כדורגל

ירין ועינב

מהו משחק כדורגל ?

משחק כדורגל הוא משחק שבו מתחרות שתי קבוצות כשבכל קבוצה 11שחקנים (שוער+10 שחקנים)

בנוסף לשחקנים יש גם 3שופטים -שופט מרכזי ושני קוונים

הקבוצה שמבקיעה יותר שערים היא הקבוצה המנצחת .

שחקנים מפורסמים

1.רונאלדו

2.מיסי

3.ניימאר

4.בופון


5.בל

6.חאמס רודריגז

התאחדות הכדורגל

1860 מוקדמים, הניסיון להתאים ולשלב את משחק כדורגל השונה נפרש בבית ספר פרטי באנגליה נולדת. כללי קיימברידג JC טרינג (ג'ון צ'ארלס Thring) הוא כי העברה על מנת להפוך את 1862 מורה was've pingeom של בית הספר בזמן, הוא ליצור כללים משלהם נקרא "המשחק הפשוט ביותר" (אשר ידועה ככלל שליטת pingeom). 1863 שנים שהשתנו בתחילת אוקטובר בקיימברידג פוסק הארו , נעל ryujeu זנוחה, איטון , רוגבי , מרלבורו , וסטמינסטר זה גרם ב הנאום המורכב שבע ועדה.

כדורגל

כדורגל (הלחם של כדור ורגל) הוא ענף הספורט הקבוצתי הפופולרי והנפוץ ביותר בעולם. במשחק משתתפות שתי קבוצות, שמטרת כל אחת היא להכניס את כדור המשחק לתוך שערה של השנייה. כל קבוצה מונה אחד עשר שחקנים, אם כי ישנן גרסאות שבהן מספר נמוך יותר של משתתפים ובין מקורות המשחק גם גרסאות המוניות. הכדורגל נחשב לספורט הפופולרי ביותר בעולם: כ-240 מיליון איש ברחבי העולם משחקים כדורגל באופן סדיר. במסגרת הענף פועלים כ-300,000 מועדונים מקצועיים הרשומים בגופים הרשמיים המנהלים אותו.‏

במשחקים מקצועיים הקבוצות משחקות על משטח דשא שטוח ומלבני. משני עבריו הצרים של המגרש ממוקמים שערים, והנקודות במשחק מושגות על ידי החדרת הכדור לתחומם, דבר המכונה "הבקעת גול" או "כיבוש שער". על השער מגן באופן ישיר השוער. הנעת הכדור מתבצעת בעיקר באמצעות הרגליים. כמו כן מותר לשחקנים להשתמש בכל איבר אחר מלבד הידיים על מנת להניע את הכדור. רק השוער רשאי לגעת בכדור בידיו בנוסף לרגליו, אך רק בתחום מוגדר הסמוך לשערו, ובתנאי שהכדור לא נמסר לו מרגלי שחקני קבוצתו.

أجمل المهارات والمراوغات في عالم كرة القدم ● HD
Big image