25 січня - вихідний з письменниками

Українські фантасти Володимир Арєнєв та Олег Сілін

Любите читати фантастичні твори? Прагнете познайомитися з найкращими новинками української фантастики? Написали власну книгу і запитуєте себе, що робити далі? Переймаєтеся долею вітчизняної прози?

Звітайте до нас у неділю, 25 січня, о 14:00!


Усіх поціновувачів сучасної української фантастичної літератури запрошуємо на зустріч з письменниками Володимиром Арєнєвим та Олегом Сіліним.

Програма:

14:00 - Володимир Арєнєв. Презентація нового ілюстрованого видання повісті "Душниця", ВД "Києво-Могилянська академія".

16:00 - Олег Сілін. Доповідь "Фантастичне книговидання: українські автори у 2014 році". Після доповіді - дискусія.

«Душниця»


Це місто дуже схоже на наше. Тут є мобілки, інтернет, літаки, телевізори... Школярі так само полюбляють прогулювати уроки, батьки інколи надто зайняті собою. Єдина різниця — повітряні кульки, які можна частіше побачити в найрізноманітніших місцях. А все тому, що в цих кульках після смерті зберігають душі близьких людей. У них — або у величезній давній вежі, яка називається душницею.


«Душниця» — нова фантастична історія, котра отримала декілька престижних міжнародних нагород. Перемогла у конкурсі дитячої та підліткової книжки «Книгуру-2013», була визнана найкращою мережевою публікацією за даними сайту «Лабораторія фантастики» (2013), отримала престижну премію «Нові горизонти». У серпні 2014 р. на загальноєвропейському фестивалі фантастики «Єврокон» у м. Дублін (Ірландія) Володимир Арєнєв був визнаний кращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки — Олександр Продан — кращим художником-ілюстратором.


Володимир Арєнєв — автор 21 книжки, лауреат численних літературних нагород, зокрема премій ім. О. Беляєва та О. Гончара, найкращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2004». Його твори друкували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами.

Творча зустріч з письменниками

Sunday, Jan. 25th, 2pm

Державна бібліотека України для юнацтва, Київ, місто Київ, Україна

Київ

Державна бібліотека України для юнацтва
Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 122

Володимир Арєнєв

Київський письменник, журналіст, редактор, перекладач.

У літературі дебютував у 1998 р. з фантастичним оповіданням «Янгол-охоронець» у першому числі літературно-суспільного альманаху «Майдан-ХХI».

З 2000 р. публікується під літературним псевдонімом Володимир Арєнєв. Починав із типової посттолкінівської фентезі (ельфи, гноми, дракони тощо), однако із часом відійшов від традиційних антуражних рішень. Після паузи 2005-2008 рр. повернувся із дещо іншим поглядом на те, як і що писати. Результатом стала низка творів неформатної фантастики з гострою соціальною проблематикою.

Автор 16 сольних книжок російською та українською мовами. Зокрема — романів «Правила гри», «Заклятий скарб», «Магус», «Паломництво жонглера»; збірок «Монетка на щастя», «Німий учитель»; дитячих повістей «Книгоїд» (у співавторстві із Юрієм Нікітінським) та «Місто тисячі Дверей».

Оповідання та повісті (більше 150 публікацій) Володимира Арєнєва друкувалися в тематичних збірках «Лучшее за год» і «Новые легенды» (вид. «Азбука»), «Фантастика» («АСТ»), «Фэнтези» («ЭКСМО»), а також у журналах «Free Time», «Вiтчизна», «Дивосвіт», «Империя», «МиР. Миф и реальность», «Одноклассник», «Пульсар», «Радуга», «Реальность фантастики» (Київ), «Порог» (Кіровоград), «Если», «Звёздная дорога», «Мир фантастики», «Химия и жизнь», «Юный техник» (Москва), «Уральский следопыт» (Екатеринбург), «Imperija» (Литва), «Monatliche Russisch-Deutsche Informationszeitschrift "Partner-Nord", «Мередиан» (Німеччіна), «Nowa Fantastyka» (Польща), у газеті «Просто фантастика» (Київ) тощо.

Олег Сілін

Український письменник-фантаст. Народився у 1982 році в Харкові. Закінчив Національний технічний університет "ХПІ" за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності". Іноді жартома називає себе "гуманітарій з Політеху". Працював у галузі маркетингу та у рекламі.

Писати розпочав майже одночасно з переїздом до Києва у 2005 році.

Один зі співзасновників конкурсу фантастичного оповідання "Фантастична регата" та літературного конкурсу-студії "Зоряна фортеця".

Нагороди:
Лауреат Національної премії України з фантастики (2013; мала форма).

Єврокон / EuroCon (ESFS Awards), 2013 // Кращий дебют (Україна).

Літературне об'єднання «Зоряна фортеця»

Проект «Зоряна Фортеця» був заснований у 2008 році.
Метою проекту є сприяння розвитку української фантастичної прози; встановлення зв'язків між авторами, які працюють у жанрі фантастики; формування творчого середовища, що сприятиме появі нових імен та ідей.

http://vk.com/club11391466

National Novel Writing Month

(NaNoWriMo, Національний місячник написання роману) — міжнародний листопадовий письменницький марафон, ініціатива з популяризації літературної творчості та сприяння письменницькій майстерності, започаткована в 1999 році у США. Минулого року вона об’єднала понад 400 000 учасників з 6 континентів, в тому числі більш ніж 100 учасників на теренах України. Понад 250 романів, написаних під час письменницького марафону з 2006 року, вже вийшли друком.

Програма Come Write In

пропонує бібліотекам, книжковим магазинам та культурним центрам стати рушієм творчих процесів. Більш ніж 650 установ з усього світу долучилися до цієї ініціативи. Програма Come Write In допомагає зміцнити імідж бібліотеки як креативного простору, сповненого любові до літератури, відкритого для громади й творчих особистостей.

Світлана Семенова

Координатор проекту Come Write In в ДБУ для юнацтва

ДБУ для юнацтва

Розклад роботи бібліотеки:
понеділок - п'ятниця: 10.00-20.00
субота: вихідний
неділя: 10.00-18.00
остання п'ятниця місяця - санітарний день

Зареєструйтеся для участі у заході: