עישון סמים

שם מגישה:דריה סובסקי כיתה ט'3

למה בחרתי בנושא הזה?

בחרתי בנשוא עישון סמים מכיוון שזה משהו שאני רואה הרבה פעמים מסביבי ביום יום וזה אחד הנושאים שמעוררים הכי הרבה ויכוחים אצל אנשים.

עישון קנאביס זה טוב או רע?

לפי דעתי זה נושא ממש חשוב שכל בן אדם יכול לקחת חלק בשיחה ולהגיד מה הוא חושב על עישון סמים רפואיים.האם הוא חושב שסמים רפואיים זה נזק גם או דרך טובה להשתחרר? האם הוא מסכים עם טענות שמריחואנה תהיה חוקית ולא רק רפואית? זה נושא ממש חשוב וכל אחד צריך להיות מודע אליו.

למה המריחואנה עושה לי את זה?
Big image

מחלות:

עישון קנאביס לא פוגע ולא גורם למחלות.

טבען וחוזקן של ההשפעות המיידיות של צריכת קנאביס משתנות בהתאם למנה, הזן, ההרכבה ומקור הצמח, שיטת הצריכה, תכונותיו הנפשיות,הפיזיות של המשתמש וסביבת המשתמש בזמן הצריכה וההשפעה.

קנאביס רפואי לא שורף תאים במוח ולפי המחקר שנערך קנאביס רפואי לא ממכר.

בנוסף לזה קנאביס רפואי מפחית את הסיכון ללקות בהתקף לב,לא פוגע בריאות ולא פוגע בעובר בהיריון.'

קאנביס רפואי עוזר במלא דברים כמו לטיפול בהשמנת יתר,יכול לשמש במקום ריטלין להפרעות קשר וריכוז.

מחקרים אלו ואחרים שנערכו במהלך השנים במספר מקומות שונים בכל רחבי העולם כולל קנדה, אוסטרליה, הולנד, ארה”ב ואנגליה מוכיחים חד-משמעית: נהיגה תחת השפעת מריחואנה אינה פוגעת בנהיגה ואינה מסכנת את הנהגים או את סביבתם.

וכך רואים שסמים רפואיים ההפך עוזרים למחלות ולא גורמים לנזק.

Big image

קנאביס ועיסוק בספורט:

לפי מספר כתבות שחיפשתי וקראתי באינטרנט הבנתי שדי הרבה ספורטאים טוענים שבעזרת עישון קנאביס הם השתפרו ושיפרו את הביצועים שלהם בספורט.

אך למורות הטענות של ספורטאים והשיפור בעזרת מריחואנה חוקים עדיין לא מוכנים לקבל את זה והרבה מאוד ספורטאים, כדורגלנים והלאה.. הודחו ממשחקים ותחרויות בעקבות עישון מריחואנה.

מעל 50% אחוז מהשחקנים ב-NFL מעשנים מריחואנה.