Речі з бабуниної скрині

Перша група 6 - В класу

Ласкаво просимо на листівку - візитівку першої групи! Тут ви знайдете інформацію про нашу команду та її проект.

Члени нашої групи

Ірина Ломова

Ірина Ломова - лідер нашої групи , грає роль психолога. Ось як вона описала себе :
"Мене звати Ломова Ірина, і мені майже 12 років. У мене є безліч захоплень: читання, в'язання, малювання, стрільба з лука... Також я вмію шити, співати, трохи танцювати і зовсім трохи грати на піаніно.
У мене є багато друзів. З ними я проводжу більшість вільного часу, а також спілкуюсь з ними за допомогою соціальних мереж. Через мою любов до спілкування у майбутньому я планую стати лікарем.
Дякую за увагу ☺"

Марія Пулик

Марія Пулик - один із членів нашої групи, грає роль історика. Марія описала себе так :
"Привіт! Мене звати Марія, мені майже 12 років.
Я люблю читати книжки, дуже багато слухаю музику , і іноді малюю, граюсь зі своєю кішкою.
В вільний час я гуляю або катаюсь на скейті з друзями, друзів у мене не багато але вони самі найкращі і справжні друзі які в мене є. Ось і все
Бувайте! Спасибі за увагу"

Дар'я Молокова

Молокова Дар'я - член першої групи, режисер.
На форумі вона залишила таку інформацію про себе :
" Мене звати Молокова Дар'я, мені 11 років. Живу в столиці України, місті Києві. Навчаюсь в ліцеї "Наукова зміна" у 6 класі. Проживаю з своєю родиною-це мама, тато і молодший братик. Взагалі я маю дуже багато хоббі, але найбільше я полюбляю танцювати. У вільний від занять час люблю розмовляти з друзями. Хоча мені лише 11, але у майбутньому я хочу стати ведучою.
Дякую за увагу! "

Вікторія Плаксіна

Плаксіна Вікторія - ще один член нашої групи , письменник. Вікторія відрекомендувала себе так :
"Привіт, мене звуть Віка. Я народилася 22 вересня 2004 року і зараз мені 11 років. Живу я за містом у приватному будинку з батьками, молодшою сестричкою, бернським зенненхундом Троєм і сибірською кішкою Тессою. У свій вільний час я малюю, читаю, гуляю на вулиці, граю на планшеті, плету з резинок браслети та бавлюсь зі своєю сестричкою. Найбільше захоплення у мене викликає творчість. Я дуже люблю ходити зі своїми друзями в кафе та гуляти по магазинах.

Дякую за увагу,
Вікторія"

Богдан Пулик

Пулик Богдан - і ЩЕ один член нашої великої групи, має роль етнографа. Богдан теж розповів про себе :
"Привіт, мене звати Богдан. Мені 11 років, і в меня є багато хоббі але в основному я захоплююся мистецтвом: читаю книжки, малюю, пишу вірші, і багато слухаю музику. Вільний час провожу з друзями, граю з кішкою на їм’я Мурзя та іноді сижу за компьютером.

Дякую за увагу!"

Артем Скурчинський

Артем - ще один... вгадайте. Так, він член нашої команди, а ще він фольклорист. А ось і інформація , від Скурчиньского, про Скурчинського, як завжди :
"Привіт мене звати Артем. Я народився у місті Киеві. Мені 12 років. Я люблю малювати, дивитися фільми, гуляти з друзями і слухати музику. Більшість свого часу я проводжу з друзями граючи на вулиці чи в онлайн ігри.

Дякую за увагу))))))"

Артем Александров

Александров Артем - член першої групи, видавець. І прямо зараз він пише цю листівку - візитівку. А ось і все те що я написав на першому форумі :
"Мене звати Артем Александров, і я народився 11 червня 2004 року. У свій вільний час я сижу за комп'ютером, читаю або малюю. Мені не подобається займатись усім одночасно, тому я обрав для себе кілька хобі, якими й хочу займатись. У мене небагато друзів, але всі вони справжні.

Дякую за увагу"

Ігор Шуманський

Ігор - мовознавець нашої групи. На жаль, я не знайшов інформацію про нього на форумі.

Роботи учнів групи 1