ישראל מוותרת!

!67!

ישראל מוותרת על שטחים

בשנת 1967, ישראל הגיעה להחלטה שהיא מתחילה לוותר על חלקים קטנים ועל שטחים מגבולותיה, לטובת הסכמי שלום לדוגמא עם מדינות ערב כגון: מצריים, ירדן, הרשות הפלסטינאית (עזה).

האם לדעתך ישראל צריכה לחזור לקווי 67?

אכן!

לפי דעתי, ישראל צריכה לחזור לקווי 67 מהסיבות הבאות:

ראשית, קווים אלה בעצם מסמנים בבירור ובדיוק מוחלט את גבולותיה של מדינת ישראל.

במידה וקווים אלה יחזרו לפעולה, לפי דעתי פחות מחבלים או אפילו מהגרים או פליטים שאינם רצויים כאן, ידעו שזהו אזור שאליו הכניסה להם אסורה, וכך לדוגמה, יקטן מספר המהגרים והפליטים בישראל, אל תבינו אותי לא נכון, אינני גזען למהגרים, לפליטים, או לכל אחת מהאומות האחרות בארצנו.


מבחינה כלכלית לדוגמה, זה גם יעזור לנו מהסיבה שמדינות ערב, אינן מפותחות, אז זאת אומרת שהם ייקנו מאיתנו דברים מפני שמדינת ישראל היא מדינה מפותחת כמעט בכל התחומים.

כגון: ביטחונית, טכנולוגית, חקלאות.


הכוונה בסיבה המדינית בפיתוחה של ישראל, היא שמדינות אחרות מכל רחבי העולם יחשבו עלינו בצורה טובה ואף יוכלו לתמוך בנו בחלק מהמקרים בהחלטות האום, יחסי מסחר תקינים, תיירות...

דעתי...

לפי דעתי מכל מה שנבע הרקע עבודה זאת, ישראל צריכה להחזיר את קווי 67 לפועל ולעשות את המאמץ לעשות זאת. כמו כן, מהסיבות והנימוקים שנתתי, זה יעזור בהמון תחומים למדינת ישראל.

אם ישראל, כנל ביבי, לא ירצו לעשות את המאמץ, יוכלו לפי דעתי להגיע למן סוג של הסכם היתפשרות על חצי מקווי 67. לפי דעתי פתרון זה יוכל לחסוך המון מאמץ לטובת מדינת ישראל.