Мій родовід

Кравцов Максим 7-В

Батько Кравцов Геннадій Анатолійович

Народився 11 жовтня 1975 року у смт Криве Озеро Миколаївської області.Навчався у СШ N1 м Чита-46 Росія.

Начальник відділу продажу.

Отримав вищу освіту у ЗГМУ з 1993-1998 рік спеціальність провізор.

Хоббі плавання та катання на велосипеді.

Мати.Кравцова Ірина Юрівна

Народилася 6 червня 1976 року у місті Архангельск Росія.

Навчалася в СШ N4 м Хмільник.

Працює провізором.

Отримала вищу освіту у ЗГМУ з 1993-1998 рік спеціальність провізор.

Хоббі плавання та кулінарія.

Бабуся.Кравцова Валентина Григоріївна

Народилася 27 серпня 1956 року в місті Криве Озеро Миколаївської області.

Навчалася в Педагогічному училещі місто Благовещенск.Працювала в дит-садку.

Хоббі виращування квітів.

Дідусь.Холостенко Віктор Борисович

Народився 20 вересня 1957 року в місті Алма-Ати Казахстан.

Закінчив Краснодарське військове училище в 1970 році.Служив у ВСУ.

Познайомив дідуся та бабусю мій батько,вони їхали в одному вагоні поїзда в Благовещінск.

Прадідусь.Авраменко Григорій Андреевич

Народився 7 листопада 1930 року смт Криве Озеро Миколаївської області.Під час війни був в тилу,працював в полі.

Прабабуся Носач Марія Іванівна

Народилася 25 грудня у 1925 році с Сирово Миколаївської області.Під час війни копала окопи,працювала на військовому заводі

Прадідусь Холостенко Борис Антонович

Народився 6 квітня 1927 року с Кораван Джалабатская обл Росія

Прабабуся Жихарева Наталія Андрєєвна

Народилася 6 травня 1928 року с Сестри Самарська обл Росія

Дідусь Андрєєв Юрій Василійович

Народився 11 травня 1945 року у місті Архангельск Росія.

Закінчив Архангельський машино-будівний інститут 1968 році.

Працював на будівництві атомних підводних човнів.

Бабуся Коваль Світлана Семенівна

Народилася 30 квітня 1952 року у місті Архангельськ Росія.

Закінчила Архангельський мед інститут у 1974 році.

Працює в ЖД санаторії місто Хмільник.

Я Кравцов Максим Геннадійович

Народився 27 листопада 2002 року в місті Київ Украіна.

Навчався у школі номер 295 та у ліцеї Наукова зміна.

хоббі футбол плавання та рибалка

Історія мого міста

Поляни ж жили в ті часи окремо і володарювали родами своїми...

І були три брати: один на ймення Кий, а другий — Щек, а третій - Хорив, і сестра їхня - Либідь. Кий сидів на горі, де нині узвіз Боричів, а Щек сидів на горі, яка нині зветься Щекавицею, а Хорив — на третій горі, через що і прозвана вона Хоривицею.

І збудували вони городок в честь свого старшого брата й нарекли його Києвом. А навколо города був ліс і пуща велика, і ловили там звірів. І були ті мужі мудрими й тямущими, і називалися вони полянами, від них в Києві є поляни й до сьогодні.Деякі ж, не знаючи, кажуть, що Кий був перевізником, бо нібито тоді біля Києва був перевіз з тієї сторони Дніпра, тому й говорили: «На перевіз на Київ». Проте, коли 6 Кий був перевізником, то не ходив би до Царгорода. А втім, цей Кий княжив у роді своєму і ходив він до царя — не знаємо лишень до котрого, але знаємо, що великі почесті, як оповідають, віддав йому той цар, при якому він приходив.

Коли ж Кий повертався, прибув на Дунай і уподобав місце, і збудував малий городок і хотів осісти в ньому з родом своїм, та не дали йому навколишні мешканці. Отож і донині називають придунайці те городище Києвець. Кий же повернувся у свій город Київ, тут і скончався. І брати його Щек і Хорив, і сестра їх Либідь тут померли.

Сімейний рецепт

Інгидієнт

начинка

гарбуз (солодкий) 500 г
яблука (кисло-солодкі) 500 г

тісто
масло вершкове 250 г
цукор 250 г
борошно пшеничне 400 г
цукор ванільний 20 г
яйця курячі 5 шт.
розпушувач тіста 30 г

Розраховано на 10 порційІнгредієнти


Який чудовий вийшов кекс — пухкенький, в міру вологий, ніжний і просто переповнений корисною гарбузово-яблучною начинкою. Не знехтуйте цим рецептом — приготуйте собі і своїм рідним такого кекса. Там роботи — на декілька хвилин, але скільки корисної смакоти ви отримаєте. Приготуйте — не пошкодуєте точно!
Приготування:
Масло збити з цукром на пухку масу. По одному додавати яйця і ретельно збивати. Далі додати борошно з ропушувачем порціями і знову збити до однорідної маси Гарбуз (купіть яскраво-оранжевого, ніжного гарбуза. Він коштує дорожче, але воно варте того, щоб заплатити трішки більше за справді смачного гарбуза) почистити від шкірки, порізати середніми кубиками. Вмішати гарбуз в тісто.Яблука почистити і порізати шматочками. Вмішати в тісто. Кількість яблук і гарбуза можна змінювати в різному співвідношенні, але загальна їхня вага має бути 900-1000 г.Форму вистелити пергаментним папером, викласти тісто. Випікати приблизно 50 хвилин при 180*С.Смачного!

Як лікуватися.

У нашої сім'ї це чай з корицею.Мало хто знає, що продукти, щодня використовувані нами, можуть стати надійними союзниками в боротьбі з різними захворюваннями. Одним з таких корисних продуктів є кориця. Більшості з нас вона знайома як прянощі, що використовувалися в кулінарії. Однак вона широко використовується в рецептах народної медицини.

Чим корисна кориця?

Всім відомо, що кориця допомагає знизити рівень вмісту глюкози в сироватці крові. Це важливо для діабетиків. Всього 1/2 чайної ложки кориці, прийнятої перед трудовим днем, допоможе уникнути небажаних проблем. Корисна кориця і тим, хто не стикався ще з діабетом.

Чашка чаю з корицею на сніданок не зашкодить нікому. Однак, булочки або ж пиріжки, в які додана кориця, можуть тільки нашкодити Вам. Насичені жирами і цукром продукти нейтралізують позитивну дію кориці.

    Оптимальний варіант отримати користь від вживання кориці – додавати приправу в пластівці, кава, сік або ж сир.
    Людям, страждаючим захворюваннями дихальних шляхів, кориця допоможе впоратися з частими застудами. При захворюваннях кишкового тракту кориця також може надати значну допомогу.

Корисні властивості кориці були відомі давно, багато хто пам’ятає бабусин рецепт ліки від усіх захворювань: мед з корицею. З давніх часів люди використовували мед для лікування всіляких захворювань. А з додаванням кориці це ліки ставало ще більш ефективним.

Зрозуміло, суміш кориці і меду не може замінити основне традиційне лікування. Але як додатковий компонент вона може допомогти і при численних серцевих захворюваннях. Починаючи свій ранок з бутерброда з хліба і такої суміші, а також чашки чаю, Ви понизите рівень холестерину. що вбереже Вас від інфаркту. Для тих же, хто переніс інфаркт, вживання цієї суміші значно знизить ризик повторного інфаркту. Кориця допоможе зміцнити серцевий м’яз, що полегшить перенесення різних вікових змін.

Родинна історія

Одого разу під час війни, моя прабабуся плила у морі, і побачила корабель советських військ який йшов на міну, моя прабабуся швидко підплила, і відштовхнула міну подалі від корабля.За це я пишаюся своєю прабабусею.

Моє родовидне дерево