוב אז יש לה נחמה :)

Big image

לסיכום ...

לסיכום זה יום סוער לעזה ולישראל וכמובן לעולם וגם יום שמח לכוכבת סלינה גומז ולמעריצות שלה וגם חופש עצוב לילדי ישראל מפני שילדי הדרום ועוטף יזה כל היום במקלטים וכל יום נהרגים לארץ ישראל חיילים אז ברחבי הארץ מסתובבות משאיות שמתנדבות לשמח את החיילים בכך שמביאים להם אוכל חולצות גרביים מישחות שיניים וכמובן כל דבר שיכול לשמח את החיילים שלנו ולפתוח להם חיוך גדול על הפה וכמובן שאני מאחלת לחיילי צה''ל שיחזרו בשלום הביתה וגם לחיילי המילואים שלנו אז תשמרו על עצמכם ותקשיבו להוראות פיקוד העורף והקשיבו לחדשות ותשתפו את הרגשות שלכם עם כולם :)

אז להתראות בכתבה הבאה ! :)