Chilli Travel News

#09/2013

*********************************

W dzieiejszym wydaniu:

1. Udany sezon
2. Chilli Travel - jedyny oficjalny agent Neckermann w Pruszkowie
3. Wybór najlepszych ofert na zimę
4. Specjalna niespodzianka dla klientów


*********************************

1. Udany sezon

Big image

Dziękujemy!

Dzięki Państwu, naszym klientom kolejny sezon kończymy z zadowolonymi minami. Do dzisiaj w tym sezonie udało nam się obsłużyć 600 wyjazdów, czyli prawie każdego dnia 2 osoby wylatywały w Świat z Chilli Travel! Odwiedziliście Państwo z nami prawie 30 krajów na 5 kontynentach!Wzrost liczby klientów w roku, w którym ogólne wskaźniki zaufania do branży turystycznej mają negatywną tendencję cieszy nas szczególnie!


Chcemy serdecznie Państwu podziękować za wybranie biura Chilli Travel jako swojego turystycznego partnera


Mamy nadzieję, że również w rozpoczynającym się za chwilę sezonie 2013/2014 będziemy mieli przyjemność spotkać się z Państwem w naszym biurze i spełniać Państwa wyjazdowe marzenia!


*********************************

2. Chilli Travel - jedny przedstawiciel Neckermann w Pruszkowie

Big image

Miło nam jest również poinformować Państwa, że biuro Chilli Travel jest od dnia dzisiejszego jedynym oficjalnym Partnerem Neckermann Polska i Neckermann Niemcy w Pruszkowie. Biuro Neckermann od zawsze kojarzy się z udanymi, bezpiecznymi i komfortowymi wyjazdami. Ta sama idea przyświeca Chilli Travel – chcemy aby nasi klienci podróżowali z nami bezpiecznie i szczęśliwie. Zacieśnienie współpracy z Neckermannem umacnia naszą pozycję na rynku. Chcemy być lokalnym liderem. Z Państwa pomocą to możliwe!

*********************************

3. Najlepsze oferty na zimę tylko w Chilli Travel

Białe szaleństwo na ferie zimowe!

********************************

Big image

*** Chilli Travel i Kawiarnia Pawilon ***

Przed wakacjami naszym nowym sąsiadem została najlepsza kawiarnia w Pruszkowie – Kawiarnia Pawilon. Bardzo dobrze nam się „sąsiaduje” z ich pyszną kawą i słodkościami.


W ramach naszej współpracy mamy dla Państwa specjalny prezent:

Każdy klient Chilli Travel, który do końca września pojawi się w Kawiarni Pawilon i poda specjalne hasło – Chill Travel:) do każdego zamówionego ciasta otrzyma espresso, cappucciono bądź latte gratis!

********************************

Chilli Travel czeka na Ciebie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, pomożemy wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.