Zarabiam łatwiej!

Trening w ramach programu Twórz. Wspieraj. Zarabiaj.

Big image
Rozpoczynasz własną działalność? Masz pomysł na biznes i nie jesteś pewna czy on wypali? Prowadzisz własną działalność i chciałabyś, żeby zarabianie było łatwiejsze?

Nazywam się Ewa Pietruszczak i zapraszam Cię na trening: Zarabiam łatwiej!

Gotowa na intensywną pracę?

Będziesz naprawdę intensywnie pracować przez ponad dwa tygodnie. Ja będę Ci pomagać.


Zaczynamy od sześciogodzinnego warsztatu. Poznasz na nim narzędzie, które pozwoli Ci ocenić sensowność Twojego pomysłu lub zmodyfikować sposób funkcjonowania Twojej działalności. Zobaczysz skąd się w Twoim biznesie biorą pieniądze i jak można zwiększyć źródła przychodów. Rozpoczniesz indentyfikację swoich zasobów. Określisz komu pomagasz i jaką wartość tworzysz dla swoich klientów. Wyjdziesz z warszatu z podwalinami Twojego biznesu, który pozwoli Ci łatwiej zarabiać.


Potem będzie czas sprawdzania jak to co stworzyłaś podczas warsztatu ma się do realiów rynkowych. Będziesz miała kilkanaście dni na wykonanie zadań polegających m.in na rozmowach z Twoimi klientami. Będziesz działać.


W tym czasie spotkasz się też ze mną na indywidualnej, godzinnej konsultacji. Moim celem jest wzmocnić Cię i pomóc Ci poukładać elementy Twojego modelu biznesowego. Będziemy pracować razem. Porozmawiamy też o barierach, które hamują Twoje możliwości zarabiania łatwiej. Sesje możemy także odbyć przez skype.


Trening skończymy trzygodzinnym warsztatem. Taki streching. Kropka nad i. Zaprezentujesz swój biznes i otrzymasz garść pomysłów, które mogą Ci pomóc zarabiać łatwiej.

Loading form...

Kiedy i gdzie?

Warsztat otwierający: 26.04.2014; 14.00 - 20.00

Twoja sesja indywidualna: między 5 a 10.05.2014, kilka terminów do wyboru, na Brackiej lub przez skype

Warsztat zamykający: 11.05.2014; 10.00 - 13.00

Gości nas Wyspa Zmian, na Brackiej 18/21, samo centrum Warszawy :)


To jest kameralny trening. Nie będziesz ćwiczyć w tłumie. Mam tylko 10 miejsc.


Nr konta: 68 1140 2017 0000 4402 1304 4858, BRE Bank, Ellementy Ewa Pietruszczak

Zarabiaj łatwiej!

Żeby spokojnie tworzyć, wspierać i zarabiać potrzebujesz jasności w trzech obszarach: modelu biznesowego, marketingu i sprzedaży. Potrzebujesz też działać, poczuć swoją moc, otworzyć się na nowe możliwości.


Wiem to ponieważ od 4 latach pracuję na własny rachunek. Początki mojej działalności mimo dziesięcioletniego doświadczenia w korporacji nie były łatwe. Bardzo dużo się nauczyłam i teraz chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami. Pomagam mikro przedsiębiorcom łatwiej zarabiać w zgodzie z sobą i wnosząc wartość do życia innych.


Napisz do mnie ewa.pietruszczak@ellementy.pl, jeśli potrzebujesz więcej informacji, a także wtedy kiedy pieniądze są dla Ciebie jedyną przeszkodą we wzięciu udziału w treningu.


Dołącz do naszej społeczności na FB

Photo credit: levork / Foter / CC BY-SA

Photo credit: Philip Taylor PT / Foter / CC BY

Photo credit: kyeniz / Foter.com / CC BY

Kinga Skorupska

Photo credit: AJC1 / Foter / CC BY-SA

Photo credit: LyndaSanchez / Foter / CC BY-SA

Photo credit: litratcher / Foter / CC BY