ליאור לוין

למועצת אגודת הסטודנטים

Big image

קצת עלי


בן 26, סטודנט לפוליטיקה וממשל וניהול שנה שנייה, מתנדב בפעמונים שנה שנייה (ארגון העוזר למשפחות שנקלעו למצב כלכלי קשה) ומגיע ממשגב שבצפון הרחוק.

המצע

1. הקמת מדור קריירה
אפעל להקמת מדור קרירה באגודה. לתחושת סטודנטים רבים מתחום מדעי הרוח והחברה, ירידי העבודה המתקיימים באוניברסיטה לא מספקים מענה מספיק טוב לסטודנטים אשר אינם לומדים בתחומי הנדסה.
2. שקיפות
אפעל לכך שהחוזים מול הזכיינים באוניברסיטה יהיו גלויים לעיני כל הסטודנטים באתר האגודה. זאת על מנת שהסטודנטים יהיו מודעים לתנאים ויוכלו להגיב או למחות כאשר יתגלה אי-צדק מסוים.

3. מינוי אחראי תרומות
עמותות רבות בארץ מתקיימות בזכות תרומות מאנשים וחברות נדיבות. אגודת הסטודנטים יכולה להגדיל משמעותית את תקציבה ואת משאביה אם תפעל לגייס תרומות ועל כן אני אקדם תפקיד חדש באגודה אשר יהיה אחראי למשימה זו.

4. מאבקיים חברתיים
מטרת האגודה היא לדאוג לאינטרס הסטודנטים, אך כיום היא נמנעת לעיתים לקחת חלק במאבקים מפאת החשש להיות מעורבים במאבקים פוליטים. אני אפעל לקידום מאבקים חברתיים אשר נוגעים לאינטרס הסטודנטים. אם זה יוקר המחייה, דיור, תעסוקה ועוד.

5. הגדלת הכנסות האגודה
אימוץ מודלים כלכלים מהאגודה באוניברסיטה העברית. האגודה באונ' בירושלים מחזיקה מניות בשני פאבים, בגופים עסקיים אחרים ואף באקדמון. אקדם אימוץ מודלים דומים באגודה שלנו.
6. מעורבות מקומית

אוניברסיטת בן גוריון נמצאת בתוך באר-שבע ולתפיסתי אנו הסטודנטים מושפעים רבות מהלך הרוח בעיר. על כן אפעל למעורבות רבה יותר של האגודה בהשפעה על האינטרסים של העירייה.

7. יוקר המחייה
כמה מהמסעדות בקמפוס גובות מחירים יקרים מאוד ביחס לאזור, וכנציג באגודה אפעל למען הורדת מחירים על מנת שיתאימו לכיס הסטודנט.
8. תרומה לקהילה
בשהותי באגודה אפעל לקדם הצעה אשר תחייב מסעדות בקמפוס להעביר שאריות אוכל לארגונים אשר עוסקים באספת מזון לנזקקים.

9. מדור מעורבות

אני רואה בתקופת הלימודים תקופה מעולה להתנסות ולהכיר תחומי התנדבות שונים, וסקטורים באוכולוסיה שלא מזדמן לנו להכיר ביומיום. מפאת החשיבות של תחום זה אפעל לתת עדיפות תקציבית למדור מעורבות ולחזק אותו.

10. אחראיות סטודנטיאלית בעניין הטרדות מיניות

אפעל להכנסת נציגת סטודנטים בוועדה נגד הטרדות מיניות על מנת למנוע משוא פנים בוועדה.