2014 rokiem premier

Premiery gier, filmów i wiele innych

Theif

Thief: Out of Shadow's to czwarta odsłona serii skradankowych gier akcji o przygodach tytułowego złodzieja. Produkcja została stworzona przez studio Eidos Montreal, znane z Deus Ex: Bunt Ludzkości. Projektując Thiefa autorzy wzorowali się na poprzednich częściach marki, za które odpowiadają nieistniejące już studia Looking Glass i Ion Storm.

"Szybcy i wściekli 7"

Smierc Paula Walkera położyła sie cieniem na Tej Produkcji, ale w Fabryce śnieg Nie ma Rzeczy niemożliwych. Przy " Szybkich i wściekłych 5 " Seria wreszcie odnalazła SWOJĄ Tożsamość - przegiętego, kreskówkowego Kina Akcji - i szkoda byłoby zmarnować taki potencjał. Za kamera "Siódemek" Stoi James Wan - Nowy hollywoodzki Król Midas, ktory pożegnał sie na chwile z. horrorami i próbuje sil w innym gatunku. Zapowiada Film inspirowany samochodowa klasyka lat 70. Jeśli dotrzyma slowa, będziemy mieli Do czynienia z najlepszą częścią Tej szacownej SERII.

The Witcher 3: Wild Hunt

Wiedźmin 3: Dziki Gon się trzecia odsłona popularnej SERII cRPG opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Gre wyprodukowało studio CD Projekt RED, czyli Zespół odpowiedzialny również ZA Dwie poprzednie CZĘŚCI.

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls to tytuł pierwszego rozszerzenia do trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii hack-and-slash w historii, którego autorem jest studio Blizzard Entertainment.

Watch_Dogs

Watch_Dogs to innowacyjna gra akcji z otwartym, nafaszerowanym technologicznymi nowinkami miastem Chicago, w której najpotężniejszą bronią bohatera stają się umiejętności hakerskie. Jest to dzieło kilku studiów, którymi przewodniczy Ubisoft Montreal, znane z takich serii jak Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Rainbow Six czy Far Cry.