מרוץ לשיר ה-18

מחזור כ"ו

הסתיים מרוץ לשיר ה-18..

245 תלמידי י"ב השתתפו השנה במרוץ, המספר הגדול ביותר של משתתפים עד היום.התלמידים האלה לא נולדו כשארע אסון המסוקים, אבל, בזכות ההכנה למרוץ והמרוץ הם מכירים את סיפור חייהם הקצרים של שיקו, יפתח, רונן וליאור.

ארגון של מרוץ כזה דורש עבודה רבה , תכנון קפדני ביותר, מי שראה את "תיק הטיול" שהכינו איציק ועמית הוא נראה יותר כמו "פקודת מבצע" .להוביל מרוץ עם חמישה אוטובוסים, להשגיח שהכל יהיה בסדר , דורש בהחלט יכולות תמרון , הובלה ושיתוף פעולה של כל הצוות. אני רוצה להודות לאיציק ועמית על ההובלה של המרוץ בחצי השנה האחרונה, על שהכפלתם את מספר האימונים והגדלתם את מעגל השותפים. המילים שאמר איציק בטקס מסבירות הכל:" אנחנו אוהבים אתכם" ,רק זה יכול להסביר את מה שאנחנו רואים ומרגישים. תודה מיוחדת לשרה אילני על הדאגה לכל הפרטים, השמחה,החיוך והאוירה הטובה שאת מביאה , לעינת על הכנת הטקס באנדרטה והטיפול בתלמידים , לג'קי שהצטרף השנה לראשונה ובשקט ובנועם עזר בכל דבר.

לפנינה ,לליטל ולצוות המחנכות:דבורית, אריאלה, אסתי, קרן, אילנה גולן, ניצה, דניאל, אתי וינקלר על העבודה המדהימה עם התלמידים ,

לגלי ומירב שהצטרפו לכל ארבעת ימי המרוץ רצו ועזרו בכלל דבר.

לכל המורים שמגיעים אהובה, זהבית, סמדר, רונית ג,עינת אלפרט .

למיקה, לינה ולאורי על הכנת טקס מרשים ומרגש, ליהודה על הנצחת הבוגרינו שנפטרו בטרם עת.על הרגישות והתבונה.

לשמחתי הצלחתי להצטרף למרוץ ביום שלישי להשתתף ב"ערב לזכרם" , בטקס ברביעי בבוקר ולהישאר עד חמישי בצהריים, יכולתי לראות את ההתרגשות והשמחה של התלמידים, את כל העשיה הברוכה הזו, זה ממלא גאווה להיות חלק מהעשיה הזו.

מאחלת לנו עוד שנים של עשייה משותפת.

לפנינה לצוות מחנכות יב ולכל המורים הנפלאים בתיכון הדרים,


מרוץ לשיר ה 18 הסתיים. ההתרגשות גדולה והגוף מוצף באדרנלין וברוח נעורים.
תודה לכל צוות מחנכות שכבת יב על הליווי והעזרה, תודה לכל המורים והמורות שהצטרפו. תודה לאורנה אתר שלא מפספסת אף מרוץ.
רשימת התודות עוד ארוכה.
כל אחד מצוות המורים שותף/ שותפה למרוץ.
אשרני שאני מלמד בתיכון הדרים עם צוות מורים כה איכותי ותלמידים כה מדהימים.
שנהייה בריאים ונזכה להפיק עוד מרוצים רבים.
באהבה ובהערכה
איציק

פנינה כותבת


מרוץ לשיר טומן בחובו ערכים ופעילות חינוכית ושורשית. הריצה משאר ישוב להוד השרון היא אחד השיאים של הפעילות הבית ספרית שבו משתתפים תלמידי שיכבת יב' .תחילתו בסדרת אימוני בוקר מוקפדים בהמשכה ריצה בנופי הארץ ובהקשבה לסיפורי לוחמים .היה מרגש לראות את הצוותים רצים יחד והערכים שעליהם אנו מחנכים אותם של אחווה ,חברות נאמנות ומחויבות אחד לשני באים לידי ביטוי באופן מושלם .
ובכדי להמחיש זאת אמר לי תלמיד בסוף המרוץ "אני מוכן להתחיל את כיתה יוד מההתחלה בכדי להשתתף שוב במרוץ ." כתב לי אחד ההורים "בננו עבר חוויה שתישאר עימו שנים רבות ,אנחנו גאים להיות הורים לתלמיד בתיכון הדרים ".

תודה למשפחות של ליאור,שיקו ורונן ז"ל שהעניקו לרצים ולצוות המורים חום האהבה והרבה פינוקים לאורך כל מסלולי הריצה, אתם נפלאים !

תודה לצוות חנ"ג איציק ,עמית ,שרה ,עינת ,וג'יקי שבלעדיהם לא היה מתקיים המרוץ . תודה למורים להורים ולאורחים שהצטרפו לרצים ועודדו לאורך מסלולי הריצה.ואחרונות חביבות לצוות המחנכות והיועצת המדהים שלי ליטל ,דבורית ,אריאלה ,אסתי,קרן,אילנה,דניאל,אתי וניצה שדאגו לתלמידים וסייעו להצלחת המרוץ .שולחת לכולם חיבוק גדול

מכתב מיו"ר הנהגת ההורים לצוות המורים

עירית, מבקש להעביר לצוות בית הספר בכלל ולצוות מרוץ ל.ש.י.ר. בפרט את תודתנו הרבה על הובלת ילדינו בתהליך המיוחד של ההכנות הארוכות, החינוכיות והגופניות וכן על ההפקה המקצועית של ארבעת ימי המרוץ. אנו ההורים מעריכים ומוקירים את פועלכם ועמלכם בהשלמת מעגל החינוך של ילדנו. מעגל החינוך המתחיל בבית, ממשיך בבתי הספר ומסתיים בקהילה. אתם בתיכון הדרים מצליחים להוות חוליה מקשרת ומחברת בין הבית והקהילה. הפעולות שאתם יוזמים מחד ומקבלים מאידך במקצועיות וברגישות הן המצע עליו גדלים ילדנו להיות אזרחים בוגרים במדינת ישראל. ליבנו נמלא גאווה לאורך כל המרוץ ובוודאי בטכס המרגש שסיכם את המרוץ. לראות את ילדנו רצים בקבוצות מאוחדות ומלוכדות הכוללות את כל התלמידים, הספורטאים ואלה שעוסקים פחות בפעילות גופנית, כולם יחד למען מטרה מוגדרת, מילא אותנו בהתרגשות. כפי שכבר אמרתי, 'הולך ופוחת הדור' אינו משפט נכון בכלל ובתיכון הדרים בפרט. אנחנו רואים וחווים מחזור ענק של מעל 300תלמידים, נערות ונערים, שהם דור ההמשך של מדינת ישראל, ולפי מבטנו ההורים, יש לנו על מי לסמוך שיובילו בעתיד בבטחה את מדינת ישראל בכל תחומי החיים. מסורת זו של מרוץ ל.ש.י.ר. חייבת להמשיך ולהיות אחד מנדבכי פעילות בית הספר לטובת התלמידים, בית הספר, העיר ולא פחות לשימור זכרם של בוגרינו שנפלו בעת שירותם הצבאי. שמחנו לראות שלא נפקד זיכרונם של תלמידי ובוגרי בית הספר שהלכו לעולמם בטרם עת. ננצל את ההזדמנות להודות לג'יפאים המלווים את המרוץ, חלקם מלווים אותו כבר 18 שנה ואחרים הצטרפו במהלך השנים. יישר כוח ושתזכו לשנים רבות של ליווי. בהנהגת ההורים, תיכון 'הדרים'