Важка дорога нашої групи

Спецжурнал "Четверта група 6-В класу"

Трішки про нашу групу...

Ми - четверта група 6-В класу.

Ми намагаємося спільними силами виконати доручену нам роботу та отримати від цього задоволення.

Група складається з восьми чоловік ( 5 хлопчиків і 3 дівчинки). Наш капітан - Кравчук Дмитро.

Ця листівка створена , щоб розповісти про кожного з нас , яку роботу хто виконує та яке значення він має в групі.

Big image

Антон Манікін

Антону - 12 років. Він народився у місті Харкові, але зараз живе у Києві. Навчається у чудовому ліцеї "Наукова зміна". Він захоплюється футболом та настільним тенісом. Має багато друзів. Іноді він складає вірші про свого кота Федота.

Чесно кажучи саме Антон “душа компанії” :). З ним не буває сумно,він завжди підтримає . Такого друга напевно хоче мати кожний...

Його робота ⬇

https://www.google.com/url?q=https://drive.google.com/file/d/0B81mWUqiNYO6WUd0QTMxRlR2RkE/view?usp%3Dsharing&sa=D&ust=1452965951678000&usg=AFQjCNHyy9Xo-UFOVRnrq_r1wXpm4VfFTA

Big image

Настя Безрукова

Насті - 11 років. Вона захоплюється малюванням, танцями і писанням віршів. Вона як і всі часто зустрічається зі своїми друзями у парку, школі, або зрідка у кінотеатрі. Любить вишивати.

Та за цією звичайною дівчинкою ховається весела та розумна особа. Кожен хоче мати таку подругу.

Big image

Саша Пилипенко

Саші -11 років. Він любить читати, грати з друзями у веселі ігри. Займається тенісом і боротьбою. Також завжди всіх запрошує на туризм. Має багато друзів.

Хочу додати , що Саша рекордсмен нашої групи. Мало хто має стільки кубків і медалей з різних видів спорту.

Big image

Ірен Бакоева

Ірен - 11 років.Вона народилася і живе у місті Києві, але часто їздить в Болгарію до своїх родичів. Вона захоплююся багато чим, як наприклад танці, рукоділля, малювання, шиття, плетіння ... Також має багато друзів, навіть з інших держав, але найкраща з подруга - Катя Карачун .

Хочу додати , що Ірен наче гід може розповісти про держави , які навіть деякі дорослі не знають.

Big image

Софія Горейко

Софії - 11 років. Вона живе у місті Києві. Софія ду-у-у-же любить вітчизняну музику. Також вона добре вчиться та має багато друзів. Її найкраща подруга - Настя Безрукова.


Хочу сказати, що відразу і не зрозумієш , що Софія така весела та розумна. Вона спочатку була непримітна , поки не вирішила показати хто вона є насправді...