Kolm sibulat

Seest siiru-viiruline, pealt kullakarvaline...

KOLM SIBULAT – mis te ennast peidate?

Idee teha teine koht tuli tegelikult just meie “kunstnikel” ehk peakokkadel – nimelt Moonil on oma väga selge stiil ja suund ning tegelikult ühe (kahe) loomingulise inimese jaoks seab see suured piirangud – paljusid tooraineid ja mõtteid ei saa me Moonis teostada kuna on tegemist ainult venepärase köögiga kohalikust toorainest. Aga “kunstnik” ei saa ju terve elu merd maalida …… tahaks ju nagu midagi veel …. siin kohal sündiski meie armas Kolm Sibulat.

Restorani Kolm Sibulat peame ise MOON’I väikseks vennaks. Sest Sibulat tehes oli meil juba 4-aastane kogemus oma söögikoha omamise näol olemas ning selletõttu oli seda juba tegelikult palju lihtsam teha.

Kes meid tunnevad need teavad, et meile meeldib esitada endale erinevaid väljakutseid ja eriti asukoha suhtes. Siin küll tsiteerin puhtalt ja ausalt nii Restoran Mooni kui ka Kolme Sibulat üheti:

“Ebatavaline nimi. Ebatavaline asukoht.

Aga muidu vägagi tavaline koht.”

TULGE MEILE KÜLLA!

MEID TASUB KÜLASTADA, KUNA


  1. MEIE KOKAD TEEVAD SÜÜA HINGEGA
  2. MEIE TOIT VALMIB KÕIGE VÄRSKEMAST TOORAINEST
  3. SIIN ON VÄGA HUBANE JA MÕNUS ÕHKKONDTelliskivi 2

Tallinn 10611

Tel: +372 66 44 055

E-post: sibulad@kolmsibulat.eu


AVATUD

E - L 12 - 23

P 13 - 21


NB! Iga aasta JUULIS meie Sibulapere PUHKAB!

Minu praktika

Praktikal õppisin juurde väga palju uusi tehnikaid ja sain palju kiirust juurde. Seltskond oli väga tore ja abivalmis. Kindlasti soovitan minna restorani Kolm Sibulat, kuna nende toidud on tõesti väga maitsvad ja hästi valmistatud.