«Малюємо без фарб»

Виставка ошибани

Ошибана - пресована флористика

«Флористика-фантастика –

Искусства божество.

Флористика-фантастика –

Природы торжество».

Таміла Зеленська, пенсіонер, м. Київ

Почуття високої духовної краси, тендітного ставлення до природи, її чутливості і крихкості здавна надихали художників, поетів, музикантів на творчі здобутки.

Засушені під пресом рослини, різноманітні деталі картин флористів рослинного походження найяскравіше представляють природну палітру для фантастичних ідей художника-флориста.

Чарівні картини експозиції ( майже 40 робіт) зберігають магічну ауру природи, змушують замислитися над вічним, безмежною красою рідної землі та людських душ.

Кожна робота флориста – панно, квіткова композиція тощо – надихнуть відвідувачів виставки на приємні почуття, нагадають про наш безпосередній зв’язок з рослинним світом.

«Малюємо без фарб»

Saturday, June 1st, 12pm to Sunday, June 30th, 2pm

122 Holosiivskyi Ave

Kiev, Kyiv city

Свої композіції представлятімуть майстри декоративно-прикладного мистецтва:

Віра Авдєєва, Алла Соболь, Тетяна Бердник, Катерина Дітківська, Ірина Молчанова, Ганна Філіна, Валентина Федішіна ТОЩО.

Розклад роботи виставки

Расписание роботи бібліотеки:

пн.-пт. з 10.00 до 20.00

СБ - Вихідний

нд. - З 10.00 до 18.00

24, 28 червня святкові дні, бібліотека не працює

Народний аматорський колектив «Флористика» при Київському міському Палаці ветеранів (керівник – Віра Авдєєва)

Понад 40 років флористи постійно удосконалюють свою майстерність, популяризують мистецтво флористики на численних виставках, майстер-класах та в ЗМІ, одержують широке визнання від поціновувачів.

З 2003 року колектив входить у структуру Київського міського Палацу ветеранів, активно співпрацює з Київським міським Будинком природи, Київським міським центром дитини, КМДА тощо.

В 2005 році за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, високий художній рівень та виконавську майстерність колективу було присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив», а в 2008 році - звання «Лауреат Київського міського огляду народної творчості».

У складі колективу- 30 флористів: ветерани ВВВ, діти війни, ветерани праці, багато з яких мають звання «Майстер народної творчості». Ветерани передають свій досвід молодому поколінню і по праву пишаються їх творчими успіхами.


Центр духовного развития "Гармония"

В рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»