תרופות סבתא

מייס והבה ואן חאטום

שלום לכולם ...

עם בואו של החורף מגיעות גם מחלות שנות ומגוונות, לכן לכל סבתא יש תרופה שתבריא את כולם ותאחל להם חורף מושלם !

החורף בדלתות וגם הסבתות איבון, חלי ושושי מבקרות ויש להן הצעות מהממות ..

תרופות סבתא - צינון ושפעת

סוגי התרופות

תרופות סבתא הינן פתרון עתיק יומין .והן ידועות כתרופות לטיפול במחלות נפוצות באמצעות מרכיבים שונים שניתן למצוא בבית או שזמינים לשימוש וניתן למוצאם בקלות. מרכיבים אלו יכולים להיות: תבלינים, פירות, ירקות, עשבי תיבול ועוד..

מחלות שנפתרות על ידי סבתות

תרופות סבתא עשויות לפתור או להקל על מחלות נפוצות שאנו נתקלים בהן יום יום, כגון: כאב ראש, חום, שפעת, בחילות ולחץ דם גבוה ועוד.

סבתא, אולי תשאלי איזה רופאה !?

אוי אוי אוי איזה בוקר הזוי , לא יודעת מה לעשות כשאני קמה עם מחלה כזאת חיפשתי חיפשתי אבל תשובה לא מצאתי . פתאום הרגשתי שיש לי מנורה מעל הראש למה, איך, מי ישב לי על הראש ?! אה זה בטח רעיון, מקווה שלא היה סתם רעיון קטנטון, אבל למזלי זה היה רעיון אגדי . ישר בלי חשיבה התחלתי

לצעוק : "סבתא,סבתא עזרי לי ,מה דעתך לעשות עכשיו ובכזה מצב ?! אולי תקני לי תרופה או שתשאלי איזה רופאה ?! " אבל סבתא לא ענתה כנראה שהיא עסוקה .

לא היתה לי ברירה אלא לחשוב מחדש חשבתי חשבתי ואז החלטתי :להסתכל לתוך הראש .. כן כן לתוך הראש ,שם היו הרבה מאוד מחשבות ורעיונות יפים ואולי הם גם עוזרים : אקמול , אופטלגין וקצת ויטמין .

סוף סוף יש לי פתרון מיוחד , רק נשאר שאבחר אחד .

ובאמצע חשיבה עמוקה הרגשתי צלצול ! אולי זה בראש ?! אולי זה איזה מחשבה ?! אה כן זה הטלפון מצלצל... עניתי בסקרנות מי זה יכול להיות ?! לפתע זאת הייתה מישהי שאני אוהבת , זאת בטח סבתא המיוחדת . סבתא אמרה הרבה מאוד דברים אך לא שמתי לב אלא למשפט המדהים :" ילדתי, יפתי קצת דבש וקצת לימון יוצא לך אחלה פתרון " ...

סבתא המושלמת בלעדיך אין חיים ועכשיו אני יכולה ליהנות מהחורף ואם יקרה מישהו תמיד לזכור שסבתא נמצאת !