قديمي ترين کتاب دعا نويسي معنویت

قديمي ترين کتاب دعا نويسي ما مانند کسانی که قبل از ما بودند به دنیا آمدیم، زندگی می کنیم و می میریم. در این زمان موقت، آرزوهای ما، آنچه نمی خواهیم، ​​آرزوهای ما که خوب به نظر می رسند اما بد و بد به نظر می رسند و خیری پشت سر خود دارند، هرگز تمام نمی شوند. در لحظه هایی که درمانده ترین هستیم،قديمي ترين کتاب دعا نويسي وقتی می گوییم افتاده ایم، همیشه دنبال شاخه ای می گردیم که به آن چنگ بزنیم. گاهی در میان میلیاردها نفر تنها خواهیم بود و به دنبال کسی می گردیم که به ما زندگی بدهد. اگر نتوانیم از خواب بیدار شویم، متوجه خواهیم شد که چیزی واقعی که در روزی که از آغوش خواب خارج می شویم، پیدا نمی کنیم، همه جا و در هر لحظه وجود دارد. به همین دلیل باید هر چه زودتر چشمانمان را از غفلت خواب پاک کنیم و دریابیم که او در حال حاضر و در سراسر وجودمان به ما کمک می کند. ما باید او را التماس کنیم، او را بخوانیم و دعای خود را تنها به او بسپاریم. اگر بخواهد باید شکرگزار باشیم و اگر نخواهد باید تعظیم کنیم. باید در هر چیزی که نیست به دنبال خیر باشیم و از شر هر چیزی تنها به او پناه ببریم.قديمي ترين کتاب دعا نويسي دعای خود را از کف دست به سوی آسمان بلند کنیم و به قدرت بیکران خالق بخشنده و یاور ایمان بیاوریم که از دیگران به ما نزدیکتر و حتی از ما به ما نزدیکتر است. زیرا در آیه 60 سوره مؤمن ما را می خواند: «پروردگارت فرمود: مرا دعا کن تا دعای تو را بپذیرم».
ما ایمان آوردیم و اطاعت کردیم و سپس تسلیم او شدیم. آنچه را که نمی توانستیم به کسی بگوییم به او گفتیم و چیزی را که از کسی نمی توانستیم بخواهیم از او خواستیم. با علم به اینکه دعا کلید صاحب ابدیت است به درگاه او روی آوردیم. آرزو داشتیم که درگاهش را به روی ما به خیر بگشاید و دلهای خشکمان را به رحمت خود سبز کند. آرزو داشتیم با ناله های آمین که از زبان تک تک ما سرازیر می شود به همه درهای خیری که گشوده می شود و به دل های خشکمان که شکوفا می شود برسیم. سپاس بی پایان برای خداوندی که خواسته های ما را برآورده کرد.قديمي ترين کتاب دعا نويسي با دعا بمان... چون دعا تسلیم است.پیاده روی دلپذیر پدر و پسر به سفری برای تفکر تبدیل می شود.
پیاده روی شما را به داستان های زیبا در عالم معنا سوره لوکمان دعوت می کند.ذکر، فراموش نکردن الله تعالی است. به یاد اوست. ذکر صیقل دل است. ذکر در حال نزدیک شدن است. ذکر برای رهایی از نابودی است. کسی که خدا را یاد نکند ناامید است. خداوند متعال با کسى که خود را یاد کند با رحمت خود رفتار مى کند و آنان را که او را فراموش کرده اند، بى رحم مى گذارد. کسانی که خدا را فراموش می کنند توسط شیطان شکار می شوند. فرق بین کسی که خدا را یاد می کند و کسی که یاد نمی کند مانند فرق زنده و مرده است.این اثر که توسط عالم بزرگوار فقید شیخ عبدالله سماحیجی (متوفی 1135 هجری قمری) گردآوری شده است، مشتمل بر تلاوت ها، دعاها، اذان، نعت ها و سخنان جذاب امام علی(ع) است. در کتاب صد و پنجاه دعا و مناجات وجود دارد.شر، رهایی از ترس و غم - پرداخت بدهی،قديمي ترين کتاب دعا نويسي رفع افسردگی های روحی - متن دعای اسمی اعظم - نامه ای که پیامبرمان به جنیان نوشت - اتحاد دو جدا شده - بدون سرب، گشودن عبادت نفیس - آیات شفابخش، آیات حفاظت - آشتی دادن کینه ها جدا شدگان - ملاقات با شیاطین، رهایی از هجوم شیطان - از بین بردن بیماری سارا، شکستن سحر - وصل کردن همسری که زیاد سفر می کند. در خانه - ایمن بودن از چشم بد، ترس و زایمان آسان - رهایی از شر الکل، قمار و زنا - آسان کردن کار سخت، از بین بردن انواع مشکلات و گرفتاری ها - آرامش خانوادگی. برای عشق، گفتگو و عشق ... - دعاهای مختلف در زندگی روزمره خوانده شود.
این دعاها در کتب معروف و معتبر و در کتب روش علمای اهل بیت آمده است.با توجه به آنچه که از ابو زر می) گزارش شده است، رسول خدا (ص) فرمود: "ای ابو زر! بهتر است برای شما به ترک خانه خود را در صبح برای یادگیری یک آیه از کتاب خدا از به دعا 100 rak'ahs برای شما. بهتر است برای شما به ترک خانه خود را در صبح به یاد یک شرط بندی بر دانش