"שני ירחים" / שרון קריץ'

מגישים: אור זיגדון , תום מימוני , יהב בלכר

משימה 3: מכתב אישי לדמות - סלמנקה

לסלמנקה היקרה!

סיפורך האישי נגע בליבנו , וסקרן אותנו לכתוב בשבילך את מכתב זה .

מאוד עניין אותנו לדעת , מה הייתה הרגשתך אשר עברת מביתך בבייבנקס קנטקי


לביתה של מרגרט (ידידה של אביה של סאל)? איך היה לך לעבור מחיי החברה במקום שבו גדלת , לאזור שבו את אינך מכירה אף אחד ואת צריכה להתמודד עם מסגרות חדשות בחיים כגון : בית ספר , חברה חדשה ,בית חדש.

בהגיעתך לאזור חדש, פגשת חברה חדשה בשם פיבי שהפכה לחברתך הטובה ביותר, מה היו הרגשותייך כלפיה וכיצד עזרה לך להתמודד עם מצבייך הקשים?


סיקרן אותנו מאוד לדעת מה היו הרגשותייך במסע למערב לביקור אמך, היינו מעוניינים לדעת מה היו קשרייך עם ידידתו של אביך, מרגרט.


איך התמודדת עם הזכרונות והרגעים הקשים בחייך שבהם אמך עזבה את ביתכם, את השבועות הקשים שאת ואביך הסתובבתם כמו "ברווזים בבולמוס", איך הצלחת בכל תקופתך הקשה לנהל חיים רגילים ולהחזיק את עצמך בידיים כאשר אמך לא הייתה בבית בשביל לחזק אותך.


איך הרגשת כשהבנת שאמך ילדה בת מתה שכל כך ציפית לה? איזה שאלות עברו לך בראש באותם רגעים?

כשאמך נהרגה בתאונת דרכים איך התחזקת? מי היה לצידך באותם רגעים? מה עלה בראשך? האם חשבת שמקרה זה יפגע בכל דרך שהיא בעצמך? אם היית פוגשת את נהג האוטובוס מה היית אומרת לו אם בכלל.


תקופה קצרה לאחר מות אמך נפטרה סבתך. איך התמודדת עם מות שתי נשים בולטות בחייך? וכיצד היית קשורה לסבתך? האם היית בלווית סבתך?


לאחר המקרים הקשים בחייך חזרת למקום שבו גדלת (בייבנקס),

איך הייתה ההרגשה לחזור למקום שבו גדלת? ומה הייתה הרגשתך כאשר אמך וסבתך לא היו לצידך בחזרתך לבייבנקס והאם היו חסרות לך?


מהכרתנו הקצרה איתך הצלחנו להכיר אדם נפלא ואישה חזקה שהצליחה להתגבר על כל הקשיים, ובסוף השיגה את מטרתה. אנו מודים לך על כך שהיית פתוחה כלפינו וסיפרת לנו חלקים משמעותיים מחייך.


הננו מודים לך, אור זיגדון, תום מימוני ויהב בלכר.