קלי מור

ציירת וצלמת ישראלית , עולם האומנות של קלי מור - באתר חדש !

Big image

עולם האמנות הינן מעיינותיה של ציירת וצלמת קלי מור, אשר מציגה ומשתפת בעולם

קלי וכרמל מור הן אמא ובת .
אומניות פורצות דרך בעלות כישרון טבעי מולד
בציור הן משתמשות בהבעת תשוקותיהן ורגשותיהן הנובעים מהבטן הישר אל בדי הקנבס , בסגנון חדשני וייחודי של ציורים - ציורי אווירה בשמן , המאופיינים בזרימה אנרגיה ותנועה ובמשיכות מכחול ויד מהפנטות.
ציוריהן מביעות קונספט חדשני ומקורי של ציורים הנעים מסגנון האבסטרקט המודרני , המשולב במגוון טקסטורות טכניקות ודמיון, ציורים תנכיים וציוריי יהדות בהזמנה אישית . ציורי פורטרטים , עירום ועוד מגוון נושאים.
לקלי וכרמל מור יש דיאלוג אישי עמוק וחם עם הלקוח אשר מתאימות ומעצבות יחד עמו את הציור וגווניו תוך כדי התחשבות בצבעים ובפריטים נוספים הנמצאים בחלל אליו מיועד הציור .
.
אדריכלים רבים ומעצבי פנים עובדים עמה בשיתוף פעולה פורה המביאים לכלל שלימות את עיצוב הפנים של הבתים משרדים ובתי העסק ולשביעות רצון לקוחותיהם.

תנועה זה שם המשחק
ציוריי הם חלק מעיצוב החלל, המתאפיינים בהרבה זרימה, דבר שמוסיף עניין ורוגע למתבונן. ציורים בעלי נחלי צבע זורמים ומתפתלים על פני הקנבס, ליד נחשולי אש מרהיבים, ציורים שמחממים את התחושות. התנועות והסיבובים בציורים משחקים תפקיד חשוב, והם חלק בלתי נפרד מזרימת האנרגיה החיובית בתוכנו בפרט, ובחיים בכלל.
לכן הציורים משתלבים היטב גם בלובי כניסה לבתי מלון ציורים בחדרי המתנה במרפאות, ציורים באולמות כינוס וגם בבתי קפה או מסעדות, ציורים בפינת האוכל , ציורי אווירה לסלון וציורים בחדר השינה שלנו.
ניתן להזמין ציורים מותאמים לפי אופי המקום, תוך כדי שמירה על העיצוב, ועל צבעוניות המקום.
אצלנו הזרימה בציורים נותנת צבע לחיים.
כמו כן ניתן לראות באתר שלהן ארכיון צילומים מרהיב ועשיר לא פחות מהציורים, אותן אספה ויצרה קלי מור לאורך השנים וממסעותיה בעולם.

שלכם באהבה ,,,
קלי וכרמל מור

ניתן להתרשם מהאתר היפייפה :
האתר הרשמי של קלי מור - כרמל מור
http://kellymor.wix.com/morcarmel


Big image

עם רקורד של שנים בתחום האומנות, קלי מור מביאה עימה נסיון רב ואהבה גדולה לתחום.

מתמידה להשתמש, לנסות ולחקור טכניקות שונות של אמנות ולהיות מעורבת בפרויקטים שונים, בעיקר בישראל ובאיטליה.


order now from the artist or catch up the new project she's involved with: