הסוף לעור מקומט ושינוי הפיגמנטציה

קוסמטיקה פרא-רפואית. מגישות :לינה חמאייב ,מרים ביטמן

Big image

האיפור בעולם הקוסמטיקה

המוצר שנתמקד בו הוא האיפור,איפור הוא שם כולל לחומרים קוסמטיים המשמשים לצביעת פנים(ולעתים גוף) בדרך כלל במטרה לשפר את המראה. המילה "איפור" משמשת גם כשם הפעולה לשימוש בחומרים אלה,ולתיאור תוצאת הפעולה. עם פיתוחם של מס' מרכיבים (ביניהם הפפטידים)נוצר הרושם כי לקוסמטיקה קיים בכל זאת עתיד למניעת תהליכי הזדקנות ולא רק אפשרות לכסות את הפגמים.האיפור משמש בימינו כדי להשוות לפני המאופר מראה צעיר ,בריא ומושך יותר.עיקר השימוש באיפור בעולם המערבי הוא בידי נשים ,שנית האיפור משמש גם כדי להסתיר פגמים בעור ,בין אם מדובר בפגמים קלים(כגון פצעי בגרות) או פגמים קשים יותר(כגון צלקות או כוויות)מוצר זה משמש לפיזור המלנין בצורה שווה כך שלא יצאו כתמי פיגמנטציה שונים.הנטייה להופעת כתמים עולה עם הגיל עקב לחשיפה ארוכת שנים לקרינה,הפפטידים שנמצאים באיפור מעכבים את האנזים האחראי לייצור מלנין ופיזור המלנין הקיים ופירוקו על ידי הגברת קצב התחדשות התאים באבירמיס,שכבת העור הראשונה.המרכיב העיקרי של המוצר הם הפפטידים, הפפטידים הם שרשראות של חומצות אמינו שהן אבני הבניין של החלבונים המצויים בעורנו, המכילים עד כ- 50 חומצות אמינו שונות, וניתנות לסינתזה, כלומר: יצירת חומרים סינטטיים המדמים את חומרי המקור הטבעיים

לפפטידים תכונות שונות ומגוונות בהתאם לשרשראות חומצות האמינו מהם הם מורכבים, ולכן תפקידיהם משתנים בתהליכים שונים בגופינו. הפפטידים מתפקדים כהורמונים או כמולקולות מבקרות, משמשים כאנטיביוטיקה, ישנם כאלו שמיוצרים ע"י אורגניזמים חיים ויש את אלו המהונדסים גנטית למטרות שונות.

פפטידים בעולם הקוסמטיקה הרפואית משמשים בתהליכי אנטיאייג'ינג, בנייה מחודשת וייצור של קולגן וחומצה היאלורונית, מתפקדים כממצקים, משפרים מראה קמטוטים ומעכבי יצירת קמטים חדשים.

עם זאת אפשר לומר שתרומת האיפור הטבעי לרווחת נשים היא שכיום כל אישה יכולה להנות מעור בריא יותר,מראה צעיר יותר, והעור יהיה בגוון אחיד.בנוסף לכך הפפטידים מונעים דלקות בעור,כגון אלה המלווים אקנות קשות,וגירויי עור ממושכים.לשם כך אני מציעה שלכל אישה יהיה איפור מסוג זה

אקנה זה הוא גם נושא בעייתי ,בעיקר אצל בני נוער וגם לזה יש לנו פיתרון להציע לכם.

הפטטידים הנמצאים באיפור מונעים דלקות עור (כמו אקנות למשל) אך יש עוד פתרונות לבעיית האקנה ,למשל: קרמים. בקרמים האלו משתמשים בקוטל חיידקים מהטבע –תמצית צמח הקולאיס-ומצא יעיל ביותר נגד חיידקי האקנה. בעזרת ביוטכנולוגיה המתקדמת מתאפשרת חדירות ה- ACTIVE GEL אל עומק ואל זקיק השיער שם מתפתח חיידק האקנה. החומר הפעיל,קוטל את חיידקים האקנה לחלוטין ומרפא את הפצע. העור לאחר זמן קצר ביותר,חוזר להיות חלק וללא פצעים. אבעת השלבים לניקוי הפנים בעזרת המוצרים: 1.סבון לעור פנים בעייתי- סבון זה מכיל חומרים ממיסי שומן וכך הוא מנקה את הפנים. 2.מי פנים- תפקידם: להסיר שכבה אחת מהעור,לייבוש מוקדי שומניות בעור,לאפשר יציאת סבום (חלב) חופשית מבלוטת החלב. למנוע התפתחות חיידקית. 3. קרם לחות לעור בעייתי: קרם ייחודי זה מספק לחות ללא שומן וכמו כן, נותן הגנה. חשוב מאוד להשתמש בו בכל בוקר לאיזון רמת הלחות בעור ולהגן עליו מפני השמש ורדיקאלים חופשיים. אקטיב ג'ל לעור בעייתי: | ג'ל קליל ונספג זה, מכיל תמצית טבעית של צמח ה- coleus צמח זה הוכר בסגולותיו האנטי חיידקיות החזקות ביותר.

מוליכים רפואיים ייחודיים,מאפשרים חדירה משמעותית של חומר זה הקוטל את חיידק ה- P.acne לחלוטין ומשאיר את העור נקי ללא הגורם המרכזי לאקנה

נקודת המבט של אנג'ליין (סיפור אמיתי)

לדברי אנגליין, החצ'קונים שכיסו את פניה הרסו את חייה באותם שנים. "זה השפיע על כל דבר בחיים, מבחוץ ומבפנים. כל מה שעשיתי הושפע מזה. אני אמנם מתמחה בלאפר אנשים אחרים ולכסות על הפגמים שלהם, אבל לא משנה כמה איפור הייתי שמה תמיד ראיתי את הפצעים מציצים החוצה".

לאורך השנים היא ניסתה תכשירים שונים, אך אלה השאירו את העור שלה יבש ורגיש. לבסוף, היא מצאה קרם אנטי-מיקרוביאלי מיוחד, אשר עשה את העבודה ופניה הפכו לראשונה חלקות. השינוי היה מדהים, היא מספרת, ולראשונה בחייה היא קיבלה את הביטחון לגשת לגברים ולצאת לדייטים. "לאחר כל כך הרבה זמן אני סוף סוף מתחילה לחיות", סיכמה.