دریچه منهول کامپوزیت

برای مدت طولانی، عناصر ساختاری بادوام و اقتصادی و محصولات ساخته شده از مواد پلیمری-کامپوزیت، که عملاً کمتر و غالباً برتر از همتایان خود ساخته شده از فلزات گران قیمت و چدن هستند، تقاضای ثابتی در صنعت ساختمان، صنعت و صنعت داشته اند. حوزه مسکن و خدمات عمومی. بنابراین، مواد پلیمری-کامپوزیت مدرن را می توان با طیف وسیعی از خواص فیزیکی-مکانیکی، ترموفیزیکی و دی الکتریک منحصربفرد مشخص کرد که اصلی ترین آنها استحکام و استحکام، مقاومت در برابر لرزش و تأثیرات صوتی، توانایی مهار ترک، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت ساخت است. (امکان ایجاد سازه های بزرگ در شکل آیرودینامیکی پیچیده و غیره).

از نقطه نظر ساختاری، دریچه پلیمری-کامپوزیت استاندارد محصولی کامل است که از بدنه (حلقه نگهدارنده) و یک پوشش گرد یا مستطیل شکل تشکیل شده است که از یک ماده ساخته شده و دارای مفصل لولای سفت و سخت نیست. بسته به نسخه، انواع خاصی از دریچه ها را می توان علاوه بر این به یک دستگاه قفل قفل (مکانیسم) مجهز کرد. به لطف چنین وسیله ای، امکان باز کردن آزاد (حرکت) پوشش عملاً تحت تأثیر بارهای چرخ های وسایل نقلیه عبوری توسط افراد غیرمجاز به منظور سرقت آن یا نفوذ از طریق چاه بازرسی به تاسیسات زیرزمینی منتفی است.

در حالت کلی، با نصب این گونه دریچه ها، مسائل مربوط به تردد ایمن و بدون مانع در سطح جاده ای که مسیر از زیر آن می گذرد، عابران پیاده یا وسایل نقلیه با ظرفیت های مختلف باربری به طور همزمان حل می شود، علاوه بر این از دسترسی غیرمجاز افراد غیرمجاز به ارتباطات زیرزمینی، ایمنی شبکه های مهندسی و سازه های گذاشته شده در آنها. تنوع دریچه‌های تولیدی با اندازه استاندارد و ویژگی‌های هندسی پوشش و حلقه پشتیبانی به آنها اجازه می‌دهد تا با موفقیت بر روی چاه‌های بازرسی انواع شبکه‌های مهندسی و ارتباطی زیرزمینی نصب شوند: شبکه‌های حرارتی، گازی، کابلی، شبکه‌های آبرسانی و فاضلاب. .

مانند چدن ، تمام دریچه های پلیمری-کامپوزیت تولیدی بسته به مقدار حداکثر بار مجاز به سه نوع اصلی تقسیم می شوند:

 • سبک وزن (LLP) - بار نامی 3 تن؛
 • متوسط ​​(LSP) - 12.5 تن؛
 • سنگین (LTP) - 25 تن.

ویژگی های خاص مواد کامپوزیت، همراه با فناوری مدرن برای تولید محصول نهایی، مجموعه کاملی از شاخص های فنی و عملیاتی منحصر به فرد دریچه پلیمر-کامپوزیت را تشکیل می دهد:

 • ایمنی کامل محیطی برای انسان و محیط زیست؛
 • عدم وجود جرقه هنگام باز کردن / حرکت دریچه در امتداد سطح جاده.
 • کمتر از نصف وزن خود دریچه در مقایسه با چدن؛
 • عمر طولانی (حداقل 50 سال)؛
 • مقاومت در برابر سرما؛
 • مقاومت در برابر خوردگی کامل؛
 • امکان رنگ آمیزی دریچه به هر رنگی با استفاده از رنگهای حرارتی مقاوم.
 • دزدیدن آن بسیار دشوار است.
 • شاخص های بالاتر مقاومت مکانیکی

خرید دریچه فاضلاب


- محصولی ارزان و بادوام عمر طولانی به دلیل اجزای با عملکرد بالا است که یکی از آنها خود پلیمر است. ترکیب گسترده ای از رنگ ها - می توانید چمن، سقف، حصار را انتخاب کنید.
- بار بالایی را تحمل می کند و در عین حال وزن نسبتاً کمی دارد. حفاظت از کودک - امکان تکمیل با یک دستگاه قفل. گزینه - وجود یک ورق فلز برای محافظت اضافی.
- نصب در باغ، در محل خانه و کلبه تابستانی، در جاده. آنها در چاه های فاضلاب، چاه های مشاهده، مخازن سپتیک، کیسون ها، حوضچه ها، در چاه های زهکشی استفاده می شوند. با نوک کوه یخ، اکنون همه چیز روشن است. حالا بیایید به آنچه که قابل مشاهده نیست نگاه کنیم. آنچه در زمین است.

پلیمر-کامپوزیت را خوب بخرید

حجم به نیازهای فردی بستگی دارد، زیرا هر فرد سطح مصرف متفاوتی دارد و خانواده ها تعداد ساکنان متفاوتی دارند. پس از تعیین نوع، حجم، باید محل نصب را تعیین کنید، وضعیت خاک را ارزیابی کنید و گودال را حفر کنید. بر اساس امکانات موجود، دومی با استفاده از تجهیزات ساختمانی یا به صورت دستی انجام می شود. در صورت وجود آب های زیرزمینی توصیه می شود قبل از شروع به کار چاهی نصب شود و در صورت قرار گرفتن آنها در ارتفاع زیاد مجاز است چندین چاه کوچک در ارتفاع ایجاد و به یکدیگر متصل شود. توصیه می شود برای اطمینان از حداکثر سفتی، ماستیک قیر را به هر شیار بزنید.

پیکربندی و عمق چاه های فاضلاب به مکان، ویژگی های خاک و وظایف بستگی دارد. 3 گزینه وجود دارد - مدرن چاه های فاضلاب شن و ماسه پلیمری ، بتن مسلح و پلی اتیلن. پس از تجزیه و تحلیل واقعیت ها، می توان نتیجه گرفت که نسخه پلیمری-کامپوزیت دارای خواص عملکرد بالاتر، مقاوم ترین و بادوام ترین مواد در برابر سایش است.

چاه های پلیمری با افزودن ماسه (کامپوزیت) رطوبت را جذب نمی کنند، یخ نمی زنند و بر روی دیواره عناصر چاه ترک ایجاد نمی شود. هنگام حفاری، مواد از بین نمی روند، مقاوم در برابر ضربه هستند، بنابراین آنها از حرکت زمین و سایر استرس های مکانیکی نمی ترسند.

آنها پلمپ هستند، به صورت دستی نصب می شوند و با وسایل نقلیه بزرگ تحویل داده نمی شوند. چاه‌ها را می‌توان به‌صورت شخصی، کرایه یک تریلر و رسیدن با ماشین شخصی خود برداشت. آنها به هیچ وجه تحت تأثیر دمای منفی هفتاد درجه قرار نخواهند گرفت. آنها می توانند تا پانصد سیکل انجماد و ذوب را تحمل کنند.