Dworek w Soplicowie!

Agroturystyka łącząca tradycje z zabawą.

Nasza agroturystyka zapewnia klientom wypoczynek na łonie natury. Możliwość poznania tradycji i historii naszego kraju. Posiadamy również w ofercie pokoje noclegowe.

W naszej ofercie istnieje niezliczona ilość atrakcji.

Agroturystyka czynna od maja do października, 24h na dobę. W naszej ofercie jest możliwość urządzenia staropolskiego wesela oraz innego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Cennik noclegów (Wszystkie z pięknym widokiem na las oraz strumyk) :

  • Pokój jednoosobowy 30 zł/doba
  • Pokój dwuosobowy 50 zł/doba
  • Pokój trzyosobowy 70 zł/doba

Polonez - jako reprezentacyjny polski taniec narodowy.

Najnowszą ofertą w naszej agroturystyce jest kurs poloneza. (Wszystkie szczegółowe informacje dostępne na recepcji)


Pierwowzorem poloneza był taniec pieszy pochodzenia ludowego, tańczony najpierw wśród ludu, znany w swym pierwowzorze - chmielowym z drugiej połowy XVI i początku XVII wieku, z czasem przyjął się na dworach magnackich. Na dworach królów polskich polonez stanowił element ceremoniału dworskiego, będąc paradą szlachty przed monarchą. Tańczony był na rozpoczęcie balów, również obecnie inauguruje niektóre imprezy, dla podkreślenia ich uroczystego charakteru
Polonez - Pan Tadeusz

Każdego nowo przybyłego gościa witają gospodarze oraz personel ponieważ staramy się aby wszyscy mieszkańcy naszej agroturystyki czuli się jak u siebie w domu. W celu poprawienia jakości usług prosimy aby pod koniec pobytu wypełnić ankietę, która pomoże nam poprawić niedoskonałości.