W zgodzie ze Sobą i z własnymCiałem

Wytańcz swoją autentyczność - wymaluj swoją seksualność

Jak we WSZYSTKICH związkach za najważniejsze uważać szacunek, zaufanie i intymność?

We "WSZYSTKICH związkach" oznacza również związek ze Sobą - związek z Własnym Ciałem.

Czy dbasz o ten związek i tworzysz w nim szacunek, zaufanie i intymność?

Jaka jest Twoja relacja z Własnym Ciałem?

Czy jest ona pełna akceptacji i spełnienia?

Czy jest tam obfitość zmysłowości i pełnia troski?


Jeśli jesteś na drodze do spełnienia się jako Kobieta Autentyczna, Seksualna i Pełna Swoich Talentów przyjdź na warsztat i daj sobie przestrzeń na bycie w zgodzie ze Sobą i w zgodzie z własnym Ciałem.

5 grudnia, 11.00 -16.00 - Sieciówka, ul. Irysowa 3a, Warszawa

Dla Kogo?

Dla Kobiet, które dążą do stworzenia pełnej zaufania, akceptacji oraz szacunku relacji Samej ze Sobą

Dla Kobiet, które chcą się dobrze bawić.

Dla Kobiet, które chcą odzyskać i polubić własną indywidualność i swoje ciało.

Dla Kobiet, które potrzebują zmiany w swoim życiu.

Dla Kobiet, które chcą odnowić kontakt ze swoim ciałem i chcą zwiększyć świadomość siebie.

Dla Kobiet, które chcą sobie sprawić prezent na Mikołajki - jestem tego warta :)

Program

kawa i herbata powitalna – zdrowe przekąski - zapoznanie się w kręgu

Joanna i 5 rytuałów Tybetańskich

Kasia i autentyczność poprzez ruch

Alicja i ćwiczenie artystyczno-kreatywne – Seksualność i Twórczość w Relacji z Ciałem

Na koniec zróbmy sobie prezent - niespodzianka do zabrania do domu

5 Rytuałów Tybetańskich

Pięć rytuałów to proste lecz niezwykłe ćwiczenia. Przywracają one równowagę we wszystkich ośrodkach energetycznych ciała. Stosując je regularnie harmonizujemy ciało wraz duszą . Skupiamy się w nich głównie na oddechu i powoli wykonujemy ćwiczenia. Dzięki temu przywracamy kontakt ze sobą i swoim ciałem. Kiedy dajemy swoim ciałom tak przyjemny zrównoważony ruch, ono odwdzięcza się dając nam więcej energii. Po tych ćwiczeniach możesz na nowo poczuć że żyjesz.

Seksualność i Twórczość w Relacji z Ciałem

Niecodzienne połączenie Seksualność, Twórczość oraz Ciało. Co może powstać z takiego połączenia? Każda z nas jest inna, każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. W ogrodzie jest wiele kwiatów, czy róża pyta się stokrotki, która z nas jest piękniejsza? Każdy kwait, każda z nas ma niepowtarzalny urok. Odkryjmy swoje połączenie z ciałem poprzez twórcze wyrażenie siebie i swojego piękna. Dotykając tego co w nas ważne i istotne, wyraźmy to na kartce papieru przy użyciu wyobraźni i kreacji.

Autentyczność poprzez Ruch

Podczas warsztatu doświadczysz uwolnienia swojej energii, co da możliwość zrozumienia i nauczenia się, że potrafisz i możesz z niej czerpać. Dotrzesz do własnego naturalnego rytmu, który połączysz z codziennym życiem. Odkryjesz swoją energię twórczą i moc sprawczą oraz poczujesz jak z nich czerpać. Może być tak, że spotkasz się ze swoimi ograniczeniami, które mogą być prawdziwe, albo stworzone przez Ciebie. Na warsztacie pojawi się okazja, żeby to zobaczyć a następnie uporządkować.

Doświadczysz jaki wpływ ma ruch na twoje codziennie funkcjonowanie i dzięki temu zintegrujesz swoje myśli, uczucia i doznania z ciała. Zrozumiesz jak niewyrażone emocje wpływają na twoje ciało.

Najważniejszą umiejętnością, która po warsztacie zostanie już z Tobą na zawsze, to potencjał umiejętności korzystania z wewnętrznej mocy, która uwalnia się w trakcie ruchu, gdy jesteś w zgodzie z własnym ciałem. Daje Ci to swobodę bycia w codziennym życiu, zaczynasz sobie radzić. Bo gdy umiesz odczytywać sygnały płynące z ciała, jeżeli umiesz słuchać swojego ciała, przekłada się to na podejmowanie decyzji, dokonywanie wyborów – bo jesteś w zgodzie ze sobą. Będąc bliżej siebie – tak autentycznie – oddalasz się od problemów, które nie były prawdziwe, które sam tworzysz pod wpływem lęku. Dzięki temu, że jesteś mocniej osadzony w sobie, zaczynasz sobie z wszelkimi trudnościami radzić oraz akceptować i rozróżniać to, co możesz, a czego nie.

A w ostateczności dowiadujesz się … że możesz bardzo wiele :)

Prowadzące

Joanna Mościcka

Jestem psychologiem, prowadziłam grupy terapeutyczne dla kobiet. Uwielbiam odzwierciedlać blaski i cienie innych ludzi. Na zajęciach nauczę Cię ,, Pięciu rytuałów Tybetańskich” . Są to niezwykłe ćwiczenia podczas których poczujesz swoją energię życiową. Zobaczysz także jak piękne światło nosisz w sobie.

Prowadzące

Alicja Kasprzak


Alicja Kasprzak - art-coach, pasjonatka świadomego życia, organizatorka i animatorka warsztatów artystycznych. Prowadząc warsztaty kreatywne dla dorosłych, uczy uczestników:

•jak przekraczać granice niemożliwego,

•jak zrealizować cele, które mają znaczenie,

•jak kochać siebie,

Prowadzące

Katarzyna Stefanowicz – Muzylak


Pasjonatka tańca i spontanicznego ruchu. Od zawsze zmagająca się z nieokiełznaną energią i ekspresją, poszukująca połączenia i pozytywnych wibracji z innymi ludźmi poprzez ruch, taniec i muzykę.

Pracująca z osobami uzależnionymi jako terapeuta, jak również z osobami, które mają trudności z otwartością, zmagające się różnymi problemami emocjonalnymi.

Pomaga poprzez taniec i ruch, by rozpocząć proces zmian.

Organizatorka

Olga Janczyszyn

Niepoprawna optymistka, zawsze w biegu, tysiąc pomysłów na minutę, fascynują ją kobiety i ich moc. Bycie kobietą uważa za największą przygodę życia.

Inwestycja

Zależy nam, aby Kobiety w pełni wyrażały Siebie. Dzielimy się swoim czasem i umiejętnościami. Inwestujesz w swój rozwój i talenty. Dajemy Tobie możliwość wyboru ile chcesz przekazać pieniędzy. Sprawdź po spotkaniu, jak bardzo jesteś zadowolona :)

Na przestrzeń i organizację będzie nam miło otrzymać co najmniej 50 zł.


Jeśli naprawdę nie masz pieniędzy, a bardzo zależy Ci na warsztacie to skontaktuj się z Alicją tel. 790-77-76-75.


ZAPISY tutaj:

Co zabrać ze sobą

1. luźny strój do ćwiczeń

2. karimatę i kocyk

3. chustę

4. gazety i farby, kredki, kartki papieru i inne przybory do twórczego wyrażania siebie

5. pogodę ducha i uśmiech

Sieciówka

Spotkania odbywają się w Sieciówce nie bez powodu. To miejsce w którym życzliwość i radość wspólnego bycia łączy się z efektywnością i dynamiką. Jest to wyjątkowa przestrzeń i środowisko dla ludzi, którzy są pionierami tego co nowe.Więcej można przeczytać TUTAJ