Mій Родовід

Родинна історія

Герой Лук'ян Також у мене був пра-пра-дідусь Лук'ян. Він є батьком моєї пра-бабусі Анни, яка зображена на родинному дереві.

Дід Лук'ян вважається в моєму роді -- справжнім героєм. Він мав велику кількість нагород, так як побував на Першій Світовій війні. Як це все відбувалося? 28 липня 1914р. почалася Перша Світова війна. На той час Діду Лук'яну було вже 25 років, він був один, своєї сім'ї на той час ще не мав. Але сталося так, що його відіслали на війну, так як Лук'ян був військовим. Його мати дуже переживала, але все ж таки відпустила сина.

Пройшло чотири роки. І цей страшний період часу закінчився, бо 11 листопада 1918р. закінчилася війна. Яку Дід Лук'ян витримав і повернувся додому живим, і здоровим. Але зайшовши на поріг рідної хати, його чекала страшна й сумна звістка... Його батьки померли, могили яких Лук'ян не зміг знайти за все своє життя.

Настав 1930 рік. Який повністю перемінив життя Лук'яна в кращий бік, адже він знайшов її -- єдину кохану жінку, яка була його підтримкою.

Але тут стався ще один удар в житті Лук'яна. Почалася Друга Світова війна(1941р.) Для його дружини цей удар став дуже приголомшливим. Адже сталося те чого вона так боялася. Залишивши трьох своїх малих дітей.

Пройшло чотири роки, після яких Дід Лук'ян все ж таки прийшов, але прийшов уже з хворобою, після якої, його паралізувало. Проживши ще десь 15 років, він помер. Не побачивши більше своїх дітей. На цьому його життя закінчилося. Черех 14 років після його смерті, померла і його кохана дружина. Залишивши своїх дорослих дітей.

Історія моєї місцевості

В широкому розумінні Дарницею називають усю лувобережну частину Києва. Рфчка Дарниця протікає вздовж залізниці Київ-Чернігів. Назва - від давньоруського "дарнь", Дар або "в подарунок". За однією з версій, ця земля за часів Київської Русі була комусь подарована. У 1765-1769 рр. згадується хуріт Дарницький з млином на річні Дарниця. Інтенсивне освоєння освоєння Дарниці, як житлового та господарського району розпочато в процесі будівництва залізниці Київ-Курськ у 2-й половині ХІХ ст. Насьогодні мешкає 282,4 тис. осіб та сконцентрований значний економічний потенціал, великий залізничний вузол, будівельний комплекс.

Торт "Фатазія" (Домашній рецепт)

Тісто:

1ст. ложка цукру

1ст. ложка борошна

4 яйця

Все це змішати. І поставити до печі. Пекти поки не підійметься корж.

Крем:

0,5 молока

3 ст. ложки борошна

1 яйце

Все це змішати. І заварити до кипіння. Охолодити і додати 150г вершкового масла +0,5 стакана цукру. За смаком додати какао. Коржі змастити кремом. За бажанням додати грецьких горіхів. І поставити до холодильника. Чекати 2 години поки застине крем.

Мій рід

Батьки: моя мама Ірина народилась у Німечинні, м. Потсдам. Якраз на той час, коли мого військового дідуся Олексія відправили на службу до Німечинни.

Мій тато Роман народився в м. Бобровиця, Чернігівська обл. Так як, дідусь Анатолій і бабуся Олена на той раз проживали саме там.

Навчалися: вони в м.Києві. Мама закінчила Киівський Славістичний університет. Тато закінчив Національний Авто-дорожній університет.

Працювали: на той час теж в м.Києві

Познайомилися: вчилися в одному класі.

Брат: в мене є молодший рідний брат Віталій. Йому 6 років. Навчається в 1-ому класі Спеціалізованої школи №274 м.Києва

Бабусі і дідусі: моя бабуся Галина народилась на Житомирщині, дідусь Олексій народився на Черкащинні. Моя бабуся Олена та дідусь Анатолій народились на Чернігівщині.

Працювали: бабуся Галина та дідусь Олексія працювали в м.Києві. Дідусь Олексій служив в Прикордонних військах. Бабуся Олена та дідусь Анатолій працювали в м.Києві.

Познайомилися: в м.Києві

Big image