BREAK UP THE BARRIES

ENGELLERİ KALDIRIN

AIESEC NEDİR ?

Liderliğin hayat boyu süren bir yolculuk olduğuna inananAIESEC, gençlerin bu yolculuğa çıkmaları için ihtiyaç duydukları farkındalığı uyandırarak sunduğu tecrübeler ile onların bu yolculuk için ilk adımı atmalarını ve liderlik için gereken temel yetkinlikleri kazanmalarını sağlar. Yani gençlere"dünyanın ihtiyaç duyduğu liderler" olabilmeleri için yardım eder

BREAK UP THE BARRIES

Engelleri Kaldırın Projesi 2006 yılında 1996’dan bu yana İzmit, Sakarya, Gebze lokallerinde faaliyet gösteren AIESEC KOCAELİ tarafından yaratılmıştır.
2006 Yılından bu yana Kocaeli lokalinde Rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve tedavi gören mental veya fiziki engelli gençlerimiz için uygulanmakta olan Engelleri Kaldırın projesi kapsamında bugüne kadar bir çok engelli arkadaşımıza hayata daha sıkı tutunmaları açısından yardımcı olmaktayız.
8 senedir sürdürmekte olduğumuz proje çerçevesinde onlar için bir motivasyon kaynağı ve yüzlerinde yeni bir gülümseme olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

•2006 yılında AIESEC Kocaeli şubesi olarak ‘Engelleri Kaldırın Projesi’ ile AIESEC Türkiye’de bulunan 12 şube arasında yapılan değerlendirmeler sonucu AIESEC Kocaeli şubesi ‘En İyi Proje’ ödülüne layık görülmüştür.