معرفی کامل سرخ کن صنعتی

بررسی سرخ کن صنعتی و قیمت آن

یکی از سود آور ترین کسب و کارها امروزه احداث و راه اندازی رستوران است. از راه اندازی رستوران تا رساندن آن به یک رستوران موفق نیاز به تجهیزات و آشپزهای مناسب است. این دو پارامتر از یکدیگر جدایی ناپذیرند. آشپزها و سرآشپزهای خبره و حرفه ای با در اختیار داشتن تجهیزات با کیفیت و مناسب است که می توانند تمامی هنرها و تخصص های خود را به مرحله اجرا در بیاورند. انتخاب و خرید تجهیزات آشپزخانه برای رستوران با توجه به نوع رستورانی که سرمایه گذاران می خواهند راه اندازی نمایند بستگی دارد. برای مثال تجهیزاتی که برای آشپزخانه صنعتی یک رستوران سنتی نیاز است با تجهیزات و دستگاه هایی که برای یک فست فود مورد نیاز است کاملا متفاوت هستند. در رستوران های سنتی به دستگاهی مانند سرخ کن صنعتی و سرخ کن سیب زمینی احتیاج نیست ولی یک فست فودی بدون سرخ کن صنعتی تکمیل و راه اندازی نمی شود و از تجهیزات ضروری آن محسوب می شود.

در انتخاب و خرید تجهیزات برای آشپزخانه های صنعتی به دلیل سرو کار داشتن با مواد غذایی و تهیه غذاهای سالم و لذیذ، مهم ترین فاکتور کیفیت ساخت و کیفیت متریال دستگاه ها می باشد. کیفیت بالای تجهیزات موجب کارایی بهینه و عمر طولانی آنها می شود و در هزینه هایی مانند تعمیر و نگه داری نیز موجب صرفه جویی می شوند.

شرکت نگین طبخ خاورمیانه یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. این شرکت با عرضه تجهیزات و محصولات متنوع و با کیفیت به رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی، همواره در تلاش است با بالا بردن کیفیت محصولات، تجهیزات و دستگاههای مناسبی را در اختیار خریداران خود قرار دهد و با امر تا کنون با عنایت الهی و تلاش و کوشش های شبانه روزی گروه صنعتی نگین طبخ خاورمیانه میسر شده است و توانسته اند رضایت خاطر کارفرمایان و خریداران محترم را جلب نمایند. در ادامه این مطلب به معرفی سرخ کن صنعتی نگین طبخ خاورمیانه و انواع آن همراه با ذکر ویژگی ها و مزایای آنها خواهیم پرداخت.

سرخ کن صنعتی و سرخ کن سیب زمینی صنعتی یکی از پر کاربردترین دستگاه هایی است که در تجهیزات آشپزحانه صنعتی خود به آن نیاز خواهید داشت. سرخ کن های صنعتی در تجهیزات آشپرخانه صنعتی در دسته بندی تجهیزات پخت غذا قرار میگیرند و در ابعاد ، اندازه و تعداد لگن های متنوعی طراحی و تولید میشوند. گروه صنعتی نگین طبخ خاورمیانه یکی از بزرگ ترین تولید کننده گان انواع سرخ کن های صنعتی است و خریدارن و متقاضیان عزیز برای خرید سرخ کن صنعتی و یا استعلام قیمت روز سرخ کن صنعتی می توانند با همکاران ما در بخش پشتیبانی وبسایت با مراجعه به بخش ارتباط با نگین طبخ مراجعه نمایند.

سرخ کن صنعتی برای سرخ کردن عمیق و درست کردن غذاهای فست فود مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا بیشترین استفاده از این دستگاه در مکانهایی مانند رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، هتل ها، فست فود ها ، فودکورت ها و غیره می باشد. سرخ کن صنعتی به طوری طراحی و ساخته شده است که در مصرف انرژی صرف جویی بسیاری میکند و بخاطر جنس و آلیاژ ویژه آن ،سطح بهداشت و ایمنی آشپزخانه صنعتی شما را بسیار بالا می برد.