Моя Сім'я

Маргарита Банасько 7-В

Big image

Земля моїх предків

Мамині предки народилися в Росії, за озером Байкал. Займались сільським госодарством. А татові - у селі у Вінницький області, біля міста Бар.

Мої батьки

Моя мама народилася у Києві, навчалася у гімназії де вивчали китайську мову,закінчила НАУ(Національний авіаційний унівеситет)зі спеціальностю маркетолог, працює в Державному підприємстві обслуговування повітряного руху України "Украерорух" .

Тато народився у Борисполі,навчався в Ризі, Кіровограді і Державній льотній академії України по спеціальності авіадиспетчер, працює також в "Украерорусі"як і мама.

Познайомилися на роботі.

Big image

Мамині батьки

Мамин тато - Міхаеліс Анатолій Михайлович народився в Улан-Уде. У 1960 році він зайняв 1 місце по олімпіаді з математики по всьому Радянському Союзі. Але він не скористувався шансом поступити до найкращів ВУЗів країни без іспитів. Мій дідусь закінчив Ленінградський інститут авіаційного проборобудування. Все життя працював на авіаційному заводі імені Антонова. Працював у більш ніж 30 країнах всього світу, таких як ПАР, Мексика, Китай, Північна Корея, В'єтнам, Колумбія, Ангола. Користувався великою пошаною, тому що був найкращим професіоналом своєї справи. Нажаль, у липні цього року його не стало.

Моя бабуся - Міхаеліс Світлана Миколаївна народилася в невиличкому місті Камянськ. Працювала також на авіаційному заводі "Антонов" інженером-технологом. Має декілька авторських свідоцтв. Її дослідження та винаходи використовуються в авіаційній промисловості і сьогодні.

В ті часи школи були розділені на жіночі та чоловічі. Вони познайомились у друзів. І разом після закінчення ВУЗів поїхали в України жити та працювати.

Мої прабабусі та прадідусі

На жаль, на роки життя моїх прабабусь та прадідусів припали тяжкі часи : революції, страшні війни ( Перша світова війна, Громадянська війна, Друга світова війна) голодомор, сталінський терор. Усі мої прадідусі воювали проти гітлеровської Німеччини. Всі вони мають ордена та медалі. Прабабусі тримали домівки та свої багатодітні сім'ї. В кожній родині моїх предків заведено було народжували багато дітей. Це було дуже важко в військових умовах забезпечити дітей їжою, теплим одягом та, насамперед, зберегти життя малюкам. Крім того, всі мої прабабусі працювали: редактором видавництва, медичним працівником (ставила дослідження над мишами у лабараторії), у сільскому господарстві.

Мамин брат

Мій дядько старше моєї мами на сім років. Він неодружений, працює на авіаційному заводі "Антонов" системним адміністратором.

Татові батьки

Татові батьки працювали у Міжнародному аеропорту Бориспіль. Бабуся працювала в Інформаційно-обчислювальному центрі. Вона була першопрохідцем впровадження електронно-обчислювальної техніки (комп'ютерів) на виробництві. Дідусь працював авіатехником в аеропорту.

Татові брати

Мій тато має двох старших братів. Алексій старше тата на вісім років. Він працює у таможні Міжнародного аеропорта Бориспіль. Має сина Алексія. Мійдвоюрідній брат навчається на перекладача у Київському лінгвистичному університеті.

Середній брат, Андрій, старше тата на шість років. Він живе та працює у США,


Моя сестра

Дарія народилая коли я пішла у 1 клас . У неї здібності до малювання, танців, акторства.Звичайно ми іноді з нею ворогуємо, але все ж таки , ми - сестри і повинні піклуватись про одне одного. Зараз вона ходить до садочка, а у наступному році вже піде до 1 класу.
Big image

Трішки про мене

Мене звати Маргарита Банасько. Мені подобається малювати, слухати музику та читати книги. Моя найулюбленіша книга - "Персі Джексон та море чудовиськ". Мені подобаються фільми та серіали - детективи. Також полюбляю англійськи серіали. Англіська та Німецька мови - це мої найулюбленіши уроки.Мої найкращі подружки: Вероніка, Марта, Ксюша та Настя. У дорослому житті я хотіла б стати психологом.

"Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро", - моє життєве кредо

Big image

Краби з піском

Мій дідусь працював у Зімбабве. Одного разу, він з своїми колегами вийшли на пляж і побачили там крабів, які бігали із одніеї ями у піску, в іншу. Вони спіймали трішечки та віднесли додому. Зварили їх, і стали куштувати таку смакоту. Але їсти їх було неможливо, дуже багато піску було в них. Потім підійшов до мого дідуся його колега з Зімбабве. Він подивився на тих крабів, і з'їв їх незважаючи на купу піску. Краби з піском - їх традиційна їжа, до якої місцеви жителі звикли.

Рецепти мого роду

Мої предки жили у сільскій місцевості, тому лікувалися народними способами. Тобто, чаями з свіжих ягід та лікувальними травами.

Також вони готували дуже смачно м'ясо у тісті. Мій тато продовжує цю родинну традицію і я вважаю, що у мого батька, напевне, найсмачніше м'ясо у нашому роді. М'ясо маринується у спеціях та горчиці. Потім запікається у тісті. Виходить дуже смачно.

Big image