Kurs Redukcji Stresu (Mindfulness)

"Tu i teraz" z mniejszą ilością stresu

Ośmiotygodniowy kurs redukcji stresu oparty o Mindfulness

Monday, May 8th, 6:30pm

13 Elektoralna

Warszawa, mazowieckie

Czym jest "ośmiotygodniowy kurs redukcji stresu oparty o Mindfulness"?

Program redukcji stresu oparty na uważności (Mindfulness Based Stress Reduction) został opracowany przez Jona Kabat-Zinn wraz ze zespołem w Klinice Redukcji Stresu Uniwersytetu Medycznego Massachusetts w roku 1979. Początkowo program został stworzony, aby pomóc pacjentom w pracy z bólem oraz innymi schorzeniami.

Kurs MBSR prowadzi do zwiększenia jakości życia oraz daje praktyczne metody jak radzić sobie w stresujących sytuacjach, stanach depresyjnych lub przy doświadczaniu bólu.

Dla kogo jest ten kurs?

Ośmiotygodniowy kurs redukcji stresu skierowany jest dla osób zainteresowanych zmniejszeniem wpływu jaki stres ma na naszą codzienność. Szczególnie pożyteczny może być on dla osób:

 • odczuwających stres oraz zmęczenie
 • doświadczających wypalenia zawodowego
 • z zaburzeniami psychosomatycznymi
 • z problemami z koncentracją
 • z problemami z zasypianiem
 • zainteresowanych lepszym funkcjonowaniem
 • chcących poprawić jakość kontaktu z innymi w zabieganym życiu

Forma kursu

Kurs trwa osiem tygodni. W każdym tygodniu spotykamy się na 2,5 godziny w naszym miejscu na ulicy Elektoralnej 13. Po połowie kursu ustalamy datę na tzw. "Dzień uważności" czyli paro godzinną praktykę uważności z przerwą na wspólny posiłek. Zwykle jest to sobota lub niedziela.


Daty spotkań:


 • Maj 08/15/22/29
 • Czerwiec 05/12/19/26


Godzina 18:30

Każdy uczestnik, otrzymuje po spotkaniu materiały szkoleniowe oraz płyty/ linki z praktykami Mindfulness odpowiadającymi tematowi zajęć.


Koszt: 1050 PLN


Ostatecznym potwierdzeniem miejsca jest wpłata zaliczki na numer konta podany w mailu po rejestracji. Dla studentów,emerytów i weteranów przewidujemy 15 % zniżki. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Jak się zapisać ?

 • Wyślij o nas maila (info@mindfulnessinside.com), skorzystaj z formularza na stronie, lub po prostu zadzwoń, aby umówić się na spotkanie
 • Przed rozpoczęciem kursu spotykamy się z każdym z naszych kursantów, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące samego treningu, korzyści z niego płynących oraz wyjaśnić wątpliwości (możliwa jest też rozmowa przez Skype lub Google Hangout).
 • Jeśli po spotkaniu zdecydujesz, że chcesz zapisać się na nasz kurs - poprosimy Cię o wpłatę zaliczki 100 PLN do 10.04.2017.
 • Resztę ceny (950 PLN) - poprosimy o wpłatę do 30.04.2017.
 • Jeśli potrzebujesz rozbicia płatności na raty - daj nam znać podczas rozmowy.

Prowadzący

Jakub Babij - Założyciel Mindfulness Inside. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness, trener oraz psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt. Autor wielu publikacji z obszaru promocji zdrowia oraz redukcji stresu.

Sylwia Starczewska - Certyfikowany nauczyciel MBSR i medytacji. Psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.


W swojej pracy bazujemy na standarach etycznych wytyczonych przez UK Network for Mindfulness Based Teachers.


Jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej - zapraszamy Cię na naszą stronę Mindfulness Inside, znajdziesz tam więcej informacji o nas, blog oraz pełną informację, czym się zajmujemy. Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami (+48 696 666 093).


Dziękujemy Ci, za czas poświęcony na czytanie tej informacji. Jeśli nie wiesz w danej chwili kurs jest dla Ciebie dobrą inwestycją, zapraszamy Cię do naszego newslettera, tak abyśmy mogli informować Ciebie o naszych nowych programach oraz postach na blogu.

Pozdrawiamy serdecznie,


Sylwia (sst@mindfulnessinside.com) i

Jakub (jb@mindfulnessinside.com)

Warto przeczytać