10 Rzeczy o Odchudzaniu w 2014 r.

Informacje, które eksperci ukrywają przed Tobą!

Cześć, jestem Alicja Krajewska i ponieważ zbliżają się wakacje przygotowałam dla Was 10 przydanych i najbardziej aktualnych informacji każdemu, kto chce się odchudzać. Ja sama prowadzę klinikę odchudzania w Warszawie, więc wszelkie informacje mam z własnego doświadczenia oraz sympozjów lekarskich na jakie jeżdżę, jak również ze zwykłych obserwacji moich klientów. Kontakt do mnie znajdziecie na dole strony. Zapraszam do lektury.

1) Jaki jest najlepszy środek na odchudzanie?

Najlepszym obecnie środkiem na odchudzanie jest Raspberry Bio 5, oparty na bazie naukowego odkrycia sprzed 3 lat. Dlaczego jest taki dobry? Po pierwsze niesamowicie szybko spala tłuszcz - efekty są tutaj znakomite. Po drugie jest całkowicie naturalny i bezpieczny dla organizmu. Co wyróżnia go od innych produktów? Przede wszystkim to, że dużo lepiej radzi sobie ze spalaniem tłuszczu. Obecnie w naszej klinice używamy tylko i wyłącznie tego produktu. Jest to znakomita alternatywa dla osób, które chcą szybko schudnąć, a nie mają zbyt dużo czasu na ćwiczenia. Jakie ma wady? Ketony malin, które wchodzą w formułę Raspberry Bio 5 są jedną z najdroższych substancji na świecie, co automatycznie sprawia, że cena tego produktu jest wysoka. Porównując jednak cenę do skuteczności - całkowicie deklasuje on konkurencję.

2) Jaka jest najlepsza dieta na odchudzanie?

Dla wszystkich fanów diet mam niestety złą wiadmość. Każda znacząca dieta związana jest z ograniczeniem stosowania pewnych produktów i o ile nie są to produkty szkodliwe, to ich ograniczenie negatywnie wpływa na organizm? Co to oznacza? Nie mniej i nie więcej, jak to, że niezależnie co pisali by różni "eksperci" chcący przekonać do swojej diety, to każda dieta jest szkodliwa dla organizmu. Głównym założeniem każdej osoby powinno być wyeliminowanie z jadłospisu rzeczy niezdrowych i wybitnie tuczących (a czym niżej), ale w żadnym stopniu nie ograniczanie się w jedzeniu niektórych pokarmów, czy też w przesadnym spożywaniu tylko jednego jego rodzaju.

3) Czego nie jeść?

4) Czy odsysanie tłuszczu jest skuteczne?

Tak. Mechaniczne odessanie tłuszczu jest zabiegiem skutecznym. Oczywiście należy mieć na uwadze, że nie ze wszystkich partii ciała da się odessać tłuszcz, oraz że po operacji mogą wystąpić pewne komplikacje, choć ryzyko nie jest zbyt wielkie. Opcje odsysania tłuszczu warto rozważyć w ostateczności. Nie cieszy się ona niestety zbyt dużą popularnością z powodu ogromnej ceny, jednak rekompensuje to skutecznością - gdyż faktycznie efekty są bardzo dobre.