סדרות טלוויזיה

בכרזה זו אספר לכם על סדרות טלוויזיה שילדים אוהבים

המידע על סדרות טלוויזיה

בכתבה זו אראה לכם סרטונים ותמונות של הסדרות האלו: החממה,בובספוג,גאליס והפיג'מות.

הסדרה החממה

החממה: פרק הבכורה

מה זה החממה?

אל בית הספר למנהיגים - "החממה", בניהולו של לואיס קליין, מצטרפים אלפי ואלה-לי רשף, ילדיה של נעמי רשף - האסטרונאוטית הישראלית הראשונה שנהרגה בתאונת חלל מסתורית. בהמשך העונה מתגלה שמאחורי החזות הפסטורלית של בית הספר, מסתתרת מזימה נוראית, ששני האחראיים לה הם ג'ודי גורן וזאב נאמן. תלמידי החממה הרגישו שבחממה מתרחשים דברים מוזרים והחליטו לחקור זאת בשיתוף פעולה. יחד הם ניסו לסכל את המזימה של זאב וג'ודי ובמקביל חוו אהבות חדשות ומשברים אישיים.

הסדרה גאליס

גאליס 6 - פרק 1 המלא!

מה זה גאליס ?

גאליס היא סדרת נעורים ישראלית המשודרת החל מ-פברואר 2012 בערוץ הילדים למנויי HOT בבימויו של עודד רז. הסדרה עוסקת במחנה קיץ ששמו "גאליס", ובהרפתקה של חניכי המחנה אל "לוחות הגורל", העיר האבודה - "גאליסיה" ו"מעיין הנשמות". "גאליס" היא ספין אוף של הסדרה "החולמים". באוגוסט 2014, יצא הסרט "גאליס - המסע לאסטרה" שמבוסס על הסדרה.

הסדרה בובספוג

בובספוג אני בובי בוטן

מה זה בובספוג

עלילת הסדרה מתמקדת בספוג ים מלבני וצהוב בשם בובספוג מכנסמרובע, שלעתים נקלע לצרות באופן לא מכוון. בובספוג מתגורר בעיר תת-מימית בשם "ביקיני בוטום", ובאחד הפרקים נאמר כי הוא גר ברחוב הקונכייה 4. הוא שוכן בתוך בית עשוי אננס, יחד עם חיית המחמד שלו,גארי החילזון. בובספוג עובד כטבח במסעדת המזון המהיר "הסרטן הפריך". הוא נוטה להרגיז את שכנו בעל האופי הממורמר, הדיונון סקווידוויד טנטקלס, ולהיקלע לתסבוכות והרפתקאות שונות יחד עם שני חבריו הטובים: כוכב ים ורוד בשם פטריק סטאר וסנאית חכמה בשם סנדי צ'יקס.מר קראב הוא בעל מסעדת "הסרטן הפריך" ומעסיקו של בובספוג. פלנקטון הוא אויבו המושבע של מר קראב, ומטרתו היא לגנוב את המתכון הסודי לקציצת הסרטן של המקום.
Big image

הסדרה הפיג'מות

הפיג'מות עונה 1 פרק 1 - הקטעים הטובים

מה זה הפיג'מות+דעה אישית

הפיג'מות היא סדרה שמשודרת בערוץ הילדים המתארת את חייהם של שלושה אנשים הנקראים אילן,עודד וקובי כשהם מנסים את מזלם כלהקה בעיר הגדולה תל אביב. ללהקה קוראים " הפיג'מות" . בכל פרק רואים את חיי הלהקה הלא כל כך מצליחה בשלל מצבים קומיים והתמודדותם עם "הצלע הנשית" אלונה המצטרפת ללהקה, עם גרי בעל המסעדה "גרי המבורגרי" מתחת לביתם, עם בתו של גרי ועם עוד שלל דמויות משנה המצטרפים לעונות.

בחרתי בסדרה הזאת כי הסדרה מצחיקה ומעניינת ויש בדרך כלל מצבים שאי אפשר לפתור אבל בסוף אפשר וגם יש בסדרה עובדות מעניינות שלא ידעתי עליהן קודם לכן .

המלצה לסדרה הפיג'מות

אני ממליצה לכם לראות את הסדרה "הפיג'מות" כי היא סידרה מצחיקה ומעניינת ואם אתה/את תראו את הסדרה אז היא אפשר להפסיק לראות .
Big image