סין

מאת: קובי לוי, גילי חזני, גיא קורין, אריאל זלוביץ', גיא בליך

כתבה מפי אזרח סיני מרוצה.

בכל רחבי העולם שומעים על הרוע ואי השוויון והיעלמות החירות במשטרים טוטליטריים או קומוניסטיים אבל אני חייב לומר שאני מאוד מרוצה מהשלטון פה.

ראש הממשלה שלנו כל הזמן מופיע בטלוויזיה ותורם לנזקקים, מתנדב בעמותות שונות והוא פשוט אדם טוב.


נכון, אין אנו יכולים להצביע והאזרחים לא יכולים לשנות דבר אחד שקשור בשלטון אבל רוב התושבים לא רואים סיבה, יש לנו משטרה טובה שכל מטרתה היא להגן עלינו ועל ממשלתינו, אני מאמין שאני חי חיים טובים ובטוחים.


בעולם מופצים שקרים על כך שאינני יכול לגלוש להיכן שארצה באינטרנט או לראות כל דבר בטלוויזיה אבל כל מה שנמצא במסמכיי ובמחשב שלי מאופשר לי לכניסה, בבית הספר אני לומד על המנהיג שלנו וכמה שהוא חזק, אמיץ וטוב לב- הוא אדם מאוד נחמד ואני מכבד אותו.


יש סינים שמאמינים שהארץ שלנו- סין, אינה המדינה בשבילם ואז כששואלים אותם שאלות והסברים- הם כאילו נעלמים מפני האדמה, בטח משום שהשקרים נגד המנהיג שלנו תמיד נחשפים, לא היה להם מה להגיד אז הם שתקו, הם פשוט מנסים לשטוף לאוכלוסיה את המוח.


אני מקבל כסף בשביל עבודה קשה כמו כל מדינה אחרת בעולם ועם הכסף אני יכול לקנות מעט אוכל כל יום.

הרבה מהתיירים שבאים לסין חוזרים הביתה שמחים עם חוויות, אתם מוזמנים לשאול כל אדם שהיה בסין ותראו שהוא נהנה ושלא ראה זוועות כמו אלו שמופצות כל הזמן.


אני כבר אדם מבוגר ומעולם לא ראיתי טרור פיזי או פסיכולוגי מופעל על האזרחים שלנו מצד המשטרה.


אני אוהב את המדינה שלי אבל אפילו שאין לי זכות הצבעה- אם הייתה לי, שוב הייתי בוחר במנהיג הנוכחי שלנו, כי הוא עושה עבודה טובה כל כך בלהכניס את המושחתים לכלא, לעצור את המתנגדים שלו ובהגנה על אזרחיו.

Big image