Karl-Emil Kase

Milline töö võiks mul tulevikus olla?

Mina, Karl-Emil Kase. Õpin 10.klassis. Ma ei teagi täpselt, mis eriala võiks mul olla ja mulle sobida eks seda näitab aeg. Kuid mind huvitab teadus laiemalt. Mulle meeldib lugeda ajakirju, mis räägivad tehnikast ja tänapäeva tehnoloogiast. Mind huvitab ka kogu maakera ja kogu universum. Kust see on tulnud ja mis sellest saab jne. Sellised teemad on minu jaoks väga huvitavad.

Karjäärisobivustest

Test näitas, et mulle sobib kõige rohkem klienditeenindus.


5 enimsobivamat ametit

72% Klienditeenindus

69% Värbamine

69% Sotsiaaltöö

69% Finants (raamatupidamine, audit)

64% Tootmine, juhtimine


5 vähemsobivamat ametit

43% Planeerimine ja projekteerimine, juhtimine

41% Konsultatsioon ja nõustamine

41% Pangandus ja kindlustus, juhtimine

36% Reklaam ja turundus, juhtimine

31% Tippjuhtimine

Kui ma väikene laps olin, umbes 5 aastane siis tahtsin saada ja olin 100% kindel,et saan politseiks, aga praegu ma selles nii kindel ei ole. Pigem tahaksin saada muusikuks, kui politseiks.
Big image
Suvel ostsin kitarri ja olen kitarri mängind umbes 4 kuud. Oskan enamus kergemaid duure (selle ajakohta minuarust hea saavutus). Olen kirjutanud ka ühe laulu ja on pooleli veel kaks laulu. Suhe kitarriga on üsna hea. Arvan, et minu väike muusika huvi on tulnud sellest, et minu kõik kolm õde on käinud muusikakoolis ja ka ise olen õpinud kaks aastat klarneti muusikakoolis. Mu kõik õed oskavad ka klaverit. Võibolla minu tulevik on seotud muusikaga, aga eks seda näitab aeg.