Курс "Основи фотографії"

запис за телефоном 067 312 46 79

Запрошуємо на курс з фото-майстерності до авторської школи відомого фотохудожника, фотожурналіста і визначного діяча фотомистецтва, Голови "Національної спілки фотохудожників України" у Львові, Володимира Дубаса.

Фото-курси призначені як для тих, хто має досвід і хоче удосконалювати свої навички фотографування, так і для починаючих фотографів, які прагнуть навчитись професійно фотографувати і здобути нову професію.

Випускники школи Володимира Дубаса після закінчення авторського курсу приймають участь та перемагають у міжнародних та національних фотовиставках, займаються художньою та комерційною фотозйомкою, відкривають приватні фото-школи та стають членами національних і міжнародних професійних фото-спілок.

Навчальний курс складається з теоретичних та практичних занять, спланованих таким чином, щоб учасники закріплювали отримані знання на практиці. Формат занять дозволяє отримувати індивідуальні консультації. При школі постійно діє професійний фотоклуб, членами якого є відомі фотографи України.


Курс "Основи фоторгафії"

Sunday, March 31st 2013 at 7pm

пр. Чорновола, 63, Львів, Львівська область, Україна

Записатись на курси та отримати додаткову інформацію можна за телефонами 067-312-46-79.