ריף הדולפינים באילת

אטרקציות ממולצות לילדים ולמבוגרים

אתר הדולפינים

ריף הדולפינים באילת הינו אתר ייחודי מסוגו בארץ ובעולם המאפשר לקהל המבקרים ליהנות מסביבה ואווירה טבעית, נופים קסומים, פינות "סתלבט" על חוף הים ולצפות בדולפינים בבית גידולם הטבעי (בים) והכל, תוך התחשבות מרבית בטבע ובסביבה.


בריף הדולפינים הגישה לדולפינים מבוססת על יחס של כבוד, וכל קשר וקרבה עם בני-האדם במים נוצרים ביוזמתם של הדולפינים, וללא תמורה מעבר לסיפוק יצר הסקרנות כלפי בני-אדם, וההנאה שבקשר הפיזי והנפשי עימם

אטרקציות בריף

ריף הדוליפינים הוא אחת האטרקציות המומלצות לילדים ולמבוגרים באילת, חוויה שאסור לפספס - לעמוד על המזח ולצפות מקרוב בהאכלת הדולפינים, לבלות על החוף הרגוע יחסית או להשתתף בשחיה או צלילה יחד עם להקת הדולפינים הידידותית ביותר במזרח התיכון בסביבתה הטבעית.

דולפינים שאף פעם לא ישנים

הקשר אדם – דולפין:


אנו פועלים להביא לקרבה בין האדם לסביבה, תוך מתן דוגמה אישית של כבוד לסובב הימי והיבשתי:


אנו מאמינים שכדי לפתח, ליהנות ולשמור על הקשר לאורך שנים, עלינו להביא למפגש אדם-דולפין המבוסס

על רצון הדדי וללא תנאי, כלומר - מפגש בו אנו והדולפינים ממוקדים האחד בשני ורואים במפגש מטרה בפני עצמה ולא אמצעי להשגת מטרה אחרת

חוויה תומכת בעזרת דולפינים

מטרת החוויה כשמה כן היא, חוויה רגשית חיובית וכיפית. הילדים באים לקבל אהבה, תשומת לב, יחס חם ואישי, גם מהדולפינים וגם ממאמני הדולפינים אשר דואגים להם. כשהלב נפתח, הרצון של הילד לחיות, ללמוד, לעשות ולהתקדם מתפרץ באופן טבעי.


אנחנו עובדים עם ילדים בני 6 עד 18 שנה אשר מאותגרים בבעיות רגשיות, בעיות תקשורת, תסמונות למיניהן, קשיי למידה ובעיות התנהגות.

צלילת היכרות עם דולפינים

לא חייבים לעשות קורס צלילה כדי לחוות את העולם התת מימי. כל אחד מגיל 8-88 שחותם על הצהרת בריאות יכול ללא כל צורך בנסיון קודם להצטרף לצלילת היכרות. צלילת הכרות היא חוויה בפני עצמה, וצלילת היכרות עם דולפינים היא חוויה כפולה ומכופלת. בצלילה ניתנת לכם ההזדמנות להיות אורחים לרגע של אחד היונקים המופלאים שקיימים בעולמנו – הדולפינים.

הצלילה מתבצעת עם ציוד צלילה מלא בליווי מדריך צמוד, לעומק של עד 6 מטרים, ולזמן של 25 דקות.
מחירים:

מבוגר/ילד (ניתן להצטרף לצלילת הכרות מגיל 8) - 339 ש"ח.

בגלל אופיו המיוחד של המקום, מספר הצלילות והשחיות עם הדולפינים מוגבל ובסופי שבוע, חופשים וחגים

מומלץ להזמין מקום מבעוד מועד.

מועדון הצלילה פתוח בכל ימות השבוע ובכל ימות השנה למעט יום כיפור ויום הזיכרון.

איך מזמינים?

דרך מרכז ההזמנות שלנו בימים א – ה, בין השעות 08:30-20:00, ובימי שישי, שבת וערבי חג בין השעות 08:30 – 16:00
Dolphin Reef Eilat - ריף הדולפינים אילת