פסח בביתי ☺

מגישה : מאי פרג'

ליל הסדר במשפחתי :

בליל הסדר במישפחתי אנו ניפגשים אצל אחד מבני המישפחה (דוד , סבא וסבתא .. וכ'ו) - בשנה שעברה ליל הסדר היה אצל סבי וסבתי , אך השנה ליל הסדר יהיה אצל דודתי ..
בכול שנה אנו מתיישבים מסביב לשולחן , שמלא כול טוב , שולחן מלא במטעמים ליכבוד פסח , ומתחילים לשיר את ההגדה , שרים שירים , מברכים ..
לאחר מכן אנו מתחילים לאכול את הארוחה המלאת מטעמים , אשר כול אחד עשה משו והביאו לבית המישפחה שם אנו חוגגים את החג . הארוחה מלאה במטעמים טעימים , בזמן הארוחה מדברים , צוחקים , יושבים .. ממש נהנים ☺

ליפני ליל הסדר ..

בפסח אנו מנקים את כול הבית , ניקוי יסודי ומעמיק .. תחילה אנו מתחילים במטבח , כי שם יש את מרבית החמץ בביתנו , לאחר שניקינו את המטבח אנו מתחילים בניקיון החדרים , ניקוי יסודי .. כול אחד מסדר את ארונו ולאחר מכן מנקים את החדר , קונים ווילונות חדשים , צובעים את הבית , קונים מצעים חדשים ונקיים , מפות שולחן חדשות , בקיצור , כול הבית חדש ונקי ליכבוד פסח .

על האש בפסח ..

בכול שנה , בביתי אנו עושים על האש (מלא על האש) עם כול המישפחה , אנו ניפגשים באיזשהו פארק , ניפגשים שם , וכול אחד מכין משו בישביל הארוחה , ואנו מתיישבים לאכול , מדברים , צוחקים ,

על האש בפסח ..