INNpuls Sp. z o.o.

Szkolenia dostosowane do potrzeb przedsiębiorców

INNpuls Sp. z o.o. przyciąga swoją uwagę na rynku, proponując przedsiębiorstwom szkolenia poparte wysoką jakością oraz doświadczeniem. Oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu efekt końcowy jest satysfakcjonujący. Zachęcamy do współpracy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i zaliczane do grupy MŚP.

Big image

Realizując nasze projekty, opieramy się na analizie potrzeb szkoleniowych. Działania te, umożliwiają przygotowanie idealnej oferty dla każdego konsumenta naszych usług. Wskazujemy kierunek rozwoju, poprzez określenie braków kompetencyjnych. Proces ten, umożliwia pełne wykorzystanie posiadanych umiejętności i preferencji.

Dzięki analizie wykorzystujemy narzędzia organizacyjne i analityczne dostosowane do potrzeb klienta. Na tej podstawie tworzymy metody działania, które tworzą idealną ofertę szkoleniową dla przedsiębiorcy, gwarantując sukces oraz rozwój firmy.

Więcej informacji na temat analizy potrzeb szkoleniowych, znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.szkolenia.innpuls.pl/oferta/analiza-potrzeb-szkoeniowych-/

Big image

Na naszej oficjalnej stronie znajdują się również informacje, dotyczące Rejestru Usług Rozwojowych http://www.szkolenia.innpuls.pl/rejestr-uslug-rozwojowych/czym-sa-uslugi-rozwojowe/. Jest to również ciekawa oferta, z którą warto się zapoznać.


Znajdziesz nas również na Facebooku:

https://www.facebook.com/Dotacje-i-szkolenia-INNpuls-412831235471493/

Big image

INNpuls Sp. z o.o

ul. Hetmańska 40A

35-045 Rzeszów

tel.: 17 77 88 270
faks: 17 77 88 273

email: info@innpuls.pl
http://www.szkolenia.innpuls.pl/