ריהוט אקספרס

חנות הרהיטים הטובה בארץ

מזנון אפוקסי

כאשר בוחרים מזנון לבית, יש לבצע בחירה נבונה על מנת שהמזנון יחזיק לכם לאורך זמן רב. אך מהי בחירה נבונה? היא בחירה מדויקת ושימת לב לפרטים חשובים בעת הבחירה למשל – בחירת גוון המתאים לאופי וסגנון עיצוב הבית, מידות מתאימות, צבע מתאים, חומרים איכותיים, גימורים מרשימים ומדויקים ועוד פרמטרים שונים שיבטיחו לכם מזנון אפוקסי מושלם שישרת אתכם לאורך שנים רבות.

מהו מזנון אפוקסי?

אפוקסי הוא למעשה דבק עמיד ביותר המספק תכונות רבות שמתעלות על רוב סוגי הדבקים הקיימים בשוק זה. הוא משמש להדבקת מוצרים שונים בצורה חזקה ביותר, כך הרהיט נשמר לאורך שנים רבות כמו למשל – חומרי עץ, מתכות, פלסטיק ועוד. הסיבות לפופולריות של דבק זה בשוק, הוא היותו דבק חזק העשוי ממוצרי נפט, כך היו יכול לספק שכבת הגנה קשיחה העמידה מפני מזג האוויר וחדירת נוזלים. אם כך, ניתן לומר כי מזנון אפוקסי, הוא המזנון החזק ביותר שישרת אתכם לאורך שנים רבות.

כיצד מתאימים מזנון לחלל הבית?

התאמת מזנון אפוקסי לבית, חייבת להיעשות בחוכמה רבה ותוך כדי חשיבה על רהיטים אחרים הנמצאים בחלל, על מנת שיהוו יחד סלון ייחודי ומרשים. דבר ראשון עליכם לבדוק את גודל הסלון ולהתאים לו את המזנון. אם מדובר בחלל גדול, תוכלו להתאים מזנון ארוך לאורך כל הקיר ולא מזנון קטן שיבלע בחלל הגדול. מצד שני, אם מדובר בחלל סלון קטן, מומלץ לרכוש מזנון אפוקסי קטן יחסית על מנת שהחלל לא יהיה עמוס מידי.

בין יתר פרמטרים אלו, חשוב לשים לב לרמת הגימור של המזנון וניתן לשלב גימור ניקל, פסי אלומיניום, ידיות למגירות בפרזול מיוחד ועוד אלמנטים שונים שיעשירו את מראה המזנון ויעניקו לו מראה יוקרתי.