Цікава інформація про 1 групу

Підготувала видавець Кобилянська Вероніка Олександрівна

Трохи інформації про нашу групу

У нашій групі восьмеро учасників, а саме:

  1. Кобилянська Вероніка- видавець
  2. Ющенко Софія-мовознавець
  3. Лунько Вікторія-журналіст
  4. Москаленко Ольга-психолог
  5. Грищенко Нікіта-ЗМІ-модератор
  6. Маленко Сергій-не визначився
  7. Несчетний Тарас-літературознавець
  8. Марчук Єгор-не визначився з роллю

Учні нашої групи добре попрацювали на сайті lino.it.

Посилання на роботу учнів нашої групи http://linoit.com/groups/%D0%9F%D0%9A2016/canvases/%D0%93%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0_1#

Трошки про мене

Кобилянська Вероніка Олександрівна

видавець

Я народилася 5 жовтня 2003року.

Я обрала роль видавця і збираюся створити бюлетень про учасників моєї групи, де розміщу інформацію про мойх колег. Я обрала цю роль, бо під час виконання роботи, я дізнаюсь багато цікавого про учнів моєї групи.

Я цікавлюся програмуванням, і хоч у мене ще не дуже виходить, я прагну покращити свої успіхи у цій галузі. Також я граю на домрі (український народний музичний інструмент), у вільний час я співаю українських пісень, пишу вірші, захоплююся вивченням столиць інших держав.
Справжній друг-це людина, яка допоможе в складній ситуації. не покине в скрутну хвилину. У мене багато друзів і в школі, і поза школою.
Мені подобаються і настільні і активні ігри. Настільні ігри, зокрема мої улюблені-шашки і доміно, розвивають розум, кмітливість і уважність. Активні ігри переважають у тому, що в них весело грати на вулиці, а я зазвичай проводжу свій вільний час на вулиці. З активних ігор я граю у футбол та в квача. Мені не подобаються комп'ютерні ігри, бо з часом ти сам не помічаєш, що вже не можеш відірватись від екрана.
Мені подобаються книжки про моїх однолітків. Особливе місце на моїй книжковівй поличці займають книжки про Поліанну Елеонор Портер та про Енн з Авонлеї Люсі мод Монтгомері. Також я читаю наукову літературу, енциклопедії.
Люблю дивитися фільми, зокрема мультиплікаційні. Мій улюблений мультик-Головоломка. Там розповідається про емоції дівчинки Райлі, яка переїжджає з рідного міста в інше і міняє домівку, друзів, школу. В цей час радість і сум пропадають і вона може злитись, гребувати або боятись. Їй тяжко в новому місті після переїзду і вона збирається сама повернутися в рідне місто. І коли вона вже сіла в автобус, що їде додому, повертаються радість і сум, і вона повертається до батьків, а вони зізнаються доньці, що теж сумують за рідною домівкою. Цей мультфільм і цікавий, і зворушливий водночас.
Ось трошки цікавої інформації про мене, Кобилянську Вероніку. Дякую за увагу.

Аудіозапис:

Я, Кобилянська Вероніка, записала свій кліп про педагогічне виховання кота Лапченка.
Посилання. https://clyp.it/d5b2itk5

І ми знайомимось з капітаном 1 групи Несчетним Тарасом

Несчетний Тарас (на фото посередині)

Капітан 1 групи веб-проекту з української літератури, літературознавець

Тарасе, яке завдання у профессії літературознавця:

"Я повинен зробити презентацію про твір "Пригоди чорного кота Лапченка описані ним самим". Я намагатимусь зробити свою презентацію набагато цікавіше."

Ось, що розказав нам про себе Несчетний Тарас:

"Мені вже 12 років. За цей час я змінив місце проживання та школу і всюди в мене залишилися друзі. Вони вважають мене кумедним та веселим. Мама стверджує, що я розумний, але лінивий. А я думаю, що я добрий і безкорисливий, а також великий мрійник.
Шукаючи нові знання та враження я прочитав багато різних книжок. Спочатку мені подобалися дитячі енциклопедії, але потім я прочитав книгу "Старые и новые приключения в Простоквашино" В. Успенського. І ця книжка на довгий час стала моєю улюбленою, я читав її безліч разів. Зараз я захоплююсь серією книг В.Рутківського "Джури...".
Як і всі діти, я люблю рухливі ігри, а особливо ті, в які грають веселою юрбою. В мене є багато друзів не тільки в ліцеї, а й і в старій школі, і в селі у бабусі. Також в селі у мене є ще один особливий друг - собачка Пірат, який грає з нами.
Але найбільше я люблю грати у комп"ютерні ігри. Надаю перевагу тим, де можна створювати нові цивілізації.
В друзях ціную почуття гумору, доброту та безкорисливість. Вважаю, що у всіх конфліктних ситуаціях можна знайти спільну мову і піти один одному на зустріч."

Враження Тараса від цієї книги:

"Я дуже люблю котів, але на жаль в мене на них аллергія і тому я не маю змоги тримати їх у дома. Але я можу читати про них, дивитися фільми з котами і т.д.
Коли мені дали прочитати твір про кота Лапченка, я із задоволенням його прочитав. У творі розвовідається про кота який "подорожував" із сім"ї в сім"ю. Лапченко побував навіть у школі. Мене вразило, що раніше у школі був живий куточок, де жили звірі, а школярі їх доглядали. нажаль в сучасних школах таких куточків немає. Єдине, що я не можу зрозуміти, як могли зачинити кота з мишами та птахами в одному кабінеті. Через необдуманий вчинок вчительки та дітей постраждав кіт, який не зміг приборкати природних інстинктів.
Та мене дуже розвеселив випадок з котлетами. Кмітливий кіт зумів обійти всі заходи безпеки вжиті хазяйкою, та добратися до цілі.
І взвгалі твір дуже веселий, позитивний та цікавий. Його можна перечитувати безліч разів, і кожен раз відкривати щось нове і цікаве. Наприклад те, що кіт може з"їсти два кілограми шинки і в нього не заболить живіт.)))"

На жаль, Тарас ще не зробив своєї презентації за книгою І. Багмута "Пригоди чорного кота Лапченка. описані ним самим"

Посилання на аудіозапис Тараса:

https://clyp.it/j3pq350n

Оля Москаленко

Москаленко Ольга Вікторівна

Учасниця нашої групи, психолог, моя подруга)

Народилася 28 жовтня 2003 року у м. Києві.

Олю, що ти збираєшся робити у ролі психолога?

"Я створю ментальну карту, в якій розміщу всіх персонажів книги, "Пригоди кота Лапченка, описані ним самим" Розділю їх на позитивних і негативних, добрих злих, друзів, ворогів. Виділю їхні риси характеру і звички."

Оля творча людина, полюбляє малювати та не рідко читає книжки. У неї є багато хоббі. Вона відвідує секції плавання та повітряної йоги. Крім цього, у неї є багато друзів, з якими вона часто гуляє на вулиці. Її улюблений спортсмен, це Колосніченко Віктор. Багато людей не чули про нього, але вона його знає, бо це її друг! Для неї він найкращий сноубордист! Іноді вони разом катаються на скейті у клубі Born. Тому скейт- це теж Олине улюблене заняття. Вона відвідує курси англіської мови, їй це подобається.
Олина улюблена книга- "Рай десь поруч". Автор цієї книги- Фенні Флег.

На жаль, Оля не надала враження про книгу І. Багмута" Пригоди чорного кота Лапченка, описані ним самим". Ментальну карту Оля також поки що не заповнила.

Аудіозапис Олі

https://clyp.it/xmnijmjr

Єгор Марчук

Марчук Єгор

учасник 1 групи веб-проекту

Єгор характеризує себе таким чином:

"В мене є найкращій друг Андрій, я люблю з ним ходити в кіно. Я полюбляю гратися в лісі, будувати там курінь. Моє улюблене заняття-грати в комп'ютерні ігри. Також в мене є тваринка: папужка Тоша. Він літає по кухні цілий день"

На жаль, Єгор не надав нам свого враження про твір Івана Багмута "Пригоди чорного кота Лапченка, описані ним самим". Єгор не надав мені інформації про свою роль і тим паче не виконав те, що мусив зробити. Єгор не записав адіозапис.

Віка Лунько

Лунько Вікторія

учасниця нашої групи


Цікава інформація про Віку:

"Розпочну свою розповідь про себе, звати мене Вікторія, мені 11 років.Я єдина дитина в сім"ї і це мені не дуже подобається, бо вже давно мрію про рідну людинку, братика або сестричку, про це постійно нагадую своїм батькам, але поки що , безрезультатно.Я не втрачаю надії на здійснення свого найзаповітнішого бажання.
З раннього дитинства і дотепер , я обожнюю малювати, і роблю це постійно, коли маю вільний час.Малюю картини я з великим натхненням та задоволенням, вкладаючи в них свої почуття та емоції. Вже декілька своїх картин я подарувала рідним та друзям на свята.
Також маю вподобання до бісероплетіння, миловаріння, вишивання, квіллінгу, і дуже люблю розвиватися всесторонньо, тому маю декілька цікавих мені захоплень.
Але найбільш улюбленою моєю справою- є танці.Займатися ними я почала ще в дитячому садочку і продовжую й досі.Коли я танцюю-я відпочиваю думками. На днях наш ансамбль зайняв перше місце серед сучасного естрадного танцю, за що ми були нагородженні дипломом.Я впевнена,що моє захоплення танцями допоможе в житті бути спортивною, здоровою та стрункою.
Я хочу багато досягти в своєму житті, тому нещодавно перейшла навчатися до ліцею "Наукова зміна" , і вважаю , що тут я стану розумною, товариською та буду мати багато нових друзів.
Мені дуже подобаються тварини,а найбільше я люблю котиків та собак, гратися з ними-одне задоволення.А також я мрію намалювати власну картину з цими чудовими та милими створіннями . "

Читаючи інформацію про Віку, я зрозуміла, що я на неї схожа. Я також єдина дитина у своїй сім'ї.
Враження Віки про твір І. Багмута:

"Пригоди чорнго кота Лапченка"- це дуже захоплюючий та цікавий твір. Спочатку я здивувалася тому , що кіт взявся за літературу , але потім мені стало цікаво : Що ж станеться з Лапченком далі? Лапченко був дуже розумним та відповідальним котом, тому що він взяв на себе моральнау відповідальність за боротьбу проти браконьєрів й вміло зупинив їх."

Віка ще не обрала роль і не виконала свого завдання

Посилання на аудіозапис Віки:

https://clyp.it/imkvljq5

Софія Ющенко

Ющенко Софія Юріївна

учасниця нашої групи, мовознавець, моя подруга)

Софійко, яке завданняти виконаєш у ролі мовознавця:

" Мені потрібно створити хмару із цікавих, інтригуючих слів, які є у творі " Пригоди чорного кота Лапченка, описані ним самим". "

Софійка-весела та творча людина. Любить малювати, ліпити, вишивати. Їй подобається підбір кольорів і їх гра на полотні.
У друзях цінує доброту та ввічливість. У вільний час любить читати. На сьогодні улюблена книжка "Маленька принцеса" англійської письменниці Френсис Бернетт. Головна героїня Сара з наполегливістю переносить всі труднощі в навчанні та житті , тому Соня хоче бути на неї подібна.
Також, вона має хист до танців. Відчуття ритму та легкість рухів завжди приваблювали її.

На мою думку Софійка- гарний друг, цікава співрозмовниця.Також вона чудово танцює і красиво малює.

Посилання на хмаринку слів, яку зробила Софійка.
http://worditout.com/user/779313/settings/d229f79f97c0e3c83562c9cdebd0af56

Відгук Софії на книжку І. Багмута "Пригоди чорного кота Лапченка, описані ним самим" такий:

" Мені дуже сподобалося читати твір "Пригоди кота Лапченка описані ним самим". Це була розповідь про розумного, незвичайного, терплячого кота, який потрапляв в халепи.

В деяких моментах він проявляв терплячість, любов. Його сварили, коли він щось накоїв і він зприймав свою провину.

Отже, я читала цей твір із задоволенням."

Софійчин аудіозапис:

Маленко Сергій

Маленко Сергій

Ось, як Сергій характеризує себе:

"Я навчаюся у 6-Е класі. Захоплюся музикою,а саме грою на фортепіано,баскетболом та дуже люблю грати на комп"ютері. З нашого класу товаришую с усіма, але найбільше с Тимофієм, Нікітою, Єгором, Тарасом та Максимом."

Враження Сергія від твору І. Багмута "Пригоди чорного кота Лапченка. описані ним самим":

"Я дуже люблю котів, тому читав твір "Пригоди чорного кота Лапчека" із зхопленням.Головний герой цьго твору-кіт на прізвисько Лапченко.Це дуже розумний та терплячий кіт.Це підтверджує епізод, де Лапченко хотів з"істи усі котлети, він придумав, що треба просидіти під ванною і зробив це, хоч і чекав декілька годин.Але часом, він не контроював свою агресію(чи може інстинкти), як у єпізоді, де його відправили до шкільного живого куточка і вин там усіх переїв.
Це уже цікавий твір і його хочеться читати далі й далі."

На жаль, Сергій ще не визначився з роллю у групі і не виконав завдання.Також він не записав аудіозапис.

Грищенко Нікіта

Грищенко Нікіта (На фото зліва)

ЗМІ-модератор

Микито,що ти зробиш у ролі мовознавця?

"я маю створити з учасниками своєї групи шоу про прочитаний твір . я буду намагатись зробити шоу як умога цікавішим"

Інформація Нікіти з "розкажи про себе"

"Мене звати Грищенко Нікіта. Це розповідь про мої захоплення , друзів , місце навчання , улюблені ігри та книжки.
Я навчаюсь у ліцеї "Наукова зміна" в 6-Е класі. У моему класі всі дуже дружні та веселі. Я маю багато товаришів таких як Маленко Сергій , Денгін-Дробот Максим , Марусенко Тимофій та інші. У нашому класі всі дуже полюбляють спорт. Особисто я дуже люблю футбол та баскетбол. Також я та мої друзі полюбляємо комп`ютерні ігри. Дуже часто на перервах ми всі разом граємо в них. Та попри все це я люблю читати. Мені дуже подобаються твори та книжки зі шкільної програми , такі як " Тореодори з Васюківки " , "Таємне Товариство Боягузів " та багато інших.
Та на останок хочу сказати, що я дуже дружелюбний та знайду спільну мову з кожним хто цього захоче."

Враження Нікіти про твір І. Багмута "Пригоди чорного кота Лапченка, описані ним самим":

"Мені дуже сподобалося читати твір "Пригоди чорного кота Лапченка описані ним самим .
Це дуже захоплюючий та цікавий твір у якому розповідається про веселого та розумного кота Лапченка . Він постійно потрапляє у якісь халепи . Найчастіше це трапляється через нього самого і через його вибрики . Через це він часто міняє своїх хазяїнів .
Мені дуже сподобалося читати цей твір . Рекомендую прочитати кожному!"

Хочу сказати, що Нікіта вже зняв наше відео, він вже редагує це відео і дуже скоро надішле його, але на жаль, він ще не надіслаів його.

Аудіозапис Нікіти:

https://clyp.it/cyqo3sli

Дякую за увагу!