Мій родовід

Проект Ковальчук Ігоря

Проект учня 7-Б класу

ліцею "Наукова зміна"

Ковальчука Ігоря

Big image

Про себе

Мене звати Ігор мені 13 років.
Народився я 23 липня 2002 року в Києві. Нині моя родини проживає в с.Петрівське, Київської області.
Сам я можу,здатися дуже дивним. Я завжди намагаюся не робити вигляд сумної людини, хоча мені частно чомусь смутно, просто без причини. Але не все так пасмурно, адже я вчусь приховувати це та завжди намаюсь бути веселим, а друзі в цьому самі того не підозрюючи допомагають мені

Історія родини

Мої прапрабабуся та прапрадідусь моють дуже цікаві імена - Терентій та Марвина. Терентій працював чоботарем, а Марвина була домашньо господаркою.


Щодо прапрабатьків по лінії прадідуся відомо лише про Федіра Мальованого, який був моєму прадіду батьком.


Діти Терентія та Марвини, Федіра Мальваного та моєї прапрабабусі - Феодосій та Марія, були батьками моїй бабусі - Валентині.

Марія працювала ні хлібзаводі, коли я вже народився жила разом з нами, а в 2005 році померла власною смертю.


А про Феодосія я розповім детальніше пізніше.


Моя бабуся - Валентина прекрасна людина, вона ніколи не відмовляє мені у допомозі та завжди підтримує в важкі моменти. Народилася 25 вересня 1946 року, в місті Гайвороні Кіровоградцької області. Нещодавно їй виповнилося 69 років. Раніше працювала на заводі "Октан" вимірювачем, сам завод займався виготовленням конденсаторів.


Мій дідусь Микола народився 6 травня, чи грудня ? 1947 року. Раніше працював електриком. Пізніше, мої бабуся та дідусь розлучися. Зараз дідусь живе в Херсоні, але ми й досі спілкуємося з ним, та разом з бабусею щороку відвідуємо його. Микола батько моєї мами - Нелі.


Після розлучення з Миколою, моя бабуся одружилася з Сергієм Хоменко, чиє прізвище вона й досі носить. Сергій є батьком моєму дядкові - Віталію. Пізніше вони з бабусею також розлучилися.


Про мого батька Ігоря нічого невідомо, мені точно нічого, бо коли мені було два роки вони з мамою розлучилися.


Неля ж - моя мама. Нині вона працює ландшавтним дизайнером. Також народилася в м. Гайвороні, 2 липня 1969 року.

Феодосій Мальований

Мій прадід зробив дійсно багато.

Він повністю пройшов Другу Світову війну та дійшов аж до Берліну. Приніс з війни багато цікавих речей.

Особливо запам'ятався прилад який дозволяв роздивлятися об'ємні фотогрфії завдяки двум вигнутим склом. Самі фотографії були одною невеликою картко, на якій були дві фотографіїї - одна з яких була трохи зміщена, що й даволо ефект об'ємності при перегляді через прилад.


Навіть до війни у нього була, на перший погляд, надзвичайно цікава робота - він працював метеорологом. Насправді ж як мені розповідала мама, все було не так вже й цікаво. Те як це працює зараз можна знайти в інтернеті. Віднімаєте 80-90 років, та отримуєту роботу того часу.


Помер мій прадідусь в 1983-му році.

Грудень чи Травень ?

Спочатку я думаю, що не знайду чогось дуже цікавого, щодо моєї родини. Проте я помилявся.


Я писав, що мій дудісь - Микола, народився 1947 року 6 травня чи грудня.

Насправді, він народився 6 травня, та через те, що його назвали Миколою, його датою народження записали 6 грудня, через свято Святого Миколая. Через це недорозуміння, ми вітаємо його двічі на рік, в справжню та несправжню дату народження.


Спробуйте придумати, щось краще ніж два дня народження за один рік!

Коржі з маком

Ідеально підходять до чаю та не тільки! А готовути їх дуже легко!

Ось потрібні інградієнти:


100 г тіста

300 г маргарину

300 г муки

1 ст. л. цукру

1 яйце

1 жовток

203 ст. л. сметани

1-2 ч.л. соди

1 ст. л. маку

150 г молока або вершків

1 ст.л. меду

100 г вишневого варення

Родзинки, горіхи, цедри апельсину, ванілінПриготування:

Маргарин порубати з просіяним борошном, додати соду, цукор, яйце, жовток. Суміш замісити в тісто та залишити підходити. Потім розкатати та покласти на смазаний жиром протвінь, поколоти вилкою. Випікати 15-20 хвилин.

Мак запарити в воді, потім злити її. Мак розтерти в макітрі або пропустити через м'ясорубку 2-3 рази. Додати цукор, родзинки, мед, цедру, ванілін, развести масу молоком та змішати з поламаними коржами.

Готово! Смачного!

Дякую!

Дякую, за те що ознайомилися з історією мого роду, а в кінці хотів би познайомити вас з ще одним членом нашої родини, який допоміг мені стерпіти деякі проблеми при створенні цієї сторінки...
Big image