İş Hayatında Yaratıcılık

İş Hayatında Yaratıcılık Eğitimi - 26 KASIM 2014

Eğitimin Amacı

Bu atölye çalışması satış yöneticilerinize ve liderlerinize problemleri çözebilmek olaylara farklı açılardan bakabilmek yeni, çarpıcı fikirler ve çözümler üretebilmek için beceriler kazandırmayı amaçlamaktadır.

İçerik


 • İş yaşamında yaratıcılık nedir?
 • Yaratıcı yöneticilerin ortak davranışları
 • Etkili yaratıcılık süreci
 • Dar boğazları yönetmek ve çözümlemek
 • Risk analizi ve yönetimi
 • Fikir üretme teknikleri / Atölye Çalışması
 • Eğitmen

  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ ndeki lisans eğitimi sonrasında İngiltere’de Strathclyde Üniversitesi’ nde Uluslararası Otel Yöneticiliği alanında yüksek lisans programını tamamlamıştır.
  Ulusal ve uluslararası şirketlerde 17 yıl satış ve pazarlama alanlarında farklı pozisyonlarda görev almış, önemli otel zincirlerinde üst düzey yöneticilik tecrübelerini, son yıllarda ilgi duyduğu koçluk deneyimleri ile birleştirerek ekiplere liderlik yapmıştır.
  Sürekli gelişim için yaratıcılık ve rehberliğe odaklı bir liderlik biçimine inanan Ömür Yeker, çeşitli etkinliklerde pazarlama, hizmet yönetimi, liderlik ve koçluk üzerine misafir konuşmacı olarak yer almıştır.
  Ömür Yeker, B-rain Team Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı ve Genel Müdürüdür. SITE Türkiye, MPI gibi uluslar arası derneklerde üyelik ve aktif görevlerinin yanı sıra, kişisel gelişim koçluğu, ve danışmanlık da yapmaktadır.

  Eğitim Sonunda Kazanılacaklar


  • İş alanları için gerekli olan yaratıcı, taze fikirler üretebilmek için, yeni düşünce metotlarını harekete geçirebileceklerdir.
  • Birey ve organizasyon olarak farkındalıkları artacak süreçleri ve hizmetleri farklılaştırma becerilerini geliştireceklerdir.
  • Yeni fikirler üretmek, değerlendirmek ve en uygununu seçebilmek için Takım Çantalarına birçok ‘yaratıcı düşünce‘ aracı katacaklardır.

  Eğitim Detayları

  EĞİTİM TARİHİ ve YERİ


  26 KASIM Çarşamba, 2014
  09:30 - 16:30

  Okalip Toplantı Hizmetleri A.Ş
  Dr. Suphi Ezgü Sokak No: 8 Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul


  500 TL + %18 KDV (Eğitim materyalleri, sertifika ve toplantı paketi dahildir.)
  SKAL, MPI ve SITE üyelerine %10 indirim yapılır.


  Eğitime ön kayıt yaptırmak için esra.kemertulu@b-rainteam.com.tr mail adresine mail atarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  Eğitimlerimizden Geri Bildirimler

  Zeynep Nili Bozatlı - Yönetim Kurulu Üyesi

  Takımımızın mevcut strateji ve vizyonuna uygun olarak yapılan eğitim programı herkesin iş yapış şeklini pozitif şekilde etkilemiştir. B-Rain Team hem eğitim öncesi hem eğitim sonrası sektöre ciddi farklılık yaratmaktadır.


  Burak Günbal - Pazarlama Direktörü

  B-rain Team tarafından hazırlanan ve verilen eğitimler kuruluşumuz bünyesine birlikte çalıştığımız mağaza müdür ve yardımcılarımız son derece memnun kalarak , bu eğitimlerden büyük fayda sağladıklarını , yapılan ölçme ve değerlendirme çalışmalarında belirttiler.

  Beklentilerimizle örtüşen kapsamı ve bilgi yoğunluğu ile aktarım kabiliyeti yüksek eğitmenlerinin büyük emeği için teşekkürler.


  İpek Özbal – Eğitim Müdür

  Atölye çalışması ile yeni teknikler ve bakış açıları geliştirdik. Keyifli bir çalışmaydı.


  Pelin Bakkal - Satış Pazarlama Direktörü

  Eğitimden sonra, ekibin hem kendi arasında hem de müşteri nezdinde, öğrendikleri ile paralel bir yaklaşım göstermesi son derece dikkat çekiciydi.

  Eğitimin daha fazla pratiğe dönük olduğu ve görsellerle de beslendiği için herkesin algısı oldukça açıktı.

  Bilgiler gayet anlaşılır ve akılda kalacak bir biçimde, tablet şeklinde aktarılması çok faydalı oldu. Öğrendiklerimizi işimizde ve özel hayatımızda çok rahatlıkla kullanabilecek ve pekiştireceğiz.


  Sadık Çağlar - Yönetici Ortak

  Şirketimizin üst kademe yöneticileri için yapmış olduğunuz hafta sonu ve yoğun bir program olmasına rağmen akıcı ,düşündürücü, yaratıcı ve keyifli bir eğitim süreci yaşadık.

  Size ve ekibinize bize özel hazırlamış olduğunuz eğitim programı ve bizimle geçirdiğiniz

  zamanınız için çok teşekkür ederiz.


  Zeynep Nili Bozatlı - Yönetim Kurulu Üyesi

  Yönetici kadrolarımızın iletişim ve koçluk stratejilerine yol gösteren ve yeni bilgi katkısı sağlayan eğitim programı tüm yönetim kadromuzda pozitif etkiler yaratmıştır.


  Sırrı Kardeş - Genel Müdür

  Firmanızdan almış olduğumuz eğitimler ekibimize olumlu etkiler sağlamıştır.

  İlginiz ve işbirliğiniz için teşekkürler.