הוראה ולמידה

שיר תמם ודיקלה חנונה- סמינר הקיבוצים

תרבות הפופ ארט

תרבות הפופ-ארט, אמנות פופולרית או אמנות ההמונים. תרבות זו הופיעה לראשונה בשנות ה- 50 וה- 60


אמני הפופ, הדגישו ביצירותיהם את אותם הדברים שבהם מוקף האדם, בתרבות העירונית והמסחרית. התעסקו בנושאים של העולם המודרני- בייחוד של כמות עצומה של חומרים וכמות יצור עצומה, כגון: פרסום, טלוויזיה, שחקנים של סרטי הוליווד, אריזות מהסופרמרקט, קומיקס וחפצי בית.

אומן הפופ ארט שעליו בעצם יעסוק השיעור הוא אנדי וורהול.

הוא צייר תוך שימוש בצבעים תעשייתיים, יצירות שהציגו כאמנות את כוכבי הרגע ומוצרי צריכה ידועים כבקבוקי קוקה קולה ומרק בפחיות. וורהול אף שכפל את עבודותיו פעמים רבות, בדומה לייצור תעשייתי.

Big image
Big image

Walt Disney

הוכיח שכל מה שאנחנו צריכים זה חלום ומוטיבציה לכדי ליצור קסמים- מעין נלסון
Big image
Big image

מאת: אייל נמר - תודה על השיעור, שמחתי להכיר תוכנה חדשה!

Big image

אנחנו מגיעים כל יום ללימודים בסמינר הקיבוצים, כביכול אותה קבוצה, אותם אנשים. אבל בעצם אנחנו קמים כל בוקר מעט אחרים, מעט שונים, מעט משונים...

אחד השיעורים המעניינים שהיו לי השנה. חשוב מאוד במסלול הסבת תקשורת וקולנוע לדבר על אחד האמנים המשפיעים ביותר בתולדות האמנות. היה לי מעניין ומגוון, תודה שיר ודקלה, הייתם מקצועיות ומקסימות, כרגיל. התלמידים שלכם יזכו בכם! אוהבים, ג'אקי ואייל.

Big image
Big image

גל ברקוביץ

Big image
Big image

בחרתי בתמונה של איינשטיין עם האצבע כי אפשר לקחת אותה למס' היבטים ואפשר להבין שמאיים או מסביר , בחרתי את המשפט הזה כי התאים לי לתמונה...אמאל

משוב לבנות

מאוד נהניתי מהחלק של הביצוע והכנת התוצר, הפעלתן את כולנו לימדתן את החלק הטכני בנוסף לידע

מחמוד וגיא

Big image
Big image

בחרנו בביונסה כי היא מייצגת מבחינתנו דמות חיובית ברשת האינטרנט שמראה שאפשר לשמור על העקרונות והערכים שלך ועדיין להצליח בדרכך שלך.

בחרנו את טים ברטון, כי מבחינתי העולם הקולנועי שלו מייצג את חוסר הגבולות שיש לדמיון, ולימוד התלמידים שעם מספיק רצון ויצירתיות אפשר לעשות הכל.

אמנם הגעתי באיחור רציני, אבל השיעור עבר בצורה נעימה, וראים שאתן יודעות את החומר.